Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

„Atžalynas” tarp „Gyvulininkystė ir Mes” nugalėtojų

Organizatorių foto

Organizatorių foto

    Iškilmingu renginiu pasibaigusi Šviečiamoji gyvulininkystės programa vėl džiugino rezultatais – joje per pusantrų metų dalyvavo per 16 tūkst. vaikų.

      Programos „Leader” ir žemdirbių mokymo metodikos centro kartu su Žemės ūkio ministerija parengtos ir įgyvendintos Šviečiamosios gyvulininkystės programos tikslas buvo papasakoti vaikams apie ūkiuose auginamus gyvulius ir paukščius, jų svarbą ir duodamą naudą žmogui. Per pusantrų metų 30-ties ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir 70-ties mokyklų iniciatyva įvyko beveik 500 renginių. Programos vykdytojai surengė 100 edukacinių moksleivių išvykų į gyvulininkystės ūkius, žemės ūkio mokslo bei mokymo įstaigas, smulkių gyvuliukų parodėles vaikų darželiuose.

       Programoje dalyvavo ikimokyklinio amžiaus, 1-4 ir 5-8 klasių vaikai.

     Siekiant sužinoti, kas sumaniausiai ir kūrybiškiausiai mokėsi visus metus, baigiantis programai buvo paskelbtas dalyvių kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES”. Iš visų konkursui pateiktų projektų atrinkta penkiolika geriausiųjų – po penkis iš kiekvienos amžiaus grupės. Nugalėtojai spalio 2 dieną buvo pakviesti į baigiamąjį renginį.

    Pirmoji vieta skirta: darželinukams – Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis”, tarp 1-4 klasių – Alytaus „Sakalėlio pradinė mokykla, 5-8 klasių – Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija.

    Antrąją vietą konkurse laimėjo: Varėnos „Žilvičio” lopšelis-darželis, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija, Širvintų „Atžalyno” progimnazija.

    Tečia vieta atiteko: Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė”, Druskininkų „Atgimimo” mokykla, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla.

    Mokytojai ir darželių auklėtojai išsakė viltį, kad programa tęsis ir toliau, nes ir vaikams, ir pedagogams tai buvo neįkainojama patirtis.

     Visi šventės dalyviai išlydėti su Šviečiamosios gyvulininkystės programos dovanomis.

Žemės ūkio ministerija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]