Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Savivaldybės automobilis pažeidė KET. Kas mokės baudą?

41356950_2149169425338123_4002075407158345728_n/ Pagal skaitytojo pranešimą /

     Šeštadienio rytą gavome nuotrauką, liudijančią, kad Širvintų rajono savivaldybės automobilis pastatytas pažeidžiant Kelių eismo taisykles.

       Nuotraukos autorius teigė, kad apie KET pažeidimą pranešė policijai. Jaunas Vyras teigė, kad įvykis užfiksuotas penktadienio vakarą tarp18-19 val. Savivaldybė tvirtina, kad tą vakarą automobilis stovėjo prie savivaldybės pastato.

      Spėjame, kad nuotraukos autorius suklydo nurodydamas savaitės dieną. Na, šiuo atveju nėra svarbi tiksli diena. Kur kas svarbiau, kad  yra padarytas pažeidimas.

      KET rašoma, kad draudžiama statyti automobilį “ant šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu”.

    Širvintų rajono policijos komisariato viršininko Almanto Lukšos teigimu, praėjusią savaitę yra gauti du piliečių pranešimai su nuotraukomis, o šią savaitę dar vienas, kuriuose nurodomi automobilių statymo Širvintose pažeidimai. Konkretizuoti viršininkas atsisakė dėl naujojo asmens duomenų įstatymo. Jis pasakojo, kad kai automobilis priklauso fiziniam asmeniui, protokolas išrašomas jam. Jei automobilis priklauso įmonei ar įstaigai, tuomet vadovui rašomas paklausimas, kas tam tikru laiku vairavo automobilį. Viršininko teigimu, paprastai vadovai nurodo vairuotoją, nes nenurodžius vadovas gauna baudą už vairuotojo slėpimą.

    Administracijos direktorės įsakymu, visa atsakomybė už automobilį tenka savivaldybės vairuotojui, o Ž.Pinskuvienei suteikiama teisė jį vairuoti. Beje, įdomu tai, kad šis automobilis savivaldybėje vienintelis, kuriams priskirtos trys mokėjimo kortelės ir mėnesio nuvažiuojamų kilometrų limitas numatytas didžiausias – net 7998,7 km. Šie duomenys 2017 metų, naujesnių viešoje erdvėje neradome (gal jie kitur paskelbti?).

     Tad belieka tikėtis, kad Širvintų rajono savivaldybė taip pat nurodys tikrąjį vairuotoją, nes kitas liudytojas tvirtina turįs nuotraukų kas automobilį tokioje vietoje pastatė.

      Mums, mokesčių mokėtojams, belieka tikėtis, kad baudą mokės vairuotojas/a, o ne mokesčių mokėtojai iš biudžeto lėšų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

9 Komentarai (-ų)

 1. Gyvulių ūkis sako:

  *Kiaulės Valdo*

 2. Žėrutis sako:

  Paskaitykit, ką rašo Širvintų rajono savivaldybė:
  “Miestas yra stebimas vaizdo kameromis dėl žmonių saugumo ir viešosios tvarkos užtikrinimo. Šiuose vaizdo įrašuose užfiksuoti administraciniai pažeidimai užtraukia 30-140 Eur baudą. Žaliosios atliekos gali būti kompostuojamos, jas priima ir atliekų aikštelė Šniponių k. O kartotinės dėžės privalo būti sulankstytos ar suplėšytos ir sudėtos į specialius rūšiavimo konteinerius.
  Kviečiame pažeidėjus į Širvintų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių. Ir tikimės gyventojų geranoriškumo. Juk kiekvienas iš mūsų kuriame savo miestą”
  Tai gal yra nufilmuota, kas iš tiesų ir kada būtent vairavo šį savivaldybės Passatą? Gal paskelbti savivaldybės puslapyje, kad vairuotoja pati prisistatytų į policiją, nes kitu atveju baudą gal būt sumokėsi mes?

 3. nu nieko sau sako:

  o socialiniai darbuotojai vis dar nei kapeikos kuro kompensacijų negauna. nekalbu apie tai, kad savo automobilius tranko visokiais “gerai” prižiūrimais rajono keliais.

 4. Taigi sako:

  Taigi ir vyrui gal kartais reik Širvintosna atvažiuoti…Ir Vilniun parvažiuoti…

 5. Vilniaus čiulpikė sako:

  Kas ten ką žino, kas, kur su kuo ir ką dirba.

 6. Taksistė sako:

  prisukti tiek kilometru, tikriausiai taksiste po darbo dar dirba…

 7. Vargšas vairuotojas sako:

  Sumokės už šefės naglumą

 8. sako:

  Važinėju į Vilnių ir atgal kas dieną, bet tokių piniginių sumų neprisuku. Pasakos kažkokios. Cia kas dien į Klaipėdą važinėt reikia ir tai dar klausimas

 9. Kilometrai sako:

  Ko čia stebėtis kilometrais? Kasdien iš Vilniaus čia ir atgal. O dar partiniai reikalai. Va ir prisuka.

Jūsų komentaras:


septyni + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]