Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sveikiname visus savivaldos dalyvius

     savivaldaVietos savivaldos istorijos vingiai veda nuo 1919 m. spalio 10 d. priimto pirmojo Lietuvos savivaldybių įstatymo. Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Ši diena ne tik savivaldybių tarnautojų profesinė šventė. Kartu tai ir visų žmonių šventė, įprasminanti mūsų visų teisę laisvai ir savarankiškai tvarkytis pagal Lietuvos įstatymus. Savivaldos teisė atveria galimybes kiekvienam iš mūsų nuspręsti tai, kas svarbu mūsų žmonėms.

   Šia proga sveikiname visus savivaldos dalyvius: Širvintų rajono savivaldybės tarybos narius, Savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnaičius, bendruomenių ir visuomeninių organizacijų narius bei visus mūsų rajono gyventojus. Tuos, kurie sąžiningai ir išradingai geba spręsti sudėtingus gyvenimo uždavinius ir kartu moka tiesiog išklausyti žmogų ir tarti jam padrąsinantį žodį.

   Kviečiame ir ateityje būti aktyviais, pilietiškais, tolerantiškais ir atsidavusiai savo darbui, kadangi tik nuo mūsų visų priklauso, kokią savivaldą sukursime ir koks bus Širvintų rajonas ateityje. Linkiu, kad, nuoširdžiai bendraudami ir bendradarbiaudami, kartu spręstume rajono problemas, padėtume vieni kitiems nuveikti svarbius darbus, kurtume geresnę mūsų visų ateitį ir padėtume vietos savivaldai pagaliau tapti pagrindiniu mūsų šalies DEMOKRATINĖS visuomenės pagrindu. 

Asociacijos “Širvintų miesto bendruomenė” narių vardu

Pirmininkė A. Skeberienė 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Ačiū sako:

    šaunuolė Alina

Jūsų komentaras:


aštuoni + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]