Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Įmonės pelną augina ir užkandžiai darbuotojams

b91525bd80a6978b4bcbef2a9f88d7ffUAB „UHB Food“ /

/ Nuotraukos įmonės /

     Vis dažniau darbuotojus bendrovės vilioja ne vien konkurencingu atlygiu, bet ir papildomomis naudomis – vieni darbdaviai suteikia daugiau atostogų, kiti – galimybę dirbi iš namų, treti pasirūpina skiepais. Silicio slėnio technologijų kompanijos išpopuliarino dar vieną metodiką, padedančią išlaikyti talentingus darbuotojus – tokios korporacijos kaip „Facebook“, „Twitter“ „Dropbox“, „LinkedIn“ ar „Google“ siūlo nemokamus pietus arba užkandžius.

     Kompanijos „Glassdoor“ atliktos apklausos duomenimis, jaunesnius darbuotojus darbdavio teikiamos papildomos naudos likti įmonėje gundo kur kas labiau už didesnį atlyginimą. Tokiam teiginiui pritaria 89% 18-34 m. amžiaus ir 84% 35-44 m. amžiaus apklausoje dalyvavusių specialistų.

Populiaru ir Lietuvoje

      eb7e1d66af27876868135dd432390908 Rytis Gureckas, UAB „UHB Food“, kuriai priklauso riešutus, džiovintus vaisius, bei įvairias kitas bakalėjos prekes internetu siūlanti el. parduotuvė „www.riesutaijums.lt“, vadovas, pasakoja, kad pastaraisiais metais tokia tendencija matoma ir Lietuvoje.

      „Didžioji dalis mūsų pirkėjų – individualūs asmenys, kurie pirmą kartą apsilanko elektroninėje parduotuvėje, pamėgina užsisakyti mūsų siūlomos produkcijos ir tampa nuolatiniais klientais. Tačiau pastaruoju metu pastebime, kad vis dažniau pirkėjais tampa įmonės. Nieko nestebina, kad bankai ar kitos tiesiogiai su klientais dirbančios bendrovės šventiškai supakuotų užkandžių jiems dovanoja Kalėdų proga. Tačiau ryškėja tendencija, kad vis daugiau įmonių mūsų produkcijos įsigyja vidiniam vartojimui, t. y. riešutais, džiovintais vaisiais, valgomosiomis sėklomis nemokamai vaišina savo darbuotojus“, – pasakoja R. Gureckas.

Sparčiai plečiasi

    b1da3efd9dd6b9ee2b527b0deb2fd79b UAB „UHB Food“ direktorius, pasakoja, kad dar neseniai daug ką baugino mintis maisto produktus užsakyti internetu, tačiau „Riešutai Jums“ tinklalapiui sekasi dėl vienos paprastos priežasties: daugumą produktų jie atsiveža patys, todėl gali pasiūlyti kokybiškesnę produkciją už labiau prieinamą kainą.

     „Nors tinklalapis veikia tik pusantrų metų, vartotojai jau parodė mums pasitikėjimą, todėl šiuo metu šalia dabartinių patalpų Širvintų rajone statome 1.000 kv. m. sandėlį, kuriame fasuosime ir atrinksime produkciją“, – planus atskleidžia įmonės vadovas.

      Taip pat planuojama dvigubinti asortimentą, siūlyti dar daugiau bakalėjos prekių.

     0cd294479e76fc76c8aff3368dc24647  „Riešutai Jums“ kūrėme įkvėpti idėjos, kad tai bus elektroninė parduotuvė, kurios patys visuomet ieškojome. Mums svarbu plati pasiūla, nepriekaištinga kokybė bei patrauklios kainos, o jas galime siūlyti todėl, kad didelę  dalį parduodamos produkcijos importuojame patys. Suprantama, kai potencialūs pirkėjai užsuka apsidairyti, juos pirmiausia suvilioja kaina. Pavyzdžiui, migdolų riešutų, kurie didžiuosiuose prekybos tinkuose kainuoja 18-19 Eur/kg, mes galima pasiūlyti už 12 Eur/kg. O po pirmojo užsakymo antras ir trečias užsakymai būna dėl to, kad kokybė mums svarbi tiek pat, kiek kaina“, – dėsto R. Gureckas,

Geriau už pinigus

    03b635c13661203cf40a0fd251975c34 „Riešutai Jums“ el. parduotuvė www.riekstijums.lv taip pat jau veikia ir Latvijoje, o sausio mėnesį startuos Estijoje. Pasak, R. Gurecko, įmonė tikisi, kaimyninių šalių rinkose taip pat sulaukti panašaus pirkėjų pasiskirstymo: planuojama, kad didžioji dalis vartotojų bus namų ūkiai, tačiau augs ir įmonių, užsakančių užkandžius savo darbuotojams, skaičius.

