Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Atsakymas į savivaldybės administracijos Pretenziją

astikas - maž/ ALFREDAS  ASTIKAS /

     Ruošiant informaciją apie Savivaldybės numatomus pirkimus 2018 metams, straipsnyje „Puota maro metu“ įsivėlė techninės klaidos, todėl buvo pateikta neteisinga informacija susijusi su Širvintų rajono savivaldybės administracijos organizuojamais viešaisiais pirkimais ir jų tiksline paskirtimi.

    Pateikiu skaitytojui patikslintą informaciją: įgarsinimo įranga kainuojanti 52 tūkst. 778 eurus būs perkama Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos aktų salei įrengti, įgyvendinant Europos Sąjungos projektą 18 000 Eur dydžio sumą perkamos ne tik straipsnyje nurodytos skintos gėlės, tačiau ir straipsnyje nenurodytos sodininkystės bei medelynų prekės ir kiti augalai. Taip pat Savivaldybė informavo, kad Širvintų rajono savivaldybės administracija rengiasi skelbti konkursą batutų įsigijimui už 30 553 Eur siekiant įgyvendinti Savivaldybės administracijos vykdomą projektą, kurio metu bus įrengiamas batutų parkas Širvintų rajono savivaldybėje. Viešinimo stendų pirkimas už 9 000 Eur buvo organizuojamas  ne švenčių, o Europos Sąjungos projektų išviešinimui. Pirkti atvirukai ir kiti spaudiniai už 18 000 Eur.

     Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pranešė, kad už viešųjų pirkimų organizavimą ir vykdymą, įskaitant ir šių lėšų panaudojimą yra atsakinga Širvintų rajono savivaldybės direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir Savivaldybės administracija, o ne Širvintų rajono savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

    Taip pat Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pranešė, kad straipsnyje nurodyti Širvintų rajono savivaldybės administracijos vykdyti/vykdomi konkursai atitinka teisės aktų reikalavimus ir jokių pažeidimų nei Viešųjų pirkimų tarnyba nei, nei jokia kita institucija nėra nustačiusi.

     Klaidinga informacija buvo paskleista nesąmoningai ir nebuvo  tikslo suklaidinti skaitytojų ar padaryti žalą su ją susijusiems asmenims.

     Atsiprašau už netikslumus ir įsivėlusias klaidas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Taigi sako:

  Toli gražu nesu tokių politikų, kaip P. Alfredas, kuris partijas keičia kaip kojines, rėmėjas, bet jokio nusikaltimo jis nepadarė- jis tiesiog neturi kantrybės ar nemoka susirasti bei patikrinti savo vardu viešai skelbiamos informacijos.
  O savivaldybė neturi noro ją skelbti paprastai ir lengvai prieinamai.
  Kad pinigai taškomi, ir arkliui aišku. O kai ragus suremia buvę praeitos kadencijos opozicijos lyderiai, taip solidžiai viskas atrodo…

 2. super sako:

  Teismams padėjus tašką Darbo partijos „juodosios buhalterijos” byloje, Mokesčių inspekcija suskaičiavo, kad ši organizacija šalies iždui liko skolinga beveik 400 tūkst. eurų, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

  2016 metų gruodžio pabaigoje Aukščiausiajam Teismui priėmus galutinį verdiktą dėl Darbo partijos „juodosios buhalterijos”, patikrinimo ėmėsi Valstybinė mokesčių inspekcija. Nustatyta, kad 2004-2006 metais į partijos buhalterinę apskaitą nebuvo įrašyta 7 mln. 37 tūkst. eurų pajamų ir 4 mln. 265 tūkst. eurų išlaidų, susijusių su turto, įsipareigojimų dydžio ir struktūros pakeitimu.

  Patikrinimą atlikusi Mokesčių inspekcija šių metų rugpjūtį priėmė sprendimą, pagal kurį Darbo partija privalo sumokėti valstybei 393 743 eurus gyventojo pajamų mokesčio ir įmokų „Sodrai”. Valstybinė mokesčių inspekcija ir Darbo partija po šio sprendimo pasirašė susitarimą dėl šios sumos sumokėjimo. Pasak Mokesčių inspekcijos Kontrolės departamento direktorės Eglės Ramanauskienės, šiuo metu nagrinėjamas Darbo partijos prašymas mokėti mokesčius dalimis.

