Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Lietuvos lenkų sąjungos Širvintų rajono skyrius Lenkijos Nepriklausomybės 100-mečiui

DSC04053Kelionė į Lenkiją

     Lapkričio 11 dieną, kultūros centro Gminos Kruklanki direktoriaus  Slavomiro Zielinskio kvietimu, ansamblis „Czerwone Maki“ vyko į šventinį renginį. Pakeliui į Kruklanki 12 val. Lenkijos laiku sustojome pakelės kavinėje „Pietraszuvka“, kartu su jos šeimininkais ir lankytojais sugiedojome Lenkijos himną. Vakare vyko koncertas, kuriame dalyvavo vietiniai kolektyvai: kapela „Mžawka“, choras „Ojczyzna“, ansamblis „Kruklanki“, mūsų ansamblis ir lenkų dainininkų ansamblis iš Kaliningrado „Krolewianie“. Renginio pabaigoje vyko integracinė vakaronė, kurios metu bendravome, dalinomės kūrybine patirtimi, dainavome, šokome. Džiaugiamės, kad suradome daug naujų draugų.

Lenkijos Nepriklausomybės 100-metis

      46456299_2560794473932465_5615007936599293952_nLapkričio 17 d. renginį, skirtą Lenkijos Nepriklausomybės 100-čio proga, surengėme Maišiagalos tradicinių amatų centre kartu su jos darbuotojais. Šventėje apsilankė daug žiūrovų, svečių, tai: Edita Tamošiūnaitė – Lietuvos lenkų sąjungos pirmininko pavadotuoja Vilniaus miesto vicemerė; Algimantas Banevičius – Vilniaus krašto etnografinio muziejaus direktorius, Rasa Tamošiūnienė  – Širvintų rajono savivaldybės  tarybos narė, Alfreda Jankovska – LLS Maišiagalos skyriaus pirmininkė, Širvintų r, LLS ratelių pirmininkai, svečiai iš Lenkijos.

     Visiems labai patiko Gabrieliaus Tamošiūno fotografijų paroda, kuri buvo surengta būtent šiai šventei ir sulaukė didelio dėmesio, kaip atvykusių svečių iš Lenkijos, taip pat ir mūsų žmonių.

     46483121_2560730790605500_6009683218846973952_n Šventiniame renginyje dalyvavo ansamblis „Czerwone Maki“, jaunas šiuolaikinių dainų atlikėjas Waldemar Dudojt ir žinoma dainininkė Katarzyna Szydlovska. Šventę papuošė Liublino Universiteto Marijos Curie-Skladovskos choras ir kapela. Po iškilmingo Lenkijos choro sugiedojimo vyko patriotinių dainų koncertas. Keitėsi atlikėjai, skambėjo dainos, perpintos eilėraščiais, sukosi šokėjai. Sveikinimai, palinkėjimai.

    Aktyvistai, šventės organizatoriai gavo atminimui dovanėlės – darbo kalendorius su Lenkijos Nepriklausomybės simbolika.

     Šventę baigėme tradicine integracine vakarone.

Širvintų rajono Lenkų bendruomenė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]