Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ž.Pinskuvienė „Nuogoje tiesoje“ melavo apie I.Vasiliauskienės išėjimo iš TS-LKD priežastį

zivile-pinskuviene-5ab655becbb60/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Laidoje „Nuoga tiesa“ (2018-12-17) Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė eilinį kartą apsimelavo. Nenorėčiau tikėti, kad tokio jauno amžiaus žmogaus atmintis galėjo sušlubuoti.

        Visai Lietuvai ji kalbėjo:  (po globėjų patikrinimo – red.past.)  „Vicemerė, kuri buvo konservatorių partijoj, sutapimas ar ne, staigiai jai buvo liepta arba atsisakyti šito posto, pozicijos, kaip vicemerės, nes ji kuruoja Vaikų teises, arba ji bus išmesta iš partijos. Ją iš partijos išmetė.“

      Nupūskime dulkes, kaip tai mėgsta daryti Živilė Pinskuvienė, ir prisiminkime neseną praeitį.

     Ž.Pinskuvienės minimas atvejis įvyko kadencijos pačioje pradžioje. Tuomet – 2015 m. vasarą  Širvintų globėjai, sulaukė tikrintojų.  2015-07-23 „Lietuvos ryto“ straipsnyje „Po netikėto vizito vaikų globėjai pasijuto pažeminti“ rašoma, kad „aplankytos tos šeimos, kurių nariai yra bent kiek nors politiškai aktyvūs ar nepritarę Darbo partijos vykdomai veiklai.“ Tame pačiame straipsnyje rašoma, kad „svetimus vaikus globojančių kelių širvintiškių šeimų ramybę prieš kelias dienas sutrikdė netikėti ir griežti tikrintojai iš rajono savivaldybės. Laikinai savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einančios Ingridos Baltušytės-Četrauskienės įsakymu sudaryta komisija ant globėjų namų slenksčio pasirodydavo po darbo valandų.“

       Irena Vasiliauskienė iš TS-LKD partijos pašalinta daugiau nei po dviejų metų nuo minimų globėjų patikrinimų.

      Štai   2017-10-18 „Krašto naujienose” ir BNS pranešimuose spaudai rašoma, kad  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Prezidiumas priėmė sprendimą, kuriuo pareikalauta Širvintų rajono vicemerės Irenos Vasiliauskienės nutraukti koalicinę sutartį su valdančiąja dauguma. Per BNS išplatintas pranešimas, kad  vicemerė ir vienintelė partijos atstovė Širvintų taryboje Irena Vasiliauskienė nusprendė trauktis iš pareigų.

     Dar 2017-12-15 TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis „Krašto naujienoms“ pasakojo, kad Širvintų vicemerei pateiktas reikalavimas iš pareigų atsistatydinti. Taip pat nurodyta nutraukti koalicinę sutartį su valdančiąja dauguma ir išeiti į opoziciją. Toks, pasak G.Landsbergio, buvo TS-LKD Prezidiumo sprendimas.

        Tą pačią dieną TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas “Krašto naujienoms” kalbėjo: “ir iš esmės žmogus valią yra išreiškęs, kad nebenori dirbti šitose pareigose ir padėti bei pavaduoti susikompromitavusią merę.”

     Vos po penkių dienų, Širvintų rajono svaivaldybės tarybos posėdžio metu, vicemerė Irena Vasiliauskienė informavo, kad savo atsistatydinimo pareiškimą atsiima.

       2018-01-11 „Krašto naujienos” rašo: „Trečiadienį šešiems pritarus ir vienam (Saulius Pečeliūnas) susilaikius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Priežiūros komiteto sprendimu nutarta Ireną Vasiliauskienę pašalinti iš partijos. Pagrindinė priežastis – ji nevykdė Priežiūros komiteto reikalavimo atsistatydinti iš vicemero pareigų Širvintų rajono savivaldybėje ir nutraukti koalicinę sutartį su balsų pirkimu kaltinama partija.

      Ar galima susieti dviejų metų skirtumu vykusius įvykius? Tiksliau, ar galėjo po dviejų metų dėl globėjų patikrinimo būti pašalinta iš partijos I.Vasiliauskienė – sunku patikėti, juo labiau, kad niekur niekas anksčiau apie tai nerašė ir net nekalbėjo.

Šiomis temomis daug rašyta.

