Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

TS-LKD Širvintų skyriaus pristato kandidatus į Tarybą

Plakatas 6   politinė reklama

    Į 2019 metų savivaldos rinkimus ateiname pirmeivių pramintu taku. Takas liudija sėkmes, pasiekimus ir nuovažas į šonus, skirtumas tarp 1990-ųjų ir 2019-ųjų metų Širvintų daugiau nei akivaizdus. Tai visų mūsų ir visų buvusių rajono vadovų ir tarybų narių nuopelnas.

    Prieš pasižadėdami sau ir pažadėdami kitiems atlikti naudingus darbus rajono žmonių labui, turime vadovautis viena aiškia nuostata. Primum non nocere. Pirmiausia nepakenk. Turime saugoti ir branginti tai, ką randam, juk ne į tuščią lauką ateinam. Visų pirmiausia- nepakenkti visuomenei. Tai reiškia nedaryti nieko, kas silpnintų visuomenės pasitikėjimą valstybe, savivalda, teisine ir politine sistema. Prakalbinti žmones vis sunkiau, nes pasitikėjimas politikais ir partijomis rekordiškai mažas. Žmonės teisūs taip manydami, o kaltų nėra. Atsakomybė kolektyvinė, vadinasi- visų, taigi ir mūsų.

      Mindaugo karūnavimas ir krikštas, pirmoji konstitucija Europoje- Lietuva vienareikšmiškai Europos kultūros ir europietiškos demokratijos valstybė.

     Renkamės nuosaikų, nekonfliktinį rinkimų kelią. Nekritikuosim kitų rinkimų dalyvių rinkiminių programų. Nekritikuosim, nebent tik aptakiai, pastarosios rajono valdžios. Juk visą tai, ką sako rinkimų dalyviai, skirta Jums, rinkėjai, tai ir klausykitės.

      Neteigiame iš anksto, kad esame geresni už kitus. Kiekvienas iš mūsų turime sukaupę gyvenimo patirtį, grįstą ieškojimais, atradimais ir klaidų taisymais. Tuo, ką turime, norime pasidalinti su Jumis, prisidėti kuriant mūsų visų bendrą ateitį. Užaugę kartu su Jumis, mes visada būsime Jūsų pusėje.

      Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų skyriaus 2019 metų savivaldos rinkimų sąrašas:

 1. SARPAUSKAS VIRGINIJUS
 2. MAŽRIMAS STEPONAS
 3. BULONIENĖ RITA
 4. JASIUKEVIČIUS VINCAS
 5. MASLINSKAS ALGIS
 6. MASIULIONIS ALEKSANDRAS
 7. JANAVIČIUS ARVYDAS
 8. KALINAUSKAS JUOZAS
 9. PUMPUTIENĖ IEVA
 10. VARNAS ALFREDAS
 11. PLIŠKA NIJOLĖ
 12. RAGAUSKAS GEDIMINAS
 13. KALINAUSKIENĖ MILDA
 14. BALEVIČIUS ANDRIUS
 15. KADŽYS JONAS RIMANTAS
 16. VARNIENĖ VIOLETA
 17. VASKELIENĖ VACĖ

Politinė reklama. Apmokėta iš TS-LKD politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-11


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

26 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  Stebint, kaip kandidatas viesoje erdvėje slapstosi, po netikromis anketomis ir bijo sakyti tiesą i akis, tai labiausiai realybę atitinkantis komentaras apie traumą-kandidatą
  Vieni vaikystėje turi vieną nemalonų įvykį, kiti vaikystėje turi daugybę malonių įvykių. Nemalonūs įvykiai gydo, malonūs išpaikina. Panašu, kad esame verčiami patyrinėti kolektyvinius malonumus

 2. ir vėl aš ........... sako:

