Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Sušaukiamas Tarybos posėdis

    atsisiųsti Informuojame, kad 2019-01-24 Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkiu Nr. 6-3 2019 m. sausio 31 d. 10.00 val. sušaukiamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Posėdžio d a r b o t v a r k ė:

 1. Dėl Igno Šeiniaus premijos skyrimo. Pranešėja – Živilė Pinskuvienė, Savivaldybės merė.

2. Dėl UAB „Širvintų šiluma“ nekilnojamojo turto mokesčio. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.

 1. Dėl žemės mokesčio. Pranešėja – Vilija Ramaškevičienė, Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja.
 1. Dėl konkurso Širvintų r. Gelvonų gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti organizavimo ir įgalioto organizuoti konkursą asmens paskyrimo. Pranešėjas – Justinas Kontrimavičius, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas.
 1. Dėl pritarimo projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Širvintų rajone“ įgyvendinimui. Pranešėja – Dovilė Audėjūtė, Investicijų skyriaus vedėja.
 1. Dėl pritarimo Jungtinės veiklos sutarčiai. Pranešėja – Edita Pocienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė, l. e. Socialinės paramos skyriaus vedėjo pareigas.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2019 metų melioracijos darbų, finansuojamų valstybės biudžeto lėšomis, prioritetinių darbų programos patvirtinimo. Pranešėja – Jūratė Meškutavičienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja.
 1. Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2018-10-25 sprendimo Nr. 1-225 „Dėl viešame aukcione parduodamo Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl turto perdavimo Širvintų r. Barskūnų pagrindinei mokyklai valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. 10. Dėl leidimo pirkti butą su rūsiu. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl leidimo pirkti butą. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl sutikimo perimti turtą. Pranešėja – Rita Gujienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja.
 1. Dėl gatvės pavadinimo suteikimo. Pranešėja – Deimantė Oršauskaitė, Architektūros ir kraštotvarkos planavimo skyriaus vedėja.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. Kas Mierei kalbas rašo? sako:

  ADMIN.
  Jūsų komentaras ištrinamas.
  Jūs pats/pati pažymėjote, kad tai politinė reklama. Ji apmokama pagal VRK nustatytus įkainius. Tad nemokamai negali būti publikuojama. Dėl politinės reklamos publikavimo prašome kreiptis [email protected]

 2. Cirkininkams sako:

  mergaičių tvirkintojas bus apdovanotas?

 3. Cirkininkams sako:

  Ir dar. Pati merė sakė, kad labai pabrango butai Širvintose

 4. Cirkininkams sako:

  Nejuokinkit žmonių. Čia techninė klaida. Matyt nulio neparašė. Juk Kalnalaukyje 34 kvadratų butą už 10 tūkst parduoda. Tai negali dvigubai didesnio už juokingus 1,5 tūkst parduot. Nerealu. Nekelkit panikos be reikalo.

 5. Opa sako:

  Kaip idomu, savivaldybė pereis nuo vaikų globos namų į bendruomeninius vaikų globos mamus, neturėdama vaikų globos namų, tačiau partneriaus su Ukmerge. Paskaičius projekto tikslus taip ir sunku suvokti kur bus investuojama 117 tūkst. eur. Taip pat nurodoma, kad gali buti perkami butai, tai neparduokit 1500 € buto ir va jau šis tas:) liūdnokai kažkaip atrodo šos reikalas….

 6. Idomu sako:

  Stebint Širvintų butų kainas, labai keistai atrodo, kad Širvintų savivaldybė turi tokius pigius butus, gal tuomet skelbkit aukcionus:)

 7. Gal žinote sako:

  Koks ČP reanimacijoj aną savaitę buvo? Sako, net pačiausia dalyvavo

 8. Kaina sako:

  Labai jau kazkam tinkama bus- tik 1500 eur.

 9. Tai sako:

  Gal čia jau vadinamą „tremtinių” būtą parduoda, iš kurio Neringą „ištremė”? Kažin kokios tų parduodamų būtų kainos?

 10. Atidunda sako:

  Vyrai juodais drabužiais lanko savivaldybes, įteikia antrankius ir vis artėja

Jūsų komentaras:


penki − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]