Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergės rajone vykdyta asmenų, užsiimančių automobilių ardymu, kontrolė

      image4Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos Ukmergės aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai bendradarbiaudami su Ukmergės rajono savivaldybės administracijos viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus pareigūnais nuo spalio 1 iki lapkričio 30 dienos vykdė priemonių planą dėl asmenų, užsiimančių eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) ardymo veikla, kontrolės.

      Per minėtą laikotarpį buvo patikrinta 16 vietų įvairiose Ukmergės miesto ir rajono teritorijose, kurios buvo įtariamos dėl galimai neteisėtai vykdomos ENTP ardymo veiklos. Reidų metu nustatyti ir išaiškinti 2 neteisėto ENTP ardymo veiklos atvejai.

      image1Neteisėtą ENTP ardymo veiklą vykdžiusiems piliečiams buvo skirtos administracinės nuobaudos, siekiančios 150 eurų bei įteikti privalomieji nurodymai nedelsiant nutraukti ENTP ardymo veiklą ir visas šios neteisėtos veiklos metu susidariusias pavojingas bei nepavojingas atliekas perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams.

      Abiem atvejais veikla vykdyta neturint aplinkos ministro nustatyta tvarka Aplinkos apsaugos agentūros išduotų taršos integruotos prevencijos ir kontrolės ar taršos leidimų, nesilaikant aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų bei tokiai ūkinei veiklai vykdyti nepritaikytose patalpose.

Aplinkos ministerija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Pamenu sako:

    Kai KN po servisus su pareigūnais važinėjo, buvo daug nepatenkintų, kad neįspėję tikrino. Oi pyko užpilinguotieji…

Jūsų komentaras:


+ trys = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]