Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Piešinių konkurso finalas Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

    DSC_0009Žiemos pradžią, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje (Širvintų PGT) pažymėjo susirinkę vaikai. Susirinkimo proga buvo nepaprasta. Širvintų PGT sulaukė vaikų, dalyvavusių tarnybos organizuotame piešinių konkurse. Į tarnybą atvyko vaikai, kurių piešiniai, tarnybos pareigūnų vertinimu, buvo gražiausi bei užėmė prizines vietas. Įvairaus amžiaus kategorijose buvo apdovanota 12 vaikų. Nugalėtojams atiteko padėkos, kurias įteikė Širvintų PGT viršininkas, linksmi žaisliukai, bei saldžios dovanėlės.

    Atvykusiems vaikams, kartu su apdovanojimais buvo surengta pažintinė ekskursija po Širvintų PGT. Vaikai buvo supažindinti su tarnybos veikla, budinčios pamainos pareigūnai supažindino susirinkusius vaikus su tarnyboje turima įranga bei praktiškai pademonstravo jos veikimą. Norintys, turėjo galimybe pasimatuoti ugniagesio gelbėtojo specialiąją aprangą, bei pabandyti pakelti hidraulinės gelbėjimo įrangos plėstuvus bei žirkles.

 Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]