      Tą patvirtina tarptautiniai tyrimai. Pavyzdžiui, tinklalapyje „Talent Culture“ apie žmogiškuosius išteklius rašanti specialistė Meghan M. Biro, teigia, kad darbuotojų moralę geriausiai kelia tokia darbdavio siūloma pridėtinė vertė, kuri, visų pirma, mažina stresą.

     32e7560679d940bbcb9b19b195f1ead6 „Nemokamų užkandžių naudą suvokia ne visi darbdaviai, pavyzdžiui, JAV juos darbuotojams siūlo tik 22% bendrovių. Maisto produktus į namus pristatanti kompanija „Peapod“ yra atlikusi apklausą, kurioje teigiama, kad tuomet, kai darbo vietoje siūloma nemokamų užkandžių, darbuotojų laimės faktorius ūgteli net vienuolika procentų – nuo 56% iki 67%. Didžiosios šių dienų korporacijos tą supranta ir, visų pirma, siūlo daug sveikų užkandžių, – rašo p Biro. – Dažniausiai darbuotojai praalksta apie 15.00 val. Paklauskite savęs, kas geriau: kad jie nužingsniuos iki virtuvėlės, ir, laukdami, kol užvirs kava, sugrauš saujelę riešutų ar, kad trumpam išbėgs ieškoti „degalų skrandžiui“ į parduotuvę. Taip sutrumpėja ir pertraukėlių laikas: penkiolika minučių nevirsta trisdešimčia“.

Skatina kūrybiškumą

    070268055d1e80a68cd94c16ea744ac8 Sklinda kalbos, kad „Google“ biuruose taikoma nerašyta taisyklė: artimiausia vieta, kur galima gauti maisto, nuo darbuotojo negali būti nutolusi daugiau kaip 45 m.

      Vis dėlto, gali kilti klausimas, kas iš to pačiai bendrovei? BBC į šį klausimą yra atsakęs Danas Cobley, buvęs „Google“ vadovas Jungtinei Karalystei ir Airijai. Pasak jo, bendrovės kavinės ir valgyklos specialiai veikia taip, kad jose nuolat susidarytų tam tikro ilgio eilės.

       „Laukdami eilėje darbuotojai pabendrauja su kitais laukiančiaisiais. Taip užsimezga glaudesnės pažintys ir nereikšmingi pokalbiai laukiant maisto gali virsti kūrybiškomis diskusijomis“, – pasakojo p Cobley.

Užkandžių baro idėja

    fd9b5de8d9db3657e457496254825adb Toms įmonėms, kurios norėtų palepinti darbuotojus nemokamais užkandžiais, bet nežino, nuo ko pradėti, R. Gureckas siūlo paprastą variantą.

      „Galima įrengti užkandžių barą, panašų į salotų barus parduotuvėse, kur darbuotojai galėtų susikurti savo užkandžių rinkinį iš siūlomų džiovintų vaisių, riešutų, sėklų, visaverčių dribsnių“, – siūlo pašnekovas.

Straipsnis buvo publikuotas Verslo žiniose


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

5 Komentarai (-ų)

 1. Pagyrimas sako:

  Asortimentas tikrai didelis. Yra iš ko pasirinkti, produktai orientuoti į sveiką mitybą. Man patinka, linkiu sėkmės

 2. sako:

  pirkau viskas buvo gerai, tik tarp čijos sėklų buvo akmenukų, gal dėl to ir pigiau. Manau, kad tai vienas atvejis. Tačiau dar pirksiu, kaina prieinama.Linkiu darbuotojams sėkmės ir tobulėkite.

 3. A. sako:

  Riešutukai galėtų veikti, jei algos būtų konkurencingos. Ir kažin ar tie žmonės, kurie dirba ne ofise, irgi gauna užkandukų

 4. algas sako:

  tegul normalias moka LT… o ne uzkandziaut skatina…

 5. Egidijus Drakūla sako:

  Uzsakomasis straipsnis nr?

Jūsų komentaras:


keturi + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]