Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujakuriai su viltimi laukia dujų

Širvintos/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

      Pompastiškai atidarytas naujasis socialinis būstas. Skambėjo muzika, padėkos ir sveikinimai, buvo dalijamos dovanos. Šventė nuščiuvo, o naujakuriai ėmėsi kurtis naujame būste. Juk taip norisi šventes sutikti naujuose, ilgai lauktuose namuose.

       Deja, ne viskas vyksta sklandžiai. Pirmieji gyventojai, nuvykę sudaryti sutarčių su paslaugų tiekėjais, buvo nemaloniai nustebinti. Dujos ne tik nėra pajungtos, bet net nesudaromos jų tiekimo sutartys.

       Primename, kad naujajame name butus gavo daugiavaikės šeimos, neįgalieji, socialiai pažeidžiami asmenys. Ir tik besikraustydami atrado, kad kol kas negalės naudotis dujomis, tai reiškia, kad neturės, kaip pasigaminti maisto.

         Sulaukę kelių naujakurių nusiskundimų, pasiteiravome tiekėjų, kodėl į naują socialinį būstą Širvintose nėra tiekiamos dujos. 

 derinant projekto dokumentaciją su kitomis žinybomis buvo pateikti klaidingi duomenys, todėl dabar šie duomenys tikslinami ir vos tik bus suderinti, iškart bus vykdomas dujų pajungimas  

       ESO atstovas ryšiams su visuomene Tomas Kavaliauskas patvirtino,  kad minėtu adresu ESO paslaugos iki šiol gyventojų nepasiekė. “Jūsų įvardijama situacija ESO darbuotojams žinoma. Ji susiklostė dėl ne nuo ESO priklausančių aplinkybių: derinant projekto dokumentaciją su kitomis žinybomis buvo pateikti klaidingi duomenys, todėl dabar šie duomenys tikslinami ir vos tik bus suderinti, iškart bus vykdomas dujų pajungimas,” – “Krašto naujienoms” teigė ESO atstovas ryšiams su visuomene Tomas Kavaliauskas. Įmonės vardu jis atsiprašo gyventojų dėl nepatogumų ir pažadėjo siekti, kad problema būtų išspręsta kuo greičiau.

       Skaitytojams primename, kad Širvintos socialiniam būstui skyrė 1 143 958,53 eurų, kurių didžioji dalis  ES investicijos. Už šiuos pinigus pastatytas aštuoniolikos butų namas. Panašią sumą gavo ir dar keletas rajonų, bet būstų skaičius didesnis: kaimyninis Jonavos rajonas už mažesnę sumą įsigijo 80 butų, Mažeikių rajonas – 36, Trakų – 28, Elektrėnų ir Šalčininkų po 50 butų. Širvintos įsigijo butų (pagal sumą) bene mažiausiai – aštuoniolika.

           Socialinių būstų kainas galite palyginti Kęstučio Pakalnio straipsnyje Statėme, statėme ir pagaliau pastatėme. Už kiek?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. Tai sako:

  Ant ko maista pasigamint?Bustus dave vargsam zmonem,bet ne visiems ju reikejo.tai kaip suprantu teks su duju balionais pagyvent,bet ar juos kazkas nupirks??????????

 2. Anonime, sako:

  ar skaitėt straipsnį? Pacituosiu jus patį: “Svarbu gi rašyt, o ką rašyti dzin”.

 3. Anonimas sako:

  Prieš pradedant naudotis dujomis, nustebsit, bet reikia sudaryti sutartį. Kaip ir su elktros tiekėjais, šilumos tiekėjais, vandens tiekėjais. Bet argi jums tai rūpi. Svarbu gi rašyt, o ką rašyti dzin. Elementaru: SUTARTIS, O TADA DUJOS.

 4. > Kleopatra 5 sako:

  jūsų krištolinė tiek visokių patikrų buvo užsiundžiusi ant buvusios valdžios, tiek visokių kontrolių – iki triusikėlių anuos išrengė ir JOKIŲ PAŽEIDIMŲ NERADO, nes rajonui vadovavo dori ir sąžiningi žmonės. O šitoji valdžia iš skandalų neišlenda, bet spjaudytis purvais ir “piarintis’ prie kiekvieno blizgučio oi kaip moka.
  P.S. Kleopatra buvo protinga moteris.

 5. Virginijus Sarpauskas sako:

  RANGOS SUTARTIS NR. S-251

  Socialinio būsto fondo plėtra Širvintų mieste

  1. Techninio darbo projekto parengimas 60500 EUR
  2. Techninio darbo projekto vykdymo priežiūra 9680 EUR
  3. Esamo pastato nugriovimas 78408 EUR
  4. Pastato bendrastybiniai darbai 597876 EUR
  5. Pastato elektrotechninė dalis 89793 EUR
  6. Pastato vandentiekis- kanalizacija 64448 EUR
  7. Pastato šildymas- vėdinimas 112199 EUR
  8. Pastato dujofikavimas 12705 EUR
  9. Lauko inžineriniai tinklai 18150 EUR
  10. Aplinkos sutvarkymas 78650 EUR

  Klausimas pastabiems: ar pastate, jį pridavus ir teisiškai įregistravus turėtų nepriekaištingai veikti dujotiekis?

