Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Transporto infrastruktūros plėtrą Vilniuje palaiko ir internetinės transporto biržos

     Aerial Top View of White Semi Truck with Cargo Trailer Parking with Other Vehicles on Special Parking Lot.Šalies sostinė – viena svarbiausių Lietuvos transporto verslo arterijų. Tai, kad transporto verslas Vilniuje itin išplėtotas, rodo keli pastarųjų metų pavyzdžiai, o krovinių gabenimas tapo viena iš daugiausiai pajamų generuojančių logistikos verslo šakų. Taip pat Lietuvoje veikiančiose transporto biržose Vilnius tapo dominuojančiu miestu.

Sostinėje daugėja logistikos centrų

     Laivybos ir logistikos kompanija DFDS 2017 m. viduryje Vilniuje įsteigė logistikos centrą. Siekiama, kad daliniai ir pilni kroviniai į Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Italiją, į kitas šalis ir iš jų būtų pervežami efektyviau.

    2018-ųjų rugsėjį paskelbta, kad Lietuvos paštas pradėjo naujojo logistikos centro sostinėje rangovų paieškas. Tikimasi, kad naujasis statinys duris atvers 2021 metais.

   O, remiantis Ilgalaike (iki 2025 metų) Lietuvos transporto sistemos plėtros strategija, visuose didmiesčiuose, taip pat ir Vilniuje, kuriami viešieji logistikos centrai.

Logistikos centrų svarba

    Viešieji logistikos centrai yra svarbūs ekonominei šalies plėtrai, be to, transporto sektoriui jie leidžia efektyviau vystytis. Logistikos centrai suteikia galimybę užmegzti glaudesnius ryšius ne tik su Europos, bet ir Azijos rinkomis, efektyviau aptarnauti Lietuvos ir kitų šalių rinkas.

     Logistikos infrastruktūros plėtra Vilniuje sukuria tvirtus pagrindus siekiant krovinius pervežti greičiau, labiau tausojant aplinką – dėl naujų logistikos centrų optimizuojami maršrutai, pagreitinami daugelis logistikos procesų ir kt.

Prie logistikos tinklo plėtros prisideda ir internetinės transporto biržos

     Vežėjus Vilniuje padeda surasti internetinė platforma Cargo.lt – moderni transporto birža. Joje pasiūlymus teikia daugybė vežėjų iš Vilniaus, užtikrinantys optimalią kainą ir kokybę. Platformoje kiekvienas lankytojas turi galimybę pasiūlymų ieškoti pagal itin detalius kriterijus, o skelbimus pateikiantys asmenys – pasiūlyti papildomų paslaugų. Pavyzdžiui, jei abu subjektai yra Vilniuje, jie gali greitai suderinti tokias detales ir paslaugas, kurių vežėjai iš kitų miestų negalėtų pasiūlyti, arba tai būtų per brangu. Vienaip ar kitaip transporto birža yra ta vieta, kurioje kiekvienas jos dalyvis gali rasti jam tinkantį pasiūlymą – vežėjai  gali rasti dalinius, pilnus, pavojingus, autovežiams tinkančius krovinius, o krovinių savininkai –atitinkamą transportą. Beveik visi vežėjai, bendradarbiaujantys su Cargo.lt transporto birža Lietuvoje, yra įsitvirtinę tiek Vakarų, tiek ir Rytų Europos rinkose, todėl gali užtikrinti dar greitesnį ir sklandesnį krovinių pervežimą. Šiame versle greitas reagavimas ir laikas yra vieni svarbiausių komponentų.

Užsiregistravę transporto biržoje:

  • Gausite prieigą prie didžiausios krovininio transporto pasiūlos duomenų bazės;
  • Matysite naujausius pasiūlymus, galėsite ieškoti vežėjų Vilniuje
  • El. paštu arba telefonu gausite aktualius krovinių pasiūlymus;
  • Galėsite dėti skelbimus, užsisakyti efektyvią reklamą reklaminiuose skydeliuose, diskutuoti forumuose ir kt.

    Apibendrinant, Vilnius, lyginant su kitais šalies miestais, dominuoja transporto rinkoje, o sostinės patrauklumą didina ir naujai steigiami logistikos centrai. Prie transporto verslo plėtros sparčiai prisitaiko ir internetinės biržos, padedančios lengviau surasti krovininį transportą Vilniuje.

Užsakymo Nr. ŠS 18-59


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]