  Labas vakaras parapijiečiai ,va kiek daug dėmesio apturėjau ;)
  Jei bučiau mandras žmogus argi jūsų klausinėčiau ?
  Dabar net ir jums atrašysiu…..
  Fest…..nežinau,ar jūsų komentaras skirtas man ar tam kažkam ,bet jei jau atrodė ar pasirodė ,tai tiesiai ir rašykit ,čia žinokit visiems smalsu sužinoti…. :)
  ,,sausio 24th, 2019 Pradžia » Iš mano varpinės” Iš karto raminu ,kaip tai darytų varpo dūžiai iš varpinės :)
  Visas ambicijas stengiuosi realizuoti pagal savo išgales,viską darau savo rankom.
  Dabar apie tai , kas jūs labiausiai neramina
  cituoju ,,Bet kokiu atveju, TS-LKD skyrius negrįžtamai tapo stiprus ir padorus”
  Pasakysiu sąžiningai ,aš tokiu jūsų teiginiu netikiu.
  Bet……tegul jis ( jūsų skyrius ) ,bet kokiu atveju ,tegu kaskart vis labiau stiprėja ir ,,padorėja ” :)
  ir pabaigai ,, o čia aš ” …..kiek supratau iš komentaro ,tai tamsta jau ne kartą esat čiupinėjęs ir nustatęs ,gal galit bent užsiminti ,kur reiktų ieškoti ? :)

 3. Fest sako:

  Atrodo, kažkas vis tik labai siejo su TS-LKD savo tikslus, bet nepavyko, tai rodo savo IQ tokiu būdu – raito, raito , stengiasi sumandravoti, bet šnipštas gaunasi, tik tiek.

 4. sausio 24th, 2019 Pradžia » Iš mano varpinės sako:

  Paskaitau aš užsimerkęs komentatoriaus “ir vėl aš …” pasisakymus. Prieš akis vaizdas lyg Širvio “Iš mano varpinės” skiltį skaityčiau. Teksto struktūra identiška. Ar tai tik sutapimas, ar kokių nors tikslų ir nepasitenkinimų kolektyvas turi? Gal kažkas turi nerealizuotų ambicijų?
  O gal tai svetimų rankų darbas? Bet kokiu atveju, TS-LKD skyrius negrįžtamai tapo stiprus ir padorus.

 5. O čia aš sako:

  Mandras žmogau, apčiupinėk, ir nustatysi , kas su čiuptuvais, kas be jų.

 6. ir vėl aš ........... sako:

  smalsiai klausiu komentatorių ,, o čia aš ”
  cituoju ,,Noriu paaiškinti, kad partijos Širvintose visų pirma turi būti laisvos nuo Pinskuvienės čiuptuvų. Aš tai sakyti turiu teisę, nes mačiau, kaip buvo sudorota TS-LKD per didžiausius tos partijos „patriotus“.
  O dabar galima būti ramiems – kol kas parsidavimas negręsia.”
  Klausiu žmogaus ,kuris turi teisę sakyti,nes matė … ;)
  Pirma ,paaiškinkite ,kas yra tie vadinami Pinskuvienės čiuptuvai ,ar juos turi tik moteriškos lyties politinės partijos lyderis ,ar ir vyriškos ? ;)
  Antra….o kas gi baisaus nutiko su TS-LKD ,kad su ja buvo susidorota ? O susidorota buvo kaip ,naudojant psichologinį ar fizinį smurtą ? Su pačiu TS-LKD pavadinimu vargu ar galima susidoroti ,vadinasi lieka partiečiai .Ir kas iš TS-LKD partiečių skundėsi atitinkamoms institucijoms ,kad prieš juos buvo panaudotas fizinis ar psichologinis smurtas ?
  Ar čia viskas vyksta pagal kolektyvinę atsakomybę ? Jei taip ,tuomet nėra prasmės skųstis ,nes VISI TS-LDK partijos nariai kalti :)

 7. ir vėl aš ........... sako:

  Laba diena parapijiečiai ….. :)
  Visada smagu perskaityti kitų komentatorių ir žinoma protingų mintis ,visada galima ką nors naujo ir protingo sužinoti ,o kas neaišku visada galima pasiklausti ;)
  Pirmiausia paklausiu po manęs rašiusