Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausa. Kokio mero ir kokios valdžios tikimės?

   PARAŠAS

     44406_rinkimaiJau labai greitai prasidės politinė kampanija kai kandidatai į merus ir partijų kandidatai į tarybos narius pristatys savo programas, pažers šūsnį pažadų.

    Tačiau mes, eiliniai rinkėjai, turime teisę ir pareigą pareikšti savo nuomonę ir pasufleruoti, ko išties tikimės ir norime.

    Šiandien norėtume pakviesti kiekvieną rinkėją, kad jis konkrečiai įvardintų, ką turėtų padaryti būsimas meras ir būsimi tarybos nariai. Ko mes iš jų tikimės? Konkrečiai punktais išvardinkime, ko tikimės iš būsimos valdžios.

       Būkime aktyvūs.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

30 Komentarai (-ų)

 1. AS sako:

  TIK UZ ZIVILE.

 2. birute sako:

  tik Pinskuviene,kiek iki jos buvo meru tai tikrai buvo geda prisipazint kad is sirvintu,vienas dumbla plove,kitas akmenukus prie pradines mokyklos dejo,o ka pries tai buves padare nieks nepasakys,balsuokit uz Zivile

 3. kai sako:

  bus pabaigta tai kas pradeta iki kadencijos galo… bus galima ir vertint tuomet… nes viska iskast ir palikt didelio mokslo nereik…

 4. Sarkazmas sako:

  Meras turi turėti gerą atmintį, kad atsimintų visus jam paprieštaravusius ir kritikavusius, kad progai pasitaikius, galėtų tinkamai atkeršyti. Čia toks liūdnas pašposijimas

 5. Pieva sako:

  Tai kam iš viso tas meras ir valdžia. Gi darbai ir taip vyktų :D

 6. Apmaudu sako:

  Pinskiečiai nesuprato klausimo. Teksto suvokimo jokio. Ir ką jūs mokykloje veikėte?
  Klausia, ką turėtų padaryti būsimas meras…

 7. Širvintiškis sako:

  To Joanai ir kt. merės liaupsintojams.Tai gal ačiū merei ir už ilgą bobų vasarą??? Pagal jus ir maximą pastatė , ir viados pastatą stato. Atsibuskit pagaliau ir pažiūrėkit į realybę. Meras turėtu būti sąžiningas, nemeluoti, ir neaukštinti savęs kiekviename žingsnyje.

 8. Vytas sako:

  Vyksta antrasis ES struktūrinės paramos etapas 2014-2020 m.Faktiškai šio etapo darbai Lietuvoje prasidėjo 2015 m ir bus tinkami finansuoti iki 2023 m. Kas buvo padaryta per pirmą 2007-2013 m ES paramos etapą, kuris prasidėjo 2008 m ir baigėsi 2015m reikia klausti dabartinės valdžios kuri visą informaciją iš Savivaldybės tinklapio ištrynė. Siūlau KN viešinti Kaip ES paramą panaudoja kaimynai ir kaip širvintiškiai. Tai labai paprasta ir bus galima įsitikinti kur yra šeimininkai, o kur švaistūnai.

 9. Joana sako:

  klausimu nera, tik uz dabartine mere, ka buvusieji padare? juokingos apklausos

 10. Joana sako:

  klausimu nera, tik uz daartine mere, ka buvusieji padare? juokingos apklausos

 11. Širvintiškė sako:

  aš norėčiau, kad meras būtų sąžiningas, ne arogantiškas žmogus ir nesifotografuotų prie kiekvieno pakelės stulpo, nepradėtų dešimt darbų iš karto

 12. Pritariu sako:

  Tik tie, kas nesidomi, nezino, kad siuo metu ir kitose savivaldybese vyksta ES lesu isisavinimas. Atsiverskite respublikinius laikrascius, o ne tik meres Sirvintu krasta skaitykite. Pinigai skirti remontuoti gatves, irengti aikstes. Ir joks cia jusu meres nuopelnas. Nebent tik (kas gali paneigti:),kad gal nugnybia nuo tu ES lesu Jusu mere oi ne maza kasneli. O kur jis atgula visi zinom.

 13. Girdutis sako:

  Cyp cyp cyp cyp cyyyyp

 14. Paskutiniam sako:

  Matosi kad tokie „išminčiai” nesupranta, kad darbai vyksta visose savivaldybėse, ir visai nesvarbu, koks meras, nes daugiausia darbai vykdomi už ES lėšas. Dėja ankstesnėse kadencijose tų pinigų nebuvo.

 15. ... sako:

  Tik šita merė. Kiek dabar darbų vyksta. Cypiat ir cypiat, kad blogai., Kuris gi meras tie gatvių ir šaligatvių remontavo, darbai verda, yra nepatogumų, bet ar kitaip kas ką padarytų. Jums dirbančio mero matyt nereikia, tai ir cypkit toliau…

 16. Pageidavimas sako:

  Meras turi būti ne otkatų arba lietuviškai-„nuomilžių“ medžiotojas , neužsiimti po.itine korupcija, žodžiu – pirmiausia – padorus žmogus.

