Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mokytojų diena Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje

     Kristinai10Mokytojas. Tai kilni profesija. Mokytojai, kaip ir tėvai, mus veda į pasaulį, kurio nepažįstam.  Jie supažindina mus su nežinomais dalykais, moko ne tik skaičiuoti, rašyti, bet  ir mylėti. Mylėti savo šalį, kalbą, gamtą, mus supantį pasaulį ir save. Mano manymu, mokytojai yra patys didžiausi patriotai. Vieno iš jų – Adolfo Ramanausko – Vanago – Lietuvos pedagogo, žurnalisto, karininko, rezistento, kovotojo už Nepriklausomybę, partizanų vado, brigados generolo atminimą Lietuva pagerbė spalio 5 – 6 dienomis. V. V. Landsbergis savo „ Facebook“ profilyje rašė, kad šis žmogus yra pavyzdys  visiems Lietuvos mokytojams, savo gyvenimu ir darbais įrodęs meilę Tėvynei. Jis buvo ir yra Mokytojas iš didžiosios raidės.

    Kristinai1Mūsų, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje, Čiobiškio skyriuje, Čiobiškio, Kernavės, Vileikiškių, Musninkų ikimokyklinio ugdymo skyriuje dirba 44 pedagogai, kurie ugdo meilę Tėvynei, pagarbą žmogui. Atsidėkodami pedagogams už jų kantrybę, darbą gimnazijos abiturientai organizavo Mokytojų dieną.

    Tą dieną pamokas vedė linksmi ir draugiški dvyliktokai, todėl pamokos buvo nuotaikingos. Per pirmą pamoką visi susirinkome aktų salėje. Ten dvyliktokai pristatė jaunuosius mokytojus. Pirma pamoka mums, aštuntokams, buvo matematika. Ją vedė Erika ir Viktorija, dvyliktos klasės mokinės. Išmokome naują taisyklę ir išsprendėme kelis uždavinius. Norint įtvirtinti naująją taisyklę, reikėjo mokėti daugybos lentelę. Dvyliktokės nusprendė pažaisti žaidimą, kuris padėtų prisiminti taisyklę. Žaidimas labai paprastas. Erika metė kamuoliuką sakydama kokį nors daugybos veiksmą. Mokinys, pagavęs kamuoliuką ir teisingai atsakęs į klausimą, galvojo kitą veiksmą ir metė kamuoliuką klasės draugui. Pamoka buvo įdomi ir šiek tiek kitokia, neįprasta.
Kristina6Antra pamoka buvo fizika. Ją vedė dvyliktokai Erikas Ašaka ir Vitalijus. Visą pamoką sprendėme uždavinius pritaikydami vidutinio greičio taisyklę. Klasės draugai juokavo su „mokytojais“.  Pamoka nebuvo nuobodi.
Trečia pamoka buvo literatūra. Pati mylimiausia pamoka, kaip ir pačios mylimiausios mokytojos –  dvyliktokės Samanta ir Gabrielė. Per pamoką skaitėme Romualdo Granausko tekstą „Žolė“. Tekstas buvo apie meilę. Perskaitę jį, atsakinėjome į klausimus. Pamokos pabaigoje jaunosios mokytojos surinko sąsiuvinius, parašė pažymius.
Ketvirta pamoka buvo chemija. Ją vedė Erikas, Rokas ir Dovydas. Buvo labai linksma pamoka iki tol, kol neatėjo chemijos mokytoja Daiva Lučiūnienė. Mokytoja davė uždavinius, kuriuos turėjome išspręsti. Dirbome uoliai, nes žinojome, kad būsime vertinami.
Per penktą ir šeštą pamoką vyko renginys, kurį organizavo dvyliktokai. Mokytojams padainavo pradinukai. Tada prasidėjo įdomiausia renginio dalis – žaidimai mokytojams. Dvyliktokai mokytojams uždavė įvairius klausimus. Jeigu mokytojai į juos atsakydavo teisingai, pereidavo į kitą etapą. Į antrąjį etapą pateko mokytoja Eglė Dikčienė, Sigutė Bžožinskienė, Inga Ramonovskytė ir Dalia Damalakienė. Kad nepatekę į antrąjį etapą mokytojai neliūdėtų, dvyliktokų ir mokytojų grupė „Išdykėliai” padainavo.
Kristinai16Antrame etape mokytojai per vieną minutę turėjo atsakyti į 10  klausimų: „Kokia pirmoji Lietuvos sostinė?”, „Kelintas direktorius yra Vladas Trakimavičius?”… Mokytojai galėjo pasinaudoti dvyliktokų  pagalba. Mokytojams atsakius į klausimus, scenoje pasirodė grupė „Spalvotosios orchidėjos”, kuri padainavo dainą „Juoda orchidėja”.
Teisėjai susumavo taškus, dvyliktokai šoko valsą.
Į finalą pateko mokytoja Inga Ramonovskytė ir Dalia Damalakienė. Trečiasis etapas: ekrane buvo parodytos temos. Mokytojai turėjo pasirinkti temą bei taškų kiekį ir atsakyti į klausimą. Pirmasis surinkęs 10 taškų laimėjo žaidimą, pavadinimu „100-mečio Mokytojai“.
Nugalėtoja tapo mokytoja Dalia Damalakienė. Mokiniai pasveikino nugalėtoją daina „Mokytojas mokosi”.

     Netradicinio ugdymo diena ilgam išliks mokinių ir mokytojų atmintyje.

  8 klasės mokinė Ugnė Dikaitė

Nuotraukos Danieliaus Tamašausko


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]