Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

„Valstiečiai“ su Pinskuviene obuoliauti neis

1c7d7e45469d161c81d2add710672fbe/ delfi /

     Delfi politikos aktualijų žurnalistė Aleksandra Ketlerienė rašo, kad nors pastaruoju metu daugiausiai susidomėjimo kelia prezidento rinkimai, jų šešėlyje tyliai vyksta ne ką mažiau įdomios dėlionės. Kitoms partijoms triukšmingai skelbiant apie savo kandidatus į merus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) neskuba šokti į šį traukinį. Tačiau „valstiečių“ rinkimų žemėlapis pamažu pradeda ryškėti.

Su Pinskuviene obuoliauti neis

    Pasak jo (R.Karbauskio), „valstiečiai“ yra aiškiai apsisprendę, kad sudarinėti rinkimines koalicijas galės tik su Socialdemokratų darbo partija ir Centro partija. „Valstiečiai“ per rinkimus į koalicijas, pasak LVŽS pirmininko, tikrai neis su liberalais, konservatoriais, Darbo partija ir Tvarkos ir teisingumo partija. Tiesa, jau po rinkimų tai gali pasikeisti.

     „Porinkiminės koalicijos praktiškai galimos su visais, kurie pakliūva į tarybas, nes realiai situacija rajonuose yra tokia skirtinga, tai tas partiškumas tampa toks išplaukęs reikalas. Yra koalicijų ir su konservatoriais, su liberalais. Visi nori koalicijos su „valstiečiais“, – įsitikinęs „valstiečių“ lyderis. Tačiau vieną išimtį jis visgi pasakė – „valstiečiai“ tikrai nesudarinės jokios koalicijos – nei per rinkimus, nei po jų – su socdarbiečiais Širvintose, kuriose šiuo metu merės pareigas eina Živilė Pinskuvienė.

    „Mes tikrai kelsime savo kandidatą Širvintų savivaldybėje. Perspektyvoje net nematau galimybės ten, kad mūsų žmonės, patekę į tarybą, būtų koalicijoje su Socialdemokratų darbo partijos skyriumi, vadovaujamu Pinskuvienės. (…) Ten tikrai jokia koalicija neįmanoma. Mūsų skyrius yra tokios nuomonės, mes tikrai nesiruošiame skyriaus nuomonės keisti. Aš pats asmeniškai negaliu šiandien įvardinti, kodėl prieš arba kodėl už, bet geriausiai tą situaciją žino to rajono gyventojai, jie mato, kas vyksta. Matyt, tai yra susiję su tuo, kaip vyksta rinkimai, kaip po to tvarkomasi savivaldybėje“, – sakė R. Karbauskis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/tyli-delione-prezidento-rinkimu-seselyje-karbauskis-jau-rikiuoja-savo-figuras.d?id=79362693


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. kaimietis sako:

  Niekas su Živka neeis, ji viena opozicijoje sėdės su savo patarnautojais.

 2. Oi sako:

  Nemanau,kad Pinskuvienei valstiečių reikia

 3. rinkėjas sako:

  Širvintos mažas kraštas todėl visi živilę gerai žino, o ypač jos spalvinga praeitį. Manau nei socdemai, nei valstiečiai, nei Lenkai, nei konservai, nei Astikas, nei Pakalnis su ja nesusidės.

 4. Vytas sako:

  Širvintos, tai išskirtinis Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Valstybės biudžeto „įsisavinimo“ pavyzdys. Galima paimti bet kurį statomą objektą ir aprašyti jo istoriją nuo pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti. Tai bus istorijos kaip nereikia daryti.Kam atitenka ir kur keliauja skirti pinigai. Kas tai – neišmanymas ar korupcija, ar viskas kartu.

 5. Tai jau tikrai sako:

  Po patikrinimu juk sustojo darbai.
  Soc.bustas- kada zadeti zmones ikelti? Deja. Po taip brangiai, gal net brangiausiai istorijoje pastatyto statinio, jis brakst ir sugedo, reikia remontuoti dar net nepradejus eksploatuoti. Dar juk papildomos islaidos. Valio merei uz vykdomus darbus?
  Estrada- kada turejo buti priduota liaudziai svesti? Jau tuoj du metai bus kaip irenginejama. Tik dar net nepriduota brakst ir suluzo. Vel perdarineti reikia. Papildomos islaidos. Valio merei uz vykdomus darbus?
  Sporto kompleksas- kada turejote pliuskentis? Ir vel sustabdytas, baudos paskirtos. Dar nepriduotas, o ir cia brakst ir vel perdarinejamas. Valio merei uz vykdomus darbus?
  Kelias kokiam tai ten kaime- kiek nuotrauku besipuikuojant padaryta? Tik brakst ir vel neatlaike.Isplauke visas. Ir vel papildomi pinigai. Valio merei uz padarytus darbus?
  Savivaldybes reorganizacija- oi kaip bus sutaupytas biudzetas zmones neitikusius atleidziant, o savus “specialistus” priimant. Tik brakst ir neteiseta pasirodo. Baudas ar teismo islaidas mokekit. Ot tai sutaupyta. O jei dar priskaiciuosime visus pasikeltus atlyginimus, reprezentacines islaidas? Valio merei uz padarytus darbus?
  Oi dar galeciau testi. Tik ar verta. Mastantys patys supranta, o aklam ir perskaicius nepades, kad jei viskas butu daroma TEISETAI, SAZININGAi, NEKORUMPUOTAI, SKAIDRIAI, ISTATYMISKAI, visi skundai butu atsimuse kaip i siena. Dabar gi, deja