  Lietuvos Aukščiausiasis Teismas yra paskelbęs, kad Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas, šios partijos narys Vytautas Gapšys ir buhalterė Marina Liutkevičienė pagrįstai nuteisti už apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą. Jiems skirtos baudos.

  P.S. Vėl likai išdurtas, gudrašyknis durnelis. Galvojai, prie lovio pripolei, pinigų mylėtojas, a čia teks mokėti. Kažin, kiek iš Širvintų skyriaus pareikalaus Viktoras prisidėti?

 3. mike sako:

  A TSIPRASYTI PER MAZAI UZ TOKIA DEZINFORMACIJA PONULI ASTIKAI SU TOKIU MELU TOLI NEVAZIUOSI KENKI PATS SAU,O NOREJAI PAKENKTI MEREI OT NEISDEGE .GEDA.

 4. širvintiškė sako:

  Eilinį kartą apsikakojai…….

 5. Aras sako:

  Kur mes gyvename? Savivaldybė,kuri PRIVALO kiekvieną išleistą eurą pagrįsti reikalingumu išleisti ir tai paaiškinti tiems kas ją išlaiko -viską slepia.Įžūlumui ribų jau nebėra.

 6. Virginijus sako:

  Pliusas. Mums visiems rūpi, kiek kainuoja priešrinkiminės šventės, iš kur pinigai, kiek jų iš mūsų biudžeto, kiek rėmėjų. Alfredas nutarė pasinaudoti situacija ir pabandyti išsiaiškinti. Minusas. Jis pasidarbavo paviršutiniškai ir jam šiek tiek nepasisekė. Realybė. Pabandykim kiekvienas paieškoti informacijos. Pamatysim, kaip nelengva. Pvz:
  Nr.1. Sodininkystės ir medelynų produktai, skintos gėlės ir kt. Kodai- 03120000-8 ir 03121200-7. Susirandam BVŽP ir tikrai, pagal kodus taip ir yra: 03120000-8 Sodininkystės ir medelynų produktai. 03121200-7 Skintos gėlės. Norint nuspręsti daug ar mažai, reikia žinoti , kiek pastaruosius dešimt metų toms pačioms prekėms buvo skirta pinigų. Iš kur eiliniam rinkėjui žinoti, kam konkrečiai bus išleisti pinigai- tik sausa informacija.
  Nr.39. Garso ir vaizdo aparatūra. Kodas 32321200-1. Kaina 10200 EUR. Kas atspės, kas po tuo slepiasi?
  Nr.40. Įgarsinimo įranga. Kodas 32342300-5. Kaina 52778EUR. Jokios platesnės informacijos.
  Nr. 18. Širvintų miesto ribas žyminčio ženklo projekto parengimas. Kodas 71200000-0. Kaina 1500EUR. Čia tai labai subtilu. Tai verslininkai susimetė tik ant *******? Nors gal ne. Gal būt jie finansavo idėjos konkursą? “Ženklo idėja nieko nekainuoja” Tik apačioje mažomis raidelėmis parašyta: “Tik idėja nekainuoja”.
  Nr. 64. Viešinimo stendai. Kodas 39133000-3. Kaina 9000EUR.
  Užduotis jauniesiems transparency international savanoriams. Kiek kainavo “Derliaus šventė”?

 7. Marytė sako:

  nu, nu… batutai. Vienos iš dažnesnių vaikų traumų dabar batutuose. O chirurgų kažkaip nelabai liko. Išvaikyti. Bene Jotautis sulaužytus kaulus klijuos

 8. Arklyyys sako:

  52 tūkst. 778 eurus ——būs—— perkama Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos aktų salei įrengti

  Gramatikaaaaaaa

 9. Janina sako:

  Juk visi mato, kad carienė taško gyventojų pinigus savo reklamai.

 10. virgis sako:

  kokie berasciai jam straipsnius raso, nes klaidos akis bado, siaubas, negi nepatikrinama pries skelbiant?

 11. Dėl informacijos sako:

  Jei visa info būtų skelbiama pagal reikalavimus, tokių dalykų nebūtų. O kai slapukaujama, tai ir gaunasi nesąmonė

 12. Antivandalinis sako:

  Aš tai rinkčiausi štai šitos firmos batutus. Kaip tiksliai atitinka užduodamus reikalavimus…
  “Lauko batutai yra pritaikyti naudoti lauke, antivandaliniai.. Lauko batutai montuojami lygiai su žemės paviršiumi, juos įkasant į gruntą. Siekiant padaryti naudojimasi batutu kuo saugesni, jis skirtas naudotis vienam asmeniui. Jie puikiai tinka mokyklose, parkuose, žaidimų aikštelėse. Šokinėjimo kimėmlis yra padarytas iš specialios neslidžios ir atmosferos poveikiui atsparios medžiagos.

