Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Neįprastas incidentas Širvintų rajono miškuose tarp ginkluotų karių ir grybautojo

Foto Lsveikata.lt

Foto Lsveikata.lt

/ Pagal Lrytas.tv reportažą /

    Iš pratybų teritorijos kariūnai bandė išvaryti grybautoją šūviais į orą. Vyras pasipiktinęs, kad apie karių pratybas niekas nepranešė ir džiaugiasi, kad tuo metu miške nebuvo medžiotojų, nes beveik neabejojama, kad būtų įvykęs susišaudymas.

      Juokingiausia, kad Krašto apsaugos pajėgos sakosi, kad apie pratybas įspėjusios, tik paaiškėjo, kad ne tą savivaldybę.

     Ginkluoti vyrai į miškelį atklydo nuo Vilniaus pusės. Apie pratybas Širvintų miškuose nežinojo nei vietos valdžia, nei vietos policija, nei medžiotojai, tą dieną čia planavę surengti medžioklę.

      Ir jei ne atsitiktinai į mišką užklydęs grybautojas, dar nežinia kaip viskas būtų pasibaigę.

    Į mišką grybauti su senyva mama atvykęs širvintiškis Robertas Sasnauskas  išvydo visureigius, uždangstytus maskuojančia medžiaga. Vienas jų užtvėrė kelią.

    Savivaldybės viešųjų ryšių specialistė Aušrinė Miliukaitė Janovskienė pasakojo, kad paprastai savivaldybė gauna KAM pranešimus apie vykdomas pratybas. Šį kartą jokio pranešimo savivaldybė negavo.

    Medžiotojų  būrelio valdybos pirmininkas Ričard Gudzinski teigia, kad tą dieną planuotoje medžioklėje keturi dalyvauti turėję medžiotojai turėjo leidimą nešiotis ginklą savigynos tikslams. Ir tokiais atvejais galėjo jį panaudoti. Realiai galėjo būti incidentas su susišaudymu.

     Pratybose dalyvavo apie šimtas KAM savanorių karių ir šaulių. Karių atstovai tikina įspėję apie karines pratybas, bet ne Širvintų, o Vilniaus rajoną. Kariai pripažįsta, kad ne viskas buvo suderinta, džiaugiasi, kad nenukentėjo žmones ir linkę incidentą pamiršti. Tačiau grybautojas vargu ar pamirš susitikimą su kariais, ypač jų šūvius: “vienas pareigūnas nukreipė į mane automatą ir pasakė „nesiartink, šausiu…“ Žengiau atgal ir man virš galvos paleido šūvį”, prisimena grybautojas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Nesusivokusioms sako:

    Uniformuotų vyrų stolniką padvė, o jūs nedavolnos.

  2. Eilinis kartas sako:

    Kur savivaldybės oficiali pozicija? Rizikuojama rajono gyventojų saugumu, o jūs tylite? Nesitikėkit, kad už jus balsuosiu

  3. as sako:

    durniu gimine daugiau nieko

Jūsų komentaras:


šeši × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]