Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Viešojo intereso byla dar laukia teisėjų dėmesio

imagessss/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Jau ne kartą rašėme apie tai, kad  Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė sprendimą, kuriuo Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė įpareigota Širvintų PSPC (poliklinikai) kompensuoti daugiau nei  22 tūkst. eurų žalą, patirtą bylinėjantis su buvusia vadove Nijole Dimšiene dėl neteisėto jos atleidimo. https://www.krastonaujienos.lt/2018/06/z-pinskuvienei-priteista-atlyginti-pspc-nuostoli-bylinejantis-su-neteisetai-atleista-vadove/

       Skaitytojams primename, kad būtent Ligonių kasos kreipėsi į prokurorus dėl šios patirtos žalos atlyginimo, o jie savo ruožtu kreipėsi į teismą ir gynė viešąjį interesą.

   Sulaukėme ne vieno skaitytojo klausimų, kuo baigėsi ši byla, ar Ž.Pinskuvienė sumokėjo pinigus Širvintų PSPC. Dauguma skambinusiųjų vienbalsiai teigė, kad vis tik tai mūsų visų pinigai, o jei tiksliau – PSPC pacientų, už kurias jie gautų geresnes ir kokybiškesnes paslaugas. Skaitytojai stebėjosi tyla. Na, rašyti, kol nieko nevyksta, negalime. Mums žinoma, kad teismo sprendimas yra apskųstas, bet aukštesnėje instancijoje byla dar nenagrinėta.

     Tačiau „Krašto naujienos“, atsižvelgusios į skaitytojų klausimus, kreipėsi į Valstybines ligonių kasas ir pasiteiravo apie situaciją.

   Į mūsų klausimus atsakė Valstybinė ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas Rimantas Zagrebajev:

- Atsakydami į Jūsų klausimus, informuojame, kad teisminis procesas nėra pasibaigęs. 2018-06-26 Vilniaus apygardos administracinis teismas administracinėje byloje Nr. eI-990-535/2018 priteisė atlyginti žalą Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centrui, tačiau šis sprendimas 2018-07-26 buvo apskųstas.

   Vilniaus apygardos administracinis teismas apeliacinį skundą priėmė ir bylą persiuntė nagrinėti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, kuriame šiuo metu yra ši byla. Vilniaus teritorinės ligonių kasos duomenimis, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas žodinio teismo posėdžio ar sprendimo paskelbimo datos, išnagrinėjęs bylą rašytinio proceso tvarka, dar nepaskyrė.

   Atkreiptume dėmesį, kad apskųstas teismo sprendimas nėra privalomas vykdyti. Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas gali pakeisti, palikti galioti arba grąžinti bylą nagrinėti iš naujo. Teismo sprendimas, priimtas bylą išnagrinėjus apeliacine tvarka, įsiteisėja ir yra privalomas nuo naujo sprendimo priėmimo dienos.

   Dėl žalos Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centrui, kurią Vilniaus apygardos administracinis teismas 2018-06-26 priteisė atlyginti, sumokėjimo reikėtų teirautis šio sveikatos priežiūros centro.

     „Krašto naujienos“ situaciją seka. Apie naujienas informuosime skaitytojus.

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. o sako:

  tie 60 tukst ar kiek ten ju uz viesuosius pirkimus? sumoketi?kodel apie tai nerasote?

 2. kazkaip sako:

  nutilo viskas… jauciu nemokes mere… oj nemokes…

 3. Sąžinė sako:

  Teismas priteisė, reikia grąžinti. Juk tai pacientų pinigai. O jiems jų labai reikia.

 4. Pakliuvo sako:

  Politikai prokuratūrai, be kita ko, pateikė ir Širvintų rajono merei „socialdarbietei“ Živilei Pinskuvienei lojalaus „Širvintų krašto“ publikacijas.
  Jose Ž.Pinskuvienė giriasi jau prieš metus įžvelgusi D.Šakalienės tariamai nusikalstamus kėslus, o komentaruose prie straipsnio pilasi prakeiksmai Seimo narei.

  visas straipsnis čia: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/11/15/news/po-vaiku-paemimu-skandalu-arsiai-puolama-dovile-sakaliene-sukauste-baime-8235188/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Jūsų komentaras:


devyni + du =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]