Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kalėdų laikotarpiu šeši ikiteisminiai tyrimai

imagesUžregistruoti ikiteisminiai tyrimai: -6.

  • 2018-12-21 užregistruotas moters, gim. 1984 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., pareiškimas, kad neblaivus vyras, gim. 1984 m., po žodinio konflikto kelis kartus spyrė jai į galvą ir taip sukėlė fizinį skausmą.
  • 2018-12-23, namuose, esančiuose Širvintose, išgertuvių metu neblaivus sugyventinis, gim. 1972 m., po  žodinio konflikto, rankos smūgiais du kartus trenkė sugyventinei, gim. 1964 m., į veidą ir galvą, tuo sukeldamas jai fizinį skausmą, o vėliau dėl kilusio konf1ikto metu pradėjo sugyventinę smaugti, stvėrė už drabužių ir metė į namuose buvusią sekciją, dė1 ko ji galva trenkėsi į sekcijos kampą ir prarado sąmonę. Tokiais savo veiksmais sugyventinei sukėlė fizinį skausmą.
  • 2018-12-23, Širvintose, rastas vyro, gim. 1961, lavonas be išorinių smurto žymių. Apžiūrėjus kūną matomas nežymus galvos viršugalvio nubrozdinimas, kuris galimai atsirado griūnant. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
  • 2018-12-24 užregistruotas tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Gelvonų sen.,  vyras, gim. 1978 m., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., vairavo automobilį VW būdamas apsvaigęs nuo alkoholio  (nustatytas 2,07 promilių), kai  jo kraujyje buvo daugiau negu 1,50 promilės alkoholio.
  • 2018-12-24 užregistruotas moters, gim. 1994 m., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., pareiškimas, kad neblaivus tėvas, gim. 1966 m., šaukė necenzūriniais žodžiais ir suėmęs rankomis jos abi rankas, stipriai suspaudė, taip sukėlė fizinį skausmą.
  • 2018-12-26 užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Musninkų sen., savo namuose rastas pasikorusio vyro, gim. 1955 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų: -56.

  •  2018-12-21  gautas  moters, gyv. Širvintų   r., Čiobiškio sen., pareiškimas, kad 2018-12-02 kaimynų šunys lakstė jos kieme be priežiūros, puldinėjo ją.

Viršininkas Almantas Lukša


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ keturi = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]