Nuorodos tiems, kas norės prisiminti:


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

25 Komentarai (-ų)

 1. rinkėjas sako:

  Živilei melas kaip šešėlis – nuolatinis palydovas

 2. ir tylėsim? sako:

  duoda vaizdų ponia Merė. bet kokią savo iškrėstą nesąmonę pritaikius progą išverčia į kitą pusę kaip profesionali melagė ir dar su ilgamete patirtimi. Janutienė klausosi ir dyvijasi. kažkoks absurdas ir durdomas. Bent pasidomėtų kaip ir kas iš tikrųjų vyko ir vyksta. Toks įtarimas, kad gal jos “padružkės” …

 3. Sąskaita Fak'tūra sako:

  “Visus linksmino žavūs personažai ir šmaikštuolis Kalėdų senelis. Musninkiečius džiugins ne tik gražuolė eglė bet ir Musninkų kaimo bendruomenės narių sukurta prakartėlė. Visus susirinkusius pasveikino ir Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės dovanas įteikė Tarybos nariai – Daiva Puzinienė ir Zenonas Miselis. Su artėjančiomis šventėmis susirinkusius pasveikino Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė.”. Tokio lygio demagogijos dar bėra buvę.

 4. Balsas sako:

  Savo balso neduosiu žmogui,kuris nesilaiko duoto žodžio. Nepatikimas toks.

 5. Durniai esat sako:

  rinkit savo mierę, rinkit. Ji šaiposi iš jūsų, blizgučiais apipila ir džiaugiatės. Ot lygis, eglutę gražią pastatė už 25 tūkst.euriukų. Lygis toks tartum motka pirktų “Porche”, o vaikai alkani ir basi lakstytų. Taip ji jus myli, kvailiai, apvaginėja ir meluoja

 6. Rinkėja sako:

  Ačiū,kad priminėte vicemerės cirkus. Dabar prisimenu, kodėl už ją nebalsuosiu.

 7. Mūsų laiptinėj sako:

  Mūsų laiptinėj visi fokie patenkinti sveikinimais, kad iš 20, trylika juos išmetė.

 8. Teisybė sako:

  Na, neviską merė melavo. Vienas jos pasakytas faktas tikslus. Globėjai virš 65 metų.

 9. ... sako:

  Jo, tikrai kaimiečiai. Su kuo pašneki – visus tie sveikinimai nudžiugino. Buvusiems nė į galvą nešaudavo tokios mintys – pagerbti, pasveikinti. Susigraukit kulnus ir nagus pavyduoliai. O mes – už Pinskuvienę…

 10. Nesuprantu sako:

  Nesuprantu, kam reikėjo vicemerės Vasiliauskienės pašalinimą iš TS-LKD partijos susieti su nagrinėjama tema Nuogoj tiesoj? Tai absoliučiai nesietini dalykai. Bet negi pasakysi visai Lietuvai, kad ji buvo pašalinta už partijos kolegų pardavimą už postą. Bet logiškiau būtų buvę per viešą eterį nenusišnekėti.

 11. Iš šono- Kaimiečiui sako:

  Jūs teisus. Aš nepagailėjau keliasdešimties centų ir persiunčiau tą atviruką merei atgal – kaip savo kultūringą protestą mano negerbiamai merei už begalinį biudžeto lėšų švaistymą savo įvaizdžiui formuoti. Bet ką ten tie atvirukai, pakanka jai tik išsižioti, ir dar per televiziją – ir po įvaizdžio. Juk „Nuogoj tiesoj“ daug kas apsinuogina…

 12. Gal sako:

  reikėtų tuos sveikinimus persiųsti ministrui?

 13. Kaimietis sako:

  Šiandien pašto dėžutėje radau mierės sveikinimą-atviruką. “Nuoširdžiai Jums”. Nei man jo reikėjo, nei aš jo laukiau, nei man malonu jį gauti. Tačiau kartu iškilo du klausimai. Kiek lėšų kainavo tokių sveikinimų siuntimas visiems rajono gyventojams? O gal mierė juos išsiuntė ir parengė savo lėšomis? Prašyčiau savivaldybės kontrolierę atsakyti į šį mano klausimą. Antrasis klausimas subtilesnis. Įdomu, ar ministras davė sutikimą jo atvaizdą kartu su savivaldybės poniomis viešai publikuoti ir ar ateity nesigailės dėl to. Teisingumo ministras su teisingomis poniomis…

 14. Mačiau sako:

  Ką tiktai pasižiūrėjau “Nuoga tiesa” kartojimą. Noriu visų mačiusių paklausti, ar taip turėtų atrodyti ir elgtis rajono vadovas- meras? Žmogus, kuris atstovauja rinkėjams? Žmogus, kuris turi būti rūpestingas, empatiškas? Kad ir kiek bandau prisiminti, bet antro tokio žmogaus neprisimenu. Savivaldos vadovė? Rinkėjai, kas jūs tokie esat? Kas jūsų tėvai, kurie gyvena kaime? Ar žmogus, kuris turi vaikų, kuris turi senus tėvus, kuriam “visi namie” gali šitaip balsuoti?

