Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Paskutinis šių metų posėdis. Patyčios, linkėjimai, atsiprašymas (GARSO įrašas)

DSC_0001/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos ir įrašas autorės /

    Paskutiniame šių metų Tarybos posėdyje dalyvavo aštuoniolika Tarybos narių. Jie nagrinėjo ir patvirtino dvidešimt sprendimų projektų.

 • Septyniolikai balsavus UŽ, Jonui Purvaneckui susilaikius nutarta suteikti Širvintų rajono garbės ambasadorės vardą Jelenai Masiukei, gyvenančiai Lidso mieste, Jungtinėje Karalystėje. Kaip rašoma aiškinamajame rašte, kandidatė į Širvintų rajono garbės ambasadorės vardą – Jelena Masiukė (46 metai), gyvenanti Jungtinėje Karalystėje, Lidso mieste, emigravusi iš Lietuvos jau beveik 10 metų.  Nuo 2013 m. Jelena – Jungtinės Karalystės Lidso lietuvių bendruomenės pirmininkė. Jelena – veikli ir aktyvi nuo pat vaikystės. Jai teko išmokti kelias kalbas ir pažinti kultūras, mokykloje buvo išbandyti visi meno ir sporto būreliai, taip pat muzikos mokykla ir žirgų sportas. Smalsi, atsakinga, visada apsupta draugų ir pasiruošusi padėti, suteikti pagalbą tam, kuriam jos labiausiai reikia. Nuo pat mažens Jelena turėjo visas savybes, reikalingas savanorystei. Jelena nuolat domisi, kas vyksta Širvintose ir rajone: seka informaciją socialiniuose tinkluose ir spaudoje, palaiko ryšį su artimaisiais ir draugais.
 • DSC_0013Vienbalsiai nutarta patvirtinti naujos redakcijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentą .
 • Vienbalsiai nutarta patvirtinti Asmens duomenų tvarkymo Širvintų rajono savivaldybės tarybos veikloje tvarkos aprašą.
 • Šešiolikai balsavus UŽ, Jonui Purvaneckui ir Vidmanti Mateikai susilaikius, nutarta iš dalies pakeisti Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. sprendimo Nr. 1-24 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2018–2020 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo“ pirmu punktu patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės 2018–2020 metų strateginio veiklos plano programų asignavimų suvestines ir jas išdėstyti nauja redakcija.
 • Vienbalsiai pritarta siūlymui iš dalies pakeisti Širvintų rajono savivaldybės 2018 metų biudžetą.
 • DSC_0014Vienbalsiai nutarta pakeisti nuo 2019 m. sausio 2 d. Širvintų rajono savivaldybės kontrolieriaus (įstaigos) pavadinimą ir pavadinti Širvintų rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba bei patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos nuostatus.
 • Vienbalsiai nutarta patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės kontrolieriaus pareigybės aprašymą .
 • Vienbalsiai nutarta nustatyti nuo 2019 m. sausio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės kontrolieriui pareiginės algos koeficientą – 14,50 (baziniais dydžiais). Nustatyti nuo 2019 m. sausio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės kontrolierei Audronei Adomavičienei 23 procentų pareiginės algos priedą už tarnybos Lietuvos valstybei stažą (tarnybos stažas 2019 m. sausio 2 d. – 23 metai 7 mėn. 16 d.). Šis sprendimas įsigalioja 2019 m. sausio 1 d.
 • DSC_0009Patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigybės aprašymą.
 • Šešiolikai balsavus UŽ, V.Matiekai ir J.Purvaneckui susilaikius, nutarta nustatyti nuo 2019 m. sausio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriui pareiginės algos koeficientą – 17,00 (baziniais dydžiais). Nustatyti nuo 2019 m. sausio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei 11 procentų pareiginės algos priedą už tarnybos Lietuvos valstybei stažą (tarnybos stažas 2019 m. sausio 1 d. – 11 metų 1 mėn. 13 d.).
 • Vienbalsiai pritarta siūlymui patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybės aprašymą.
 • DSC_0020Šešiolikai balsavus UŽ, V.Matiekai ir J.Purvaneckui susilaikius, nutarta patvirtinti nuo 2019 m. sausio 1 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui pareiginės algos koeficientą – 10,00 (baziniais dydžiais).
 • Keturiolikai balsavus UŽ, keturiems susilaikius nutarta pavesti Širvintų r. Gelvonų gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Jūratei Stankevičienei laikinai vykdyti Širvintų r. Gelvonų gimnazijos direktoriaus funkcijas nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. vasario 28 d. įskaitytinai. Už papildomų pareigų, nenustatytų pareigybės aprašyme, vykdymą kas mėnesį mokėti 30 procentų jos pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio priemoką.
 • Penkiems susilaikius pritarta atleisti Vladą Trakimavičių iš Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus pareigų 2018 m. gruodžio 31 d. pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 54 straipsnį (darbo sutarties nutraukimas šalių susitarimu). Išmokėti atleidimo dieną jo trijų mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio kompensaciją, priklausantį darbo užmokestį ir kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas. Iki 2019 m. sausio 31 d. išmokėti jo dviejų mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio kompensaciją.
 • DSC_0006Septyniems susilaikius, vienuolikai pritarus nutarta pavesti Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Palmirai Kvietkauskienei laikinai vykdyti Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus funkcijas nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. kovo 30 d. įskaitytinai. Už papildomų pareigų, nenustatytų pareigybės aprašyme, vykdymą kas mėnesį mokėti 30 procentų jos pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio priemoką.
 • Pritarta siūlymui atleisti bankrutavusią Žemės ūkio kooperatyvo „Lietpienas“ nuo mokesčio Širvintų rajono savivaldybės tarpžinybiniam archyvui už likviduotos dėl bankroto įmonės dokumentų pridavimą ir saugojimą.
 • Nutarta patvirtinti Turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti ir jo nurašymo, išardymo ir likvidavimo tvarkos aprašą.
 • DSC_0003Vienbalsiai nutarta leisti Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančias, šiuo metu Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos valdomas, naudojamas ir disponuojamas patikėjimo teise patalpas, esančias bendrabučio ir valgyklos patalpose Gelvonų g. 10, Musninkų miestelyje, Musninkų seniūnijoje, Širvintų rajone, suteikti panaudos pagrindais dešimčiai metų asociacijai „Musninkų socialinės iniciatyvos“. Bendrasis patalpų plotas – 64,41 kv. m.  Patalpų naudojimo paskirtis – įgyvendinti asociacijos „Musninkų socialinės iniciatyvos“ įstatuose numatytas pagrindines veiklos kryptis. Įpareigoti Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktorių ar jo įgaliotą asmenį su asociacijos „Musninkų socialinės iniciatyvos“ pirmininku ar jo įgaliotu asmeniu pasirašyti Širvintų rajono savivaldybės turto panaudos sutartį ir Širvintų rajono savivaldybės turto, perduodamo pagal panaudos sutartį, perdavimo ir priėmimo aktą.