 6. Kleopatra 5 sako:

  Kaip jums ne gėda sunvote jus o ne žmonės kodėl nematėt ankstesnės valdžios kai vogė per akis ir daugiau nieko neveike

 7. Gavusiems būstus sako:

  Tai ką gerb.? „Krištolinė” pametėjo po dovaną, ir galimai galvojo kad jau ir turi rinkimams balsų? Jūms matyt reiks pirkti rūgpienį ir patiems „gamintis” dujas, tai gal nors ilgai prisiminsite dovanas?

 8. Vietinei sako:

  Ir atsikakė kai kas tokių būstų,kišenės ten ,o ne kambariai,kad ir auksine kaina pastatytas.

 9. vietinei sako:

  kalba ne apie tai, kad žmonės už dyką gavo ir dar nepatenkinti, o apie tai, kad pasirašytas priėmimo aktas objekto (pagal kainą – turbūt auksinio), kuriame įvykdyti ne visi projektiniai reikalavimai. Tiesiog pagrindinė rajono “dirigentė’ eilinį kartą kluptelėjo užkliuvusi už savo pačios svarbumo ir arogancijos.Žinant, kad be jos žinios nė lapas nenukrenta… Visokių minčių kyla.

 10. Vietine... sako:

  O Jums negėda dėl to skųstis? Mano namuose ir nėra dujų ir ką??? Nusiperki elektrine indukcine virykle ir ramu ;) ji daug nesuvartoja elektros energijos…. o kita vertės, yra ir buitinio naudojimo dujų balionai… gavot naujus butus ir dar skundžiates…. tai atsisakykit, jei jūsų jie netenkina ;) ar daug bus tokiu????

 11. ? sako:

  Taigi egle reikėjo rūpintis, o ne žmonėmis:))

 12. Neaišku, sako:

  kodėl pasirašytas priėmimo aktas,jei netvarka su dujomis?Kas čia ką apgavo?

 13. Virginijus Sarpauskas sako:

  Širvintų socialinis būstas kainavo 1 143 958EUR, pastatyta 18 būtų, vieno jų kaina 63 553EUR, vieno kv.m. kaina 1400EUR. Daug tai ar mažai? Ko galima tikėtis, jeigu reiktų mokėti savais pinigais? Geriausia, kai lygini konkrečiais pavyzdžiais, renkiesi, ieškai lyg sau. Kokią turim situaciją? Statant Širvintų socialinį bustą žemės pirkti nereikėjo. Žemė miesto. Vadinasi, visi išleisti pinigai skirti pastatyti pastatą ir įrengti butus.
  Nutariu atlikti eksperimentą. Užeinu į nekilnojamojo turto pardavimų svetainę Aruodas.lt, pasirenku Vilniaus savivaldybę ir patį Vilniaus miestą. Pasirenku “Detali paieška”, pasirenku kaina UŽ kv.m., nusistatau kainą nuo 1350 iki 1450 EUR, tai yra vieno kv. m. kaina kartu su komunikacijų ir žemės kaina Vilniaus mieste. Visą tai atmetus, tai yra, kaina tik už pastatą, kitaip sakant, kaina už vieną kv.m. būtų ženkliai mažesnė.
  Siūlau apsilankyti nuorodoje, pasižvalgyti patiems, pagalvoti, ar turim kažką panašaus į tai, ką Valdžia “Trys viename” pastatė Širvintose. Taip, pat kviečiu laimingus Širvintų socialinio būsto naujakurius pasidalinti savo būtų nuotraukomis, aišku, jeigu sutiktumėt. Siųskit nuotraukas tik į oficialų Krašto Naujienų paštą- [email protected] .

  https://www.aruodas.lt/butai/vilniuje/?detailed_search=1&FPriceAreaMin=1350&FPriceAreaMax=1450

 14. Paskutiniam sako:

  Kodėl aš turiu papildomai pirkti elektrinės kaitlentes kurios tikrai sunaudoja daugiau elektros nei naudojosi dujas? Savivaldybė juk už mane komunalinių mokesčių tai nemokės? Pasidarė sau reklama prieš rinkimus kokie visi geri davė būtus, taip, mes dziaugemes, bet yra kai kokie niuansai. Suprantu kad skųstis nevalia, bet žmonės ! Mes Kelmės į NAUJOS STAYBOS būstą,nieko nesakyciau jai tai būtų namas kad ar senos statybos bendrabutis. O dabar?

 15. Stukaciams sako:

  Kaimiečiai, yra netik laužai ir dujos, dar yra elektrinės kaitlentes, neringa kaip visad savo rašliavomis persudo, o k.p. pikta, kad pats nepakliuvo prie europiniu pinigų lovio.

 16. Gyventojai, skųskitės sako:

  ES, finansų ministerijai, SADM, vaiko teisėms, neįgaliųjų departamentui. Juk pažeidžia jūsų teises. Skųskit. Juk butų neatims. Turi sutvarkyti. Ir skubiai.

 17. Pasakiškas gyvenimas sako:

  Padarė belen kaip. Kaip tą ožkytę. Pusiau lupta, pusiau skusta

 18. Vaikų teisės sako:

  Valgyt neduot yra smurtas. Vaikų teisės turėtų reaguoti ir taip smurtaujančius prieš vaikus valdininkus uždaryt į kamerą

 19. Nieko naujo sako:

  Buvo pateikti klaidingi duomenys

 20. Taip sako:

  Tai bent „dirba komanda”.

 21. SOS sako:

  Šitaip tyčiotis iš žmonių… ir prieš pat rinkimus. Gėda savivaldybei ir labiausiai nusipelniusiai

Jūsų komentaras:


× vienas = keturi

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]