 15. Nieko naujo sako:

  Nieko naujo neįvyko, melas, melas, melas ir dar kartą melas iš krištolinės lūpų… Bet tik niekaip nesuprantu, kam to reikia? Vardan ko visa tai? Juk turi valdžią savo rankose, kalbėtų esmę ir tiesą, bet vis nesigauna, vis pripliurpia kokių tai nesąmonių, negi tai jau toks įprotis, kurio negali atsikratyti? Gal mus laiko ‘balvonais’, kurie nieko nesupranta?

 16. Iš šono sako:

  Ir aš pritariu prieš tai komentavusiems. Tai tikrai ypatingi veidai, gražūs, makijažuoti, ir intelekto nesubjauroti…

 17. Vox p. Agnei sako:

  P. Agne, kalbant apie mūsų valdžią žodį elitas reikia rašyti kabutėse. Jūs teisi – niekada nebus teisingi tie žmonės, kurie nėra garbingi. O garbingų žmonių mums trūksta iki skausmo… O juk viskas dėl skurdo, ir aš tų vargšų žmonių nekaltinu – jiems reikia dirbti, auginti vaikus, norisi geriau už kitus gyventi, todėl dauguma ir lenkiasi melui, akiplėšiškumui….Tai gal ir nėra garbinga, bet bent jau žmogiška. Tik gerai būtų, kad jie netaptų vulgarūs ir žemos kultūros žmogeliais, kokius mes matome komentaruose ŠK. Kultūringai diskutuoti ten nėra šansų.

 18. AGNĖ sako:

  Žiūriu į ęlitą ir galvoju kur aš jį mačiau. Prisimenu kaip avtolavkėje alų ir skalbimo miltelius pirkau. Ne broliai jie man. Rinktinės šeimos, ypatingais veidais.

 19. Žiūrėjau sako:

  Jeigu vaikų teisės nepavaldžios merui, tai iš kur pinskuvienė taip smulkmeniškai žino – kaip globėjas smurtavo prieš vedėją. KURI MELUOJA VAIČIŪNIENĖ AR PINSKUVIENĖ?

 20. pilietis sako:

  Pinskuvienė melo profesionalė

 21. Vox sako:

  Taip, ardėsi ,matyt, pilna įkvėpimo iš susitikimo su kunigu R.Doveika….Sugadintas artistės talentas…

 22. Padė Lyza sako:

  Vardenis Pavardenis

  Jūsų Didenybei
  Nepriekaištingam Skaidrumui

  PRAŠYMAS

  Prašau Jūsų priimti name į JŪSŲ karalystės ĘLITO komandą. Pasižadu visą laiką Jus liaupsinti. Sekiosiu ir garbinsiu tik JUS. Būsiu JŪSŲ šešėliu nuotraukose su Jumis. Remsiu JŪSŲ renginius, nors mokėsiu savo darbuotojams tik minimumą. Gelbėsiu Jus nuo opozicijos ir aktyvių piliečių. Informuosiu apie kiekvieną jų žingsnį. Pranešinėsiu su kuo jie bendrauja. Eisiu į nepriekaištingą JŪSŲ sąrašą. Griausiu tų netikėlių sąrašus ir rinkimus.
  Visada nuolankus JŪSŲ šešėlis.

  Vardenis, Pavardenis. Parašas.

 23. Vasilisa sako:

  Mano nuomone, tai tik begalinis keršto troškimas. Ir šį tikslą pateisina bet kokios priemonės. Kalba bele kalbėt. Bet protingi širvintų krašto žmonės tikrai atsirinko kur ir kiek tiesos toje laidoje pasakė mūsų mierė.

 24. Aišku sako:

  Baisu buvo žiūrėti laidą, taškėsi melu ir purvu. Šlykštu, kaip tsip galima elgtis?

 25. Tai sako:

  Ji „krištolinė”, ir niekada nemeluoja, tik teisybės nesako.

Jūsų komentaras:


aštuoni + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]