Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kalėdų senelis aplankė Avižonių krašto bendruomenės namuose susirinkusius vaikučius

      20181229_131317Gruodžio 29 dienos popietę Kielių, Avižonių, Puorių, Kantrimiškio kaimuose gyvenantys vaikai, mažesni lydimi tėvelių,senelių, vyresni ir vieni, rinkosi Avižonių krašto bendruomenės namuose. Buvo smalsu, ar tikrai ateis Kalėdų senelis, kaip buvo rašyta kvietime, kurį, dar prieš Kalėdas, Kalėdų senelio pagalbininkai atnešė į namus.

        Avižonių krašto namuose gausiai susirinkusius vaikus ir juos atlydėjusius tėvelius bei senelius  sveikino nykštukai (Ramunė Savickienė, Sigitas Gelažauskas ir Milda Lapinskaitė), kurie pasekė pasaką apie senelės (Danguolės Lapinskienės) ir senelio (Jono Sakalo) iškeptą Pagranduką (Loreta Paliukėnienė).

     49143031_1832835793493702_585901644470812672_n (1)Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo Pagranduko  nuotykius miške, kur jį norėjo suėsti kiškis (Ugnė Savickaitė), vilkas (Gražina Zajančkauskienė), meška (Algirdas Dambrauskas) ir lapė (Dovilė Janukaitienė). Bet Pagrandukui pavyko susitarti su žvėrimis ir prikalbinti kartu ieškoti Kalėdų senelio. Padedami vaikų Pagarandukas su miško žvėreliais įminė mįsles ir taip išsklaidė piktosios raganos burtus. Ir tik tada pro langus  pamatė per sodą atklampojantį Kalėdų senelį (Vidmantas Mateika) su diddeliu maišu dovanų.

      Kalėdų senelis su vaikais šoko, žaidė žaidimus, o  kai pavargo kiekvienam įteikė po saldžią dovanėlę, kurias padėjo įsigyti renginio rėmėjai Andriejus Boritko ir Vidmantas Mateika.

      Išvykus kalėdų seneliui lankyti kitų vaikų, Avižonių krašto bendruomenės namuose vaikai dar ilgai šurmuliavo, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi skanėstais ir skania arbata, kuriuos paruošė bendruomenės  tetos.

Avižonių krašto bendruomenė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]