Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Aiškėja pirmieji kandidatai į Širvintų raj. savivaldybės mero postą

rinkimai_4_4/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kovo 3 dieną. VRK svetainėje skelbiama, kad rinkimų komitetų ir savarankiškų politinės kampanijos dalyvių registravimas baigiasi gruodžio 8 dieną, kadangi tai šeštadienis, dokumentai Vyriausiojoje rinkimų komisijoje bus priimami iki gruodžio 10 dienos.

    Natūralu, kad rinkėjai domisi būsimais kandidatais, jų asmenybėmis, programomis, partijų sąrašais. Partijos neskuba atvirauti. Tačiau jau ima aiškėti kandidatai į mero postą.

     Pirmieji apie pasirinktą partijos lyderį, vesiantį Širvintų skyrių į rinkimus paskelbė Lietuvos socialdemokratai. LSDP skyrius į mero postą siūlo Anną Kuznecovienę. Kandidatė sutiko kovoti dėl mero posto. Anna Kuznecovienė šiuo metu yra Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė ir priklauso LSDP frakcijai.

    Širvintų skyriaus Lietuvos Laisvės Sąjunga (liberalai) į merus iškėlė Vidmanto Mateikos kandidatūrą. Mūsų žiniomis, V.Mateika sutiko vesti LLS liberalų sąrašą į rinkimus. Apie pirmąjį penketuką kandidatuosiančių į tarybos narius viešai nėra skelbiama. Šiuo metu Vidmantas Mateika yra Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, aktyviai dirbantis opozicijoje.

    TS-LKD viešai paskelbė, kad jau patvirtino kandidatus į visų rajonų merų postus. Širvintų rajone mero posto sieks naujas partijos veidas – Virginijus Sarpauskas. Kandidatas buvo pastebėtas, kaip aktyvus pilietis, besidomintis rajono aktualijomis. Partijos vadovybės sprendimu, jis buvo pakviestas tapti partijos nariu, o vėliau ir vesti Širvintų skyrių į rinkimus.Virginjus Sarpauskas sutiko siekti mero posto.

    Viešojoje erdvėje pasirodė infrmacija, kad Vyriausioje rinkimų komisijoje užregistruotas visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“. Živilė Pinskuvienė per praėjusius savivaldos rinkimus 2015 metais kandidatavo su Darbo partija. Įtarus perkant balsus Ž.Pinskuvienės naudai, rinkimų rezultatai atšaukti, vyko teismai, kurių metu patvirtintas balsų pirkimas. Palikusi „darbiečius” Ž. Pinskuvienė prisijungė prie Lietuvos socialdemokratų darbo partijos ir buvo išrinkta pirmininko pavaduotoja.

     Kviečiame ir kitas partijas pranešti mums apie savo kandidatus, kuriuos paskelbsime Krašto naujienose.

      Iki savivaldos rinkimų liko 101 diena.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

37 Komentarai (-ų)

 1. asasas sako:

  asilu kopanija zivile tikrai laimes dar mateika glusiu komanda

 2. reikia rimtų sprendimų sako:

  blogai, kad kiekvienas sąrašas, kurie nepritaria dabartinei merės politikai, kelia savo kandidatą į merus. Norint rimtai pasipriešinti, o gal ir laimėti, reikia pirmajame ture susitarti atsiimant kandidatūras dėl bendro kandidato. Antrajame ture jau būna aiški tarybos sudėtis ir didelė rinkėjų dalis nebeeina balsuoti. Pinskuvienei to ir tereikia, nes visi iki vieno jos šalininkai ateis balsuoti.

 3. Jau sako:

  Turėjo jau seniai galvoti. Dabar jau vėloka.

 4. xxx sako:

  Atleiskite o ką į merus nereikia išsilavinimo? Nebenusigribaukime taip mieli ponai.

 5. jo sako:

  pasenai oi pasenai “išaukštintoji”mažiau draskykis

 6. Kas turėtų mąstyti sako:

  Ne politikos vyrai, rinkėjai turi pradėti mąstyti…
  Neieškokim pasiteisinimo ir nekaltinkim politikų… Jeigu rinkėjai nepradės mąstyti, nieks nepadės.

 7. taip sako:

  nusidėvėjus

 8. Amžius sako:

  Iš nuotraukų, tai pati seniausia.

 9. Girdutis sako:

  Pinskienė galėtų būti švietimo ministrė vietoj esamos.

 10. VYKTARAS sako:

  A ko jus lendat prė maną partijas? Męs turim puikų žmuogų. Tai Alfredas, labai užsirekomendavęs. Programą užsakėm pas geriausius savą srities asus. Turim savą portala,taip kad pamatysit. AŠ jums pažadu. Tikrai bus mėras. A jeigu, ne tai tada eis su jūsų mere ir bus vice.

 11. Anonimui sako:

  Iš ‘b’darbo partijos į mero landidatą siūlykite p seniūną Sigitą,jau atsigavęs,kaime jau jam ankštoka,apsirūpinęs,vaikučius labai mylėti imasi,gal ir mums tiktų,jis geraširdis,suvienytų rajoną,ir mierei nosį parodytų.A?

