Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pirmojo leduko pasekmės – nukentėjo “Riešutai Jums” pastatas

IMG_0011/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Šeštadienio rytas tapo nemenku išbandymu daugeliui vairuotojų. Visoje Lietuvoje kelius padengęs ledukas lėmė aibes eismo įvykių.

    Netikėtų gamtos pokyčių pasekmių neišvengė ir Širvintose įsikūrusi, viena iš  internetinės maisto prekybos lyderių Lietuvoje ir Latvijoje   https://riesutaijums.lt   įmonė. Dėl slidžios kelio dangos į jos pastatą įvažiavo kliento automobilis.

     ”Riešutai Jums”  direktorius “Krašto naujienoms” teigė, kad apgailestauja dėl to, jog apgadintas tik šią vasarą apšiltintas ir suremontuotas pastatas. Tačiau čia pat pasidžiaugė, kad nėra nukentėjusių žmonių.

    “Krašto naujienos” kartu su policijos pareigūnais primena – vėlyvo rudens ir žiemos keliai labai apgaulingi – vairuokite atsargiai.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. kaimynas sako:

  Matosi,kad pastato apsildymas buvo padarytas kokibiskai

 2. vietinis sako:

  Asas ,jei nežinot situacijos nekomentuokit,kas anksciau buvo,tai ne dabar.ta masina jau kuri laika vairuoja kitas asmuo ,tad nera ko lieti pykti ant visu ,ir nera ko pavydeti del numeriu,jei pats negalit tokiu isigyti.

 3. ASAS sako:

  Dažnai mieste tenka sutikti šį automobilį su arogantišku valstybiniu numeriu. Ir visada elgesys ir vairavimo kultūra pritrenkia. Vairuoja įžūliai, lenkia kur tik užsimano, priartėja didžiuliu greičiu iš galo, beveik prisiliečia prie pasivyto automobilio, ir taip tarsi siūlo mažiau sėkmingiems šiame gyvenime pasitraukti iš kelio. LAIMINGO KELIO.

 4. Ir vėl sako:

  Kelininkus žiema užklupo netikėtai. Vėl pilna avarijų. Mokėtų iš savo kišenių draudimus, kitaip dirbtų.

 5. Senas vairuotojas sako:

  Dabartiniai vairuotojai lekia lyg akis išdegę. Mūsų laikais tokių gerų padangų nebuvo, bet važiuoji lėčiau, nedarai staigių judesių ir pasieki tikslą.

Jūsų komentaras:


vienas + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]