 6. Merė? Ar tikrai? sako:

  Po skundų, kuriais „pilietiški“ gyventojai ir stagnatoriai mūsų politikai kėsinosi sustabdyti darbus, Širvintų rajone rudenį – pats darbų įkarštis. Viskas juda pirmyn link finišo. Kai kam dėl to, matyt, labai skauda. Ponai skundikai, Jūsų pastangos bergždžios. Kad ir kiek besistengtumėt, Širvintos yra ir bus tvarkomos. Atsakingai, ūkiškai ir skaidriai.
  Šių dienų aktualijos…..
  PYP, PYP, PYP….

 7. Pritariu "besikankinanciam" sako:

  Tik jau del Alinos pozicijos net nereiketu abejoti. Ne karta irode, kad su vagimis ir aferistais jai nepakeliui. O ir Jusu kristoline net drugys krecia, kai Alina kur nors salia. Taip kad sita su Jusu apsinesusiu kristolu tai tikrai niekur neis nei uz jokius pinigus ar postus.

 8. Gal taip tik atrodo sako:

  Manau, kad Zuokas ieško sau vietos. Bet jis Širvintų skyriaus tikrai nestums į koaliciją su krištoline. Nors atrodo tai šiaip sau:
  “Rugsėjo 1 – 2 dienomis vienoje iš Trakų rajono sodybų įvyko Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) Vilniaus miesto skyriaus pirmasis sąskrydis. Šventėje dalyvavo daugiau nei šimtas LSDDP Vilniaus miesto skyriaus narių ir svečių. Pasveikinti sąskrydžio dalyvių atvyko: LSDDP pirmininkas Gediminas Kirkilas, LSDDP pirmininko pavaduotojas, Vilniaus m. kuratorius Juozas Bernatonis, Vilniaus miesto Tarybos narys Artūras Zuokas. Vilniaus m. Tarybos narys A. Zuokas pristatė savo viziją apie Lietuvos sostinę, noriai ir kompetentingai atsakinėjo į iškilusius klausimus, kurių būta daug, net ir labai nepatogių”

 9. Taip sako:

  Neveltui bendrus saskrydzius daro zuokas su lsddp…. Oi neveltui…

 10. Stanislava sako:

  jei lsdddpe jungsis su zuokulu, tai….

 11. Liberalų parodija sako:

  Su tikrais Širvintų liberalais viskas gerai. o štai su Valkausku ir Pečiukaitiene… Taip sakant, išėjo neatsisveikinę. Negražu. Praturtino savo buvimu LSDDPĖ…

 12. Stanislava sako:

  kaip valdzia vilniuje lieps taip vietiniai iberalai elgsis

 13. Liberalai sako:

  Lietuvos Laisvės Sąjunga- liberalai, Širvintose tai K.Pakalnis, V.Mateika, J.Purvaneckas. Jie tai tikrai opozicija.

 14. Stanislava sako:

  liberalai tikrai jokia opozicija :)

 15. Priešgindybinės kančios sako:

  Krikštolinės blokas:
  1. LSDDP
  2. Judėjimas link lovio “Kartu…”
  3. Nepriklausomas Fredis, kuris, jeigu tik dašliauž iki rinkimų, pats pirmas bėgs krištolinę rankutę bučiuoti.
  4. Tvartas ir teistumas. Ko gero Jase***iai kartu namie nemiega? ir kad Jase*** nei per žingsnį nesitraukia nuo krištolinės net ir aklam Širvintų kaimo kurmiui aišku.
  5. Centras su Puteikiu.
  Tikroji opozicija:
  1. Liberalai- LLS
  2. Valstiečiai. Tik reikia neapsigauti, kad Karbauskis neatsiustų Trojos arklio. Atseit neis, bet kas gali paneigti. Jeigu sąrašo viršuje bus V.Šimonėlis, J.Šiukštienė, R.Čirba…- galima pasitikėti.
  3. TS-LKD- Konservatoriai.
  4. LSDP.

  Jeigu Alina įkuria rinkiminį komitetą irgi reikia stebėti, kokia bus pozicija.

  Vienintelė tikra opozicija- liberalai, valstiečiai, konservatoriai ir socdemai.

Jūsų komentaras:


+ šeši = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]