 12. birute sako:

  net linksmesnis penktadienis kai pas kaitai kad sarpauskas meras o tuskeviciene pavaduotoja,griuk negyvas

 13. Anonimui sako:

  O kas landidatas nuo darbo partijos?

 14. Jurge sako:

  nemenkinkit Virgijnijaus.Supratingas,apsiskaites.lanai perspektyvus vaikinas.Matantis negeroves vykstancias rajone ir tikrai kovojatis

 15. nuomonė sako:

  jeigu visų partijų skyriai kels savo kandidatus į merus – nugalėtojas aiškus dar iki balsavimo. Antrajame ture į jį patekęs kandidatas nesumobilizuos rinkėjų, o gal ir antrojo turo nebereikės. Norint pokyčių – viską reikia atlikti pirmajame ture.

 16. Nebūkit naivūs sako:

  Nė vienam skyriui centras neleis nekelti kandidato į merus. Juk savivaldos rinkimai yra partijų reklama prieš euro, seimo ir prezidento rinkimus. Va todėl skyriai ir priversti atidirbinėti – kelti kandidatus.

 17. geriausiai būtų sako:

  Dvi kandidatūros: viena visiems aiški, o dėl kitos – reikia išanalizuoti padėtį ir partijų skyriams susitarti

 18. Siūlau sako:

  Pakalbėkim apie konkrečias kandidatų sąvybes.
  Nu pvz. Mateika liaudies atstovas. Tamošiūnienė išmano įstatymus, Pakalnis ūkiškas, Šimonėlis pareigingas, Sarpauskas gilinasi į problemas, Kuznecovienė kultūringa. Pinskuvienė puiki renginių organizatorė. Ką apie kandidatus manote jūs?

 19. Rimta kandidatė sako:

  Rita Tamašunienė, sąžininga, darbšti, protinga

 20. anoniumas sako:

  aš balsuosiu tik už Darbo partija

 21. uz sako:

  Vidmanta

 22. Kaimietis sako:

  Atrodo opozicinės partijos nedaro nieko, kad turėtų bent kiek vertą kandidatą kovoti su dabartine mere. Tikėtina, kad merei oponuojančių kandidatų bus 4-5. Opozicijos balsai išsidalins ir galimas daiktas, kad į antrą ratą su mere išeis koks nors save išsikėlęs kandidatas. Tai rodo mūsų rajono politikų trumparegiškumą. Politikos vyrai ir moterys atsisakykite savo ambicijų ir vieną kartą pradėkite mąstyti kaip keisti situaciją rajone.

 23. atsakymas sako:

  partija neturi legalių pinigų rinkiminiam užstatui sumokėti: tenka kombinuoti

 24. Fest sako:

  Gal aš kažko nesupratau – Pinskuvienė Kirkilo partijos pavaduotoja, jos šeimos laikraštis rašo tik apie socdarbiečių partiją , o į rinkimus – su komitetu kažkokiu? O gal kova bus 2 frontais, kaip manote?

 25. Taip sako:

  Tik už Kęstą Pakalnį.

 26. > Name sako:

  O Širvintų kaimas ir Spadviliškis, tai ne kaimai?

 27. asasas sako:

  nera protingu zmoniu tai asilus kisa saunuole mere miestas grazinasi ir gerai ko daugiau varysite zodzius sudais tai to daugiau zmones uz zivile eina

 28. terese sako:

  Na, nesivarginkit, dabartinė merė laimės pirmame ture.

 29. Pasiūlymui sako:

  aišku, kad Vytas Šimonėlis arba Neringa Tuškevičienė

 30. pasiūlymas sako:

  O gal geriau merei nepritariančioms partijoms iškelti bendrą kandidatą, o nelaukti kuris iš jų pateks į antrą rinkimų turą. Ar neįmanoma atlikus apklausas išsiaiškinti, kuris būtų plačiausiai rinkėjų remiamas.

 31. Staigmenėlė sako:

  Žmonės kalba apie staigmenėlę visiems. Sako, buvę merai susivienijo ir visi trys eis atskirais kandidatais. Pakalnis, Šimonėlis ir Jasiukevičius. Bus karšta

 32. ? sako:

  Na iš šių kandidatų, tai ir vėl laimės Pinskuvienė:)

 33. Karalienė sako:

  Buvo “Benzino kolonėlės karalienė”. Lyg yra “Europinių pinigų, atleistųjų ir balsų pirkimo karalienė”?

 34. Ot įstatymai sako:

  Kodėl leidžiama kandidatuot, jei teismas pripažino balsų pirkimą? Būtina tokiem neleist. Va tada kiti bijotų ir niekam net minčių nekiktų pirkti balsus

 35. Name sako:

  Kaip gražiai apibudinti pirmi kandidatai,o vat musu esama ir tykiu busima mere apdergta,fuj kokie jus šlykštus. O tas Virgilijus tai visai kaimo juze,uzsimane i merus. Dar betruko i kompanija Tuskevicienes.

 36. Žinovas sako:

  Kai diedas apsiženija su viena, o permiega su kita, tai vadinama išdavyste, neištikimybe. O kaip pavadint šitą reiškinį?

 37. Nejuokinkit sako:

  Kaip gali būt vienoj partijoj, o kandidatuot nuo kitos? Sublūdot jūs čia kažką

Jūsų komentaras:


− vienas = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]