Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Auto nuoma – paslauga, patinkanti atsakingiems klientams

    atsisiųstiAuto nuoma, kaip ir pats vairavimas, nėra žaidimas. Tai puikiai supranta ir šią paslaugą teikiantys asmenys, ir vartotojai, kuriems aktualu išsinuomoti transporto priemonė. Logiška ir akivaizdu, jog auto nuomos paslauga patinka atsakingiems klientams.

      Nors visuomenėje prigijęs posakis, kad klientas visada teisus, iš tikro situacijos gali būti gana sąlygiškos. Yra įvairių atvejų, kai teisybė paslaugos teikėjo pusėje. Šiais sakiniais norėtųsi atkreipti kiekvieno vairuotojo dėmesį ir paskatinti nuomojantis mašiną nepamiršti atsakingumo. Tarkim, jei gautas nepriekaištingai atrodantis automobilis, o grąžintas su sulankstytomis durimis, nuomojanti įmonė nenumos ranka. Jei tokiu atveju klientas meluotų, neva durys jau buvo sulankstytos, tai tik patvirtintų, jog vartotojai teisūs ne visada.

      Džiugu, kad auto nuoma paprastai sklandi ir be konfliktų. Vartotojai įvardija ne vieną gerą paslaugos savybę:

  • Įmanoma rasti patraukliai įkainotų pasiūlymų, nenuviliančių net ieškant ekonomiško varianto.
  • Įmanoma rasti prabangių pasiūlymų – tokių automobilių, kurie puikiai tinka net per vestuves.
  • Įmanoma rasti įvairių mašinų modelių – ir kompaktiškų, ir didelių, ir ekonomiškų, ir galingų.
  • Įmanoma sutarti tiek dėl trumpesnio, tiek dėl ilgesnio nuomos laikotarpio.

    Ir tai tik keletas pliusų iš viso „aruodo“. Paslauga itin praverčia, jei nuosavas automobilis sugenda, o taisymas truks ilgokai. Žinoma, gerai, jei servisas suteikia pakaitinę mašiną, bet jeigu pakaitinio automobilio negaunate, bene tikslingiausia kreiptis į nuomojančią įmonę. Tada nereikia nervintis ir vis skambinėti į servisą bei teirautis, kada pagaliau jūsiškė mašina bus pataisyta.

    Kai kada nuomos paslaugomis pasinaudojama norint išbandyti tam tikrą modelį. Galbūt domitės kokiu nors automobiliu, bet nežinote, ar jis būtų pakankamai komfortiškas, ar patiktų valdymo savybės. Taip pat įdomu realybėje įsitikinti, ar sėdynės tokios patogios, kaip akcentuoja gamintojas, ar mašina nėra pernelyg didelė manevruoti aikštelėse ir t. t. Trumpai tariant, nuomos privalumai atsiskleidžia visokiausiais rakursais, todėl vairuotojai atsiliepia palankiai.

    Auto nuoma patinka atsakingiems klientams. Kad nuomos procesas būtų kuo sklandesnis, svarbu abipusis sąžiningumas. Kai sąžiningumo nepamirštama, kai suvokiama atsakomybės svarba, automobilių nuoma tampa nepriekaištingai teikiamos paslaugos pavyzdžiu.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]