Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pilietinis projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje

      DSC_10152018 m. lapkričio 6 d. Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje startavo „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtas vykdyti pilietinis projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Šis projektas yra Lietuvos Respublikos Prezidentės  Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Mūsų gimnazija – viena iš 100 atrinktų Lietuvos mokyklų, kuriose 2018-2019 m.m. lankysis įvairiausių specialybių žinomi, daug pasiekę, patirtimi ir išgyvenimais pasidalyti su moksleiviais pasiryžę žmonės : verslininkai, žurnalistai, dėstytojai, ekonomistai,  karininkai, muzikantai, fotografai, režisieriai, aktoriai, visuomenininkai  ir kt.  Jų užduotis – kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą,  mūsų valstybę, galimybes visiems prisidėti prie jos kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.

      DSC_1017Pirmasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ svečias, atvykęs į mūsų gimnaziją, buvo šiuo metu  Londone dirbantis finansų konsultantas, buvęs Ukrainos ekonomikos ministro patarėjas Darius Tamauskas. Tikrai labai įdomią gyvenimo patirtį turintis jaunasis lektorius su II-III klasių gimnazistais bendravo apie tikslų siekimą, apie tai, kas svarbu jaunam žmogui žingsniuojant per gyvenimą, bei globalų mąstymą. Pirmojo susitikimo metu III-ių gimnazijos klasių mokiniai ne tik įdėmiai klausėsi lektoriaus, bet ir patys buvo aktyvūs diskusijos dalyviai. Gimnazistai domėjosi darbo rinka, XXI amžiaus vertybėmis, drąsiai išsakė nuomonę apie gyvenime patirtus iššūkius. Svečias mokiniams paprastai ir įtaigiai pristatė savo sėkmės istoriją, karjeros kelią, pasidalino  prisiminimais bei įspūdžiais apie savo mokymąsi mokykloje. Antrojo susitikimo metu II-ų gimnazijos klasių mokiniai buvo ne tokie drąsūs ir aktyvūs. Vis tik  kai kurie pateikė savo įžvalgų ir stengėsi suvokti pasaulyje galiojančias taisykles bei vyraujančias tendencijas. Smagu, kad lektorius  į gimnaziją įnešė optimizmo gūsį,  jaunimui  įkvėpė drąsos nebijoti klysti ir siekti savo svajonių, palinkėjo judėti pirmyn ir tobulėti.

      Mokinių nuomone, smagu, jog atsiranda tokių žmonių, kurie atranda laiko ir noro atvažiuoti į mokyklas, pasidalyti savo patirtimi bei vizijomis, parodyti, kad ir Lietuvoje yra daug kelių į sėkmę.

      Tad nuoširdžiai dėkojame gerbiamam Dariui Tamauskui už padrąsinančius, įkvepiančius ir palaikančius žodžius, šiltą bendravimą ir prasmingai drauge praleistą laiką bei nekantraudami laukiame naujų susitikimų su sėkmingais žmonėmis.

Asta Diržiuvienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Ana Pavilovič-Jančis, spec.pedagogė metodininkė, vyresn.biologijos mokytoja


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× penki = penkiolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]