  Šokinėjimas ant batuto yra puiki, ne sudėtinga fizinė veikla. Šokinėjant dalyvauja visi

  kūno raumenys, gerinama koordinacija, pusiausvyra, ištvermė, lankstumas ir kraujo cirkuliacija.. Tai yra puiki mankšta vaikų vystymuisi ir suaugusiųjų bendrai būklei pagerinti , arba netgi gali būti puikus būdas sumažinti svorį.

  Norint saugiai naudoti lauko batutus turi būti periodiškai atliekama jų patikra, kontrolė, esant reikalui remontas.

  Įtaisus rekomenduojama naudoti nuo 5 metų amžiaus. Vaikai turi būti prižiūrimi suaugusiųjų.

  Skirta vienam asmeniui.

  Maksimalus naudotojo svoris 120 kg.

  Parengta pagal šiuos standartus: EN 1176-1: 2009, EN 16-630: 2015.

 13. Kaip lengva sako:

  Pasigalvokim, kaip lengva rasti informaciją. Batutai. Paieškojau internete, kiek kainuoja patys brangiausi batutai. 849EUR. Savivaldybė pirks 11 batutų. Po kiek pirks? Kas dar bus perkama? Atsakymas:
  II. Trumpas pirkimo objekto aprašymas.

  Perkančioji organizacija numato įsigyti batutų zonos įrengimą. Batutų įrengimo adresas: Vilniaus g. 81A. Apie 214 kv. m. plote numatoma įrengti 11 įvairaus dydžio lauko batutų. Likusiame plote apie 175 kv. m. turės būti įrengiama guminė liejama danga.
  III. Reikalavimai batutams.

  Lauko batutai turi būti pritaikyti naudoti lauke, antivandaliniai. Lauko batutai montuojami lygiai su žemės paviršiumi, juos įkasant į gruntą. Šokinėjimo kilimėlis turi būti padarytas iš specialios neslidžios ir atmosferos poveikiui atsparios medžiagos. Lyjant ir esant drėgnam orui, kilimėlio danga neturi būti slidi. Batutai turi būti pagaminti laikantis EN 1176-1:2009 ir EN 16630:2015 (arba lygiaverčių) standarto saugumo reikalavimų. Batutų išdėstymo schema turi būti derinama su Užsakovu. Batutų apačioje įrengiamas laidus sluoksnis, kad vanduo susigertų į gruntą.
  Batutų parametrai (± 5 cm):
  • 155×452 cm (šokinėjimo zona 105×402 cm) – 1 vnt.
  • 155×155 cm (šokinėjimo zona 105×105 cm) – 2 vnt.
  • 255×255 cm (šokinėjimo zona 205×205 cm) – 2 vnt.
  • 175×175 cm (šokinėjimo zona 125×125 cm) – 6 vnt.

 14. tai sako:

  daug nuostolio patyrei, tad bandai sukti uodegą, kaip padėtį ištaisyti, o normalus žmonės atsirenka ir skaičius ir žmones, žino kas yra kas ir kiekį realų mato.

 15. Alfredai sako:

  Savo elgesiu su Živile esate labai panašūs. Tik Živilė įžūlesnė. Iš tavo informacijos paneigimo atrodo, Živilė čia niekuo dėta. Dešimtis, šimtus tūkstančių eurų išleidžia Savivaldybės administracija ir niekam neatsiskaito. Gal Savivaldybės administracija turėtų atsiskaityti Savivaldybės žmonėms, kur keliauja jų pinigai.Paprašyk, kad pateiktų ataskaitą kiek ir kur iškeliavo Savivaldybės reprezentacijai skirtos lėšos 2015, 2016, 2017, 2018 m.

 16. oras sako:

  nevertas dėmesio niekšelis su nupirktais diplomais.

 17. Kova prasideda: sako:

  Gebelsas yra pasakęs: daug kartų pakartotas melas tampa tiesa.

 18. super sako:

  :)
  Tikrink info, prieš duodant rašyti visokį jovalą parsidavusiems idiotėms, retkarčiais paleistoms iš durnyno.
  Persileidęs politikas.

Jūsų komentaras:


aštuoni − = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]