Svarstant šį klausimą, Rasa Tamošiūnienė domėjosi, kodėl visoms asociacijoms patalpos yra skiriamos, o lenkams ne. Pažadėta pakelti dokumentus ir išsiaiškinti.

 •  Vienbalsiai nutarta patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių  (gatvių) sąrašą.
 • Vienbalsiai nutarta pritarti bendradarbiavimo sutarčiai vykdant projektą „Lyderių laikas 3“. Įgalioti Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorių pasirašyti sutartį ir sudaryti projekto „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimo Savivaldybės  kūrybinę komandą.

     Posėdžio pabaigoje R.Maršalka perskaitė Kalėdinį linkėjimą. Atsiprašymą ir linkėjimą pasakė ir Ž.Pinskuvienė. Beje, apie būsimus pranešimus posėdžio pradžioje Tarybos nariai nebuvo informuoti.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. teisybė sako:

  Ukmergės gyventojai jau gavo

 2. neteisybė sako:

  laukiu laukiu tų stebuklingų sveikinimų su Merės parašu o kaip niekas neatneša, taip neatneša. Pagal kokius sąrašus sveikinimai dalinami, gal kas žinot?

 3. Atverk duris - kalėdų dvasia tave pakylės sako:

  Neprijaučiu Ž.P., bet pasveikinimą pašto dėžutėje radau. Mat reikia, kad ir oponentai matytų kaip gyvena mūsų rajonas, nes puikiai valdomas!!! Pinigų, kaip šieno, bet tik merės komandai! Gaunasi, kad lokit, lokit, pavydėkit, kaip ir visada, o karavanas ryžtingai važiuoja toliau ir neužilgo pasieks rinkimus.

 4. Marytė sako:

  Nieko naujo iš ŽP. TAIGI rinkimai. Ir atsiprašyš, ir dar gal paverks, žmonėms pasakys kad labai pasimokiau, ir toliau jau tikrai tikrai būsiu geresnė, visus labai mylėsi. Eilinės aferistės ašaros. Pamenu anas šnekas prieš rinkimus

 5. fruktu sako:

  fruktai… bet juokingiausia, kad tie patys herojai dar 4 metus linksmins ant visos LT

 6. Vietinei šnektai sako:

  Įžeidinėti reikia? Tad suprantu ją

 7. Vietinė šnekta sako:

  “Aš asmeniškai noriu atsiprašyti, jei per metus ką nors įžeidžiau, įskaudinau, ar pasakiau kažkokį kitokį žodį. Aš tai dariau iš širdies… BET TURBŪT TAIP REIKIA.
  …priiminėjom sprendimus, nes mes sprendimus priiminėjam pačius geriausius ir teisingiausius mūsų rajono žmonėms”

 8. Nuoširdžiai tikiu sako:

  Va kad nuoširdžiai įžeidinėjo, tikiu. Jautėsi.

 9. Vietinė šnekta sako:

  Gerbiama vedėja, norėčiau prašymą prie tarybos narių, tarybos narius supažindinti, ypatingai Vidmantą Mateiką, kurie keliai yra savivaldybės, kurie yra regioninės reišmės keliai, nes žinot, man kaip merei yra gėda, kai per keturis metus tarybos narys nežino, kurie yra savivaldybės keliai, kurie regioniniai ir rašo neteisingus komentarus.

 10. Trakimavičius sako:

  Va šito direktoriaus gaila. Gera atmosfera mokykloj buvo.

 11. Kaip kaip??? sako:

  Tuo viskas ir pasakyta.

 12. Kaip kaip??? sako:

  “Aš asmeniškai noriu atsiprašyti, jei per metus ką nors įžeidžiau, įskaudinau, ar pasakiau kažkokį kitokį žodį. Aš tai dariau nuoširdžiai…”

Jūsų komentaras:


aštuoni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]