Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Avarija Jaunimo gatvėje

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Nuotraukos skaitytojos /

      Šį vakarą Širvintų mieste, ką tik sutvarkytoje Jaunimo gatvės atkarpoje, įvyko vandentiekio avarija. Kas nutiko – tiksliai pasakyti negalime, darbo valandos pasibaigusios ir nėra kas galėtų paaiškinti.

      Tačiau skambinusi skaitytoja pirmiausiai prašė telefono numerio, kuriuo galėtų kreiptis, nes nerimavo, kad bus užlieta ne tik gatvė, bet ir kiemai. Pasak jos, vanduo skverbiasi gana smarkiai. Ji ir padarė kelias nuotraukas telefonu.

    Kiek vėliau kitas skaitytojas pasakojo, kad vanduo bėga nuo tos sankryžos į Vilniaus gatvės pusę. O vėliau žemyn ant tilto. Tiltas apsemtas, bet pravažiuoti galima.

      Žinoma, nuo avarijų niekas neapsaugotas, tačiau reikia neužmiršti, kad ši gatvės atkarpa ką tik baigta tvarkyti.

    Šiuo metu įdomu sužinoti, ar  rajono vadovės suteiks oficialią informaciją gyventojams, kaip tai padarė Ukmergės valdžia, nušliaužus daliai piliakalnio šlaito.  Ar bus įvardintos avarijos priežastys ir kaltininkai? Palaukime pirmadienio.

      Vairuotojams patariame šį savaitgalį šią gatvės atkarpą apvažiuoti ir joje automobilių nepalikti. Tą patį turėtų padaryti ir pėstieji. Saugokime vieni kitus.

PAPILDYTA 2019-01-18 d. 22.18 val. Širvintų r. savivaldybės informacija, paskelbta facebook

UAB „Širvintų vandenys“ informuoja, kad Širvintų mieste Jaunimo gatvėje įvyko vandentiekio trasos avarija. Dėl to užlieta dalis gatvės, užtvindytas tiltelis per Beržės upelį (link „Atžalyno“ progimnazijos). Prašome vairuotojų bei pėsčiųjų rinktis kitą kelią.
Šiuo metu UAB „Širvintų vandenys“ meistrai dirba įvykio vietoje. Tikimasi, kad rytoj iš pat ryto, prisijungus kitų atsakingų institucijų (elektros, dujų tiekėjų) atstovams, avarijos padariniai bus likviduoti.
Įmonė atkreipia dėmesį, kad dėl įvykusios avarijos aplinkiniuose namuose kurį laiką nebus vandens. Atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Vytas sako:

  Pagal sutartį darbai turi būti baigti 2019 I ketvirtį, o faktiškai baigs tada, kai Savivaldybė apmokės už atliktus darbus. Pasirašant sutartį šiam objektui pinigai nebuvo numatyti.

 2. >Marysia sako:

  Bijau, kad įpulsim. Žmonės leidosi užliūliuojami švenčių, blizgučių, medalių ir… melo. Įdomiausia, kad už visus tuos blizgučius patys ir sumoka, bet vis tiek tiki, kad čia jos, vienintelės” dirbančios”, nuopelnas ir asmeninės lėšos. Pavirtom skerdyklon vedamų avinų banda.

 3. Marysia sako:

  Gal dar ne visi pamiršo, kad ant tilto per Beržės upelį žuvo vaikas, tačiau metaliniai strypai, kaip kyšojo, taip ir kyšo pėsčiųjų pusėje, o dabar taip slidu. Slystelėsi ir amen. Mašinas saugo, o žmonių ne ir niekas dėl to neatsako. Argi kam rūpi, kaip mes eisim gatve, kai net takelio neliko. Taip dabar mūsų rajone šeimininkaujama, o mes tylim. Taigi, galvokim, kol į tą pačią balą neįpuolėm dar vienai kadencijai.

 4. Mačiau sako:

  Aną savaitę pati mačiau, kaip eidama Jaunimo g. važiuojamąja dalimi moteris , išgirdusi iš paskos važiuojantį automobilį, staigiai pasuko į tą šalikelę, kur turėtų būti šaligatvis, bet riogsojo sušalusios ir apsnigtos žemės gurvuolai, moteris suklupo. Taip ir nelaimė čia pat. Baisu, kaip negalvojama apie žmones. Juk galima buvo , nespėjus nutiesti šaligatvių, bent sulyginti tas šalikeles, juk dabar tamsu, o daug žmonių, ypač pagyvenusių, vaikšto pėsti.
  Kada savivaldybės ūkio skyriaus valdininkėliai išneš užpakalius iš šiltų kabinetų, kada rūpestingai apžiūrės remontuojamas vietas, kokios būklės jos paliekamos. Ar įmanoma tokia misija???

 5. ... sako:

  Kada jums buvo o ir bus gerai?

 6. Sprendžiu sako:

  Jei po darbų eismas paleistas, vadinasi, darbai baigti

 7. Nomeda sako:

  Kada gi kuri jaunimo gatvės atkarpa buvo sutvarkyta? Pestieji kur eiti neturi, šaligatviai visi išimti, jokios atkarpos nėra. Gatvė iškasinėta ir palikta visai žiemai, niekas jos nei valo, nei tvarko. Duobės didžiausios. Tuoj iš viso to žvyro supilto nieko neliks, juk gatvė judri, čia vaikų darželis veikia. Gerai, kad pradėjo tvarkyti, blogai kad pamiršo kur gyvename. Čia Lietuva, o ne Ispanija.

Jūsų komentaras:


penki + vienas =

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]