 17. To Bar bar sako:

  Koks tamsta supratingas , tokia ir tamstos merė. Per tokius galvočius gėda pasakyti , kur gyveni. Balsuokite už savo MIERĘ, o mes pasirūpinsime, kad taryba nebūtų už nosies vedžiojama ir nuperkama – už medalius merės vardu, bet už biudžeto pinigus, už šiltas darbo vietas tarybos narių šeiminykščiams, už visuotinę „krepšelizaciją“ švenčių proga , aišku, irgi už biudžeto lėšas, už priedus, priedelius ir kitus „dėmesio ženklus„ saviems.

 18. Girdutis sako:

  Bendraujant su nepažįstamais žmonėmis kituose miestuose man gėda pasakyti, kad aš iš Širvintų, nes iškart užduoda klausimą. Tikriausiai nuspėjat apie ką.

 19. Elementaru sako:

  Tiek meras, tiek tarybos nariai turi būti atviri kiekvienam. Jie turi tartis su mumis ir išklausyti mus. Primenu – savivaldą renkam ne viešpatauti, o mums atstovauti.

 20. Pastaba ,,Pasaulio pabaigai" sako:

  Jūsų pastebėjimas labai geras, toks ir turėtų būti meras. Tačiau pas mus gaunasi kitaip, renka tą, kuris daugiau ,,makaronų” prikabina

 21. Oi ne sako:

  Tada dar 4 m teks gyventi apkasuose…

 22. Tik taip sako:

  O as balsuosiu tik už esama mere ir bus viskas gerai

 23. Košmaras sako:

  Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu. Aš jos nerinkau ir man net nesinori rašyti, vadinti, kad rajono merė yra Živilė Pinskuvienė. Tarsi sapno košmaras, didelis nesusipratimas ir t.t. panašiai, kuris gerokai užsitęsė ir vis dar šių dienų realybė. Numaniau, ko galima būtų tikėtis iš jos vadovavimo, tai pasitvirtino visu 100 proc.

 24. Svarbiausia sako:

  Kad nesitaškytų pinigais

 25. Pasaulio pabaiga, sako:

  Meras turi būti visų pirmą sąžiningas,doras,protingas,išsilavinęs, dirbantis su visais ir visiems, neskirstyti žmonių į savus ir svetimus, neveidmainiauti, mažiau dėmesio skirti savo personai, nes žmonės viską mato ir iš tokio maivimosi tik šipsosi.

 26. Manau sako:

  Naujasis meras turėtų suvienyti partijų atstovus bendram darbui. O tarybos nariai turėtų būti aktyvūs ir žingeidūs. Tik tuomet mes visi gyvensime geriau

 27. Anonimui sako:

  Na ir beraščiai merės gerbėjai :)
  Tai gal merė gali Paleičiko paprašyt,kad Širvintose degalų kainą bent iki euro sumažintų? :)

 28. tikrai sako:

  norėčiau, kad pasibaigtų jungo era. Būsimas meras ir tarybos nariai turėtų būti dori ir teisingi, gyvenantys Širvintose ar rajono vietovėse.Pirmiausia turi atstatyti tai kas sunaikinta ir išardyta, ar bet sureguliuoti funkcionavimą, kokybiškų paslaugų teikimą.Savo pavyzdžiu tiesti pasitikėjimą žmonėms, skiepyti bendrystę.Rajonas nedidelis, bet savo inrastruktūra yra patrauklus didesniems miestams. Turi būti įleidžiami bei skatinami vietiniai verslai, tai yra pajamos ir stabilumas, mūsų pamatas. Rajonas turi klestėti ne iš blogosios pusės, garsinti darbai, o ne menkais niekais.Įsiklausyti į gyventojų žodžius, kartais galima surasti ir grynuolių.Daug atsidavusiai dirbti ir mylėti savo kraštą, kuriame gyvename. Komanda neturi būti tik rankų kilnotojai, kurie galimai turi kitų tikslų, turi būti ryšis tarp to ko siekia kiekvienas dirbantis tarybos narys ar eilinis įstaigos darbuotojas.
  Galbūt atsiras rajone žmogus ne tik lyderis, bet eruditas. Tikiuosi…

 29. To Bar bar sako:

  O tai ką, „merė” jau ir degalinę stato? Jums jau tikriausiai ne bar bar, o dun dun?

 30. Bar bar sako:

  Širvintai gražėja .Jau ir toj grži kuro degalinė atsidarys prie geros merės darbas darba veja . Merei valio!!!Kas be ko. Tik uz Zivile. Ner ko ir diskutuoti ta tema.Juokingiausia kad dar kazkam kyla klausimu kas bus meras?????Aciu Merei.

Jūsų komentaras:


šeši − šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]