Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vos pastatytas Sporto kompleksas jau yra ardomas?

DSC_0308/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos VIRGINIJAUS SARPAUSKO /

    Praėjusią savaitę gavome skaitytojų nuotraukų, kur matyti, kad prie naujai pastatyto Sporto komplekso (baseino) suversta krūva betono luitų. Pasak skaitytojų, jie matė, kaip statybininkai juos nešė iš naujai pastatyto pastato. Jų spėjimu, tai galbūt ardoma grindų danga.

   Buvo ir spėjimas, “gal išmušinėja duobę baseinui?”. Bet logiškai mąstantis supranta, kad visi objektai statomi pagal projektą ir duobė baseinui turėtų būti numatyta iš anksto.

    DSC_0265 Šią savaitę jau atvežtas konteineris statybinėms atliekoms krauti ir jis pilnas prikrautas tų pačių statybinių atliekų.

    Gavę tokią informaciją kreipėmės į Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorę, prašydami įstatymų nustatyta tvarka atsakyti, kas, ką ir dėl kokių priežasčių ardo naujai pastatytame pastate.

    Savivaldybės administracija atsakė trumpai: “Laba diena, kaip žinote, vyksta projekto „Sporto komplekso įkūrimas Širvintų mieste” darbai. Statybvietė yra perduota rangovui, kuris yra atsakingas už vykdomus statybos darbus.”

    Iš atsakymo susidarė įspūdis, kad mūsų rajone statomo sporto komplekso šeimininkas visai ne savivaldybė. Liūdna. Tačiau rašyti delsėme. Vis dar tikėjomės, kad rajono vadovės išdrįs atmerkti akis ir pastebėti, kaip švaistomos mūsų rajono gyventojams skirtos ES lėšos, kai ardomas vos pastatytas pastatas (tiksliau – jo dalis).

    Kadangi daugiau reakcijos iš valdančiųjų nesulaukėme, informacijos ieškosime kitur. Tad netrukus temą pratęsime.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. Bobunia sako:

  Mano raiboji kai gerai gaidžio pamindyta, tik purp ir padeda kiaušį. O kai gaidys kitas minko, raibukė tupi tupi ir nieko

 2. Kaimietis sako:

  Jau jei per tris metus nepastatė, per kelis mėnesius nepabaigs. Juk šis laikas savireklamai eis. Reiks lakstyt ir girtis

 3. Miestelėnas sako:

  Nesvarbu ką jie daro, svarbiausia kad iki 2019 metų galo baigtų kaip pažadėta. Tegu kad ir iš naujo stato, koks jums skirtumas, ne jūsų pinigai, neskaičiuokit.

 4. Virginijus Sarpauskas sako:

  Techninio projekto tikrai nemačiau, tai galiu tik laisva forma spėlioti. O ar negali būti taip, kad keičiama sporto komplekso paskirtis? Baseino indas su storomis betono sienomis puikiausiai tiktų slėptuvei. Tik pagalvokim, ar lengva žmonėms į akis žiūrėti ir vis kartoti, kad dabar tai Širvintos gražinasi, o prie ANŲ VALDŽIŲ to nebuvo. Būtent, kad, prie ANŲ VALDŽIŲ to nebuvo, kad tiek darbų pradėta ir vis nebaigta, o pradėti darbai vis perdaromi (galimai) ne po vieną kartą. Taigi pagalvokim, kokia puiki SLĖPTUVĖ vienintelei ir nepakartojamai tik kitus valdančiai ir nesivaldančiai daugumai gautųsi. Nepakartojamai, nes geriau, kad tai niekada Širvintų miesto istorijoje šimtą metų į priekį nepasikartotų. Tik ta valdančiųjų gėda tokia didelė, kad net į esamą baseiną netelpa. Ko gero prireikė baseiną gilinti, kad tilptų stačiomis, bet geriau, kad “Kiaurai žemėn prasmegtų”.
  Tiek džiaugsmo buvo, kai “Ateini ant gatavo”, ir randi projektus, kuriuos parašė prieš tai kukliai dirbę ir viešaisiais ryšiais visiškai neužsiiminėję žmonės. Vienas dalykas, ateiti (ant gatavo), rasti kitų parašytus projektus, paskelbti “Projektavimo su įrengimu” konkursus ir juos PALAIMINTI, ir visai kas kita juos prižiūrėti.
  Jeigu gerai suprantu, tai administracija turėjo paskirti savivaldybės darbuotoją, valstybės tarnautoją, kuris yra atsakingas už projekto vykdymą ir darbų priėmimą. Ir su kiekvienu projektu tas pats.
  Taigi Krašto Naujienų redaktorei Neringai turiu tokį prašymą. Prašau, nes man ir visiems kitiems mirtingiesiems atsakytų per dvidešimt darbo ienų, o žiniasklaidai per vieną. Norėčiau gauti atsakymus į tokius klausimus:
  Kuris administracijos darbuotojas yra atsakingas už “Sporto komplekso” projekto įgyvendinimą. Kaip dažnai jis lankosi objekte? Ar turėjo jis galimybę susipažinti su techniniu projektu? Ar turi jis galimybę nuolatos naudotis techniniu projektu? Kokius galimus darbų eigos ir, arba darbų kokybės neatitikimus STR jis yra pastebėjęs? Kiek ir kokių kreipimųsi jis yra rašęs darbų rangovui ir, arba administracijai? Kiek ir kokius atsakymus yra gavęs? Ar jisai yra kreipęsis į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją? Jeigu taip, tai koks kreipimųsi turinys? Ir t.t.

 5. Vytas sako:

  O kaip kitaip galėjo būti. Pakrapšto vieni ir išvažiuoja, atvažiuoja kiti statybininkai, kurie taip pat ilgai neužsibūna. Vienam objekto gale stato, kitam jau griūna. Ar kas nors iš jūsų matėte nors vieno statomo objekto Širvintų mieste techninį projektą.

 6. 69 sako:

  turbūt jau statis nauja ”Sporto Kompleksą”

 7. Nu jo sako:

  Nu jo ėjau pro šalį, tai mačiau, kaip koks tai darbinykas su karučiais veža betono luitus iš naujojo baseino rūsio, girdisi iš pastato burzgimas ir daužymas. Negaliu patikėti, kad dar nepastačius, jau reikia ardyti. O kiek medžiagų, betono reik išmesti? Koks nepamatuotas gamtos teršimas. Va tai kokie specialistai stato mums,o dar krūtesni prižiūri darbus, na o mūsų valdžiukė, tai SUPER atstovauja liaudį ir rašo SUPERINIUS atsakymus.

 8. ? sako:

  Tai gal ardo pamatus ir klos naujus?

Jūsų komentaras:


+ vienas = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]