Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kodėl Jauniūnų lenkų draugija negauna patalpų repeticijoms

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Paskutinio praėjusių metų tarybos posėdžio metu (2018-12-20) Tarybos narė Rasa Tamošiūnienė iškėlė klausimą dėl Jauniūnų lenkų  kultūros bendrijos veiklai neskiriamų patalpų.

Kreipėmės į Širvintų rajono savivaldybės administraciją su klausimais, 5 kuriuos gavome atsakymą:

      Siunčiame Savivaldybės administracijos atsakymus į Jūsų pateiktus klausimus.

- Kada ir kiek kartų šioje kadencijoje Jauniūnų lenkų kultūros bendrija kreipėsi dėl patalpų jų veiklai?

- Širvintų rajono savivaldybės administracija Jauniūnų lenkų kultūros draugijos prašymą dėl patalpų, esančių Jauniūnų seniūnijos patalpose suteikimo panaudos pagrindais yra gavusi 2016-11-28. Antrąjį prašymą dėl Širvintų r. savivaldybės kultūros centro Šiaulių filialo patalpų suteikimo panaudos pagrindais iš Jauniūnų lenkų kultūros draugijos 2017-10-03 gavo Širvintų r. savivaldybės kultūros centras.

- Dėl kokių priežasčių patalpos nebuvo skirtos?

 - Pirmuoju atveju patalpos nebuvo skirtos, kadangi jos yra naudojamos tiesioginei Jauniūnų seniūnijos veiklai užtikrinti.

Antruoju atveju patalpos Širvintų r. savivaldybės kultūros centro Šiaulių filiale nebuvo suteiktos, kadangi visos esamos patalpos yra naudojamos vykdant aktyvią filialo veiklą (taip pat patalpose stovi spausdintuvai, kompiuteriai, filmavimo kameros, kolektyvų instrumentai, filialui priklausantis kitas inventorius, už kurį materialiai yra atsakingi Šiaulių filialo darbuotojai).
Kaip informavo Širvintų r. savivaldybės kultūros centras, Jauniūnų lenkų kultūros draugijos prašymai organizuoti renginius yra patenkinti (2017-08-12 XIII tarptautiniam festivaliui „Dainuok su mumis“, 2018-05-12 renginiui, skirtam Tarptautinei pasaulio lenkų dienai ir kt.). Kultūros centras informavo draugiją, kad visuomet yra galimybė kreiptis ir naudotis Šiaulių filialo patalpomis laisvu laiku, kai nevyksta tiesioginė filialo veikla.

 - Ar yra tikimybė, kad prieš rinkimus patalpos Jauniūnų lenkų kultūros bendrijai bus skirtos? Kada?

- Į visus pareiškėjų prašymus Savivaldybės administracija atsakymus pateikia teisės aktų nustatyta tvarka.

* * * * * *

       Gavę atsakymus pasiteiravome ir Jauniūnų lenkų draugijos atstovų apie šią problemą. Jų pozicija visai netrukus.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Virgilijui Sarpauskui sako:

  Panie Virgilijus, dziękujemy za dobre życzenia. Mamy nadzieję na lepsze zmiany. Pone, Virgilijau, ačiū už gerus linkėjimus ir linkime Jums visokeriopos sėkmės.

 2. Negi nesupranta? sako:

  Ar savivaldybė nesupranta, kad norint koncertuoti reikia daug repetuoti. O kur tai daryti? Negi dėl kiekvienos repeticijos prašymą rašyti? O jum atsakoma per mėnesį

 3. Patarimas sako:

  Norit patalpų? Galvokite už ką balsuojat.

 4. pasiūlymas sako:

  manau, kad lenkiškai partijai per mero rinkimus reiktų kelti ne savo kandidatą, o mobilizuoti savo rinkėjus balsavimui už stipriausią opozicijos kandidatą.

 5. rinkėjas sako:

  Keista. Per paskutinius mero rinkimus rajono lenkai masiškai balsavo už merę (pvz., Šiaulių rinkiminėje apylinkėje net 57 %). Lenkų kandidatė tegavo 335 balsus. Medžiukų apylinkėje- 125 balsus; Šiaulių – 66.

 6. Gėda sako:

  Ar mums trukdo, kad kitakalbiai repetuoja, koncertuoja ir garsina mūsų rajoną? Gėda už tokius lietuvius, kurie diskriminuoja žmones dėl tautybės ar politinių pažiūrų

 7. Virginijus Sarpauskas sako:

  Bracia polacy, słuchajcie, będą zmiany, wszystko się zmieni, klaunów politycznych też nie będzie, i wszystko będzie w porządku. Czerwone Maki będzie grać.

Jūsų komentaras:


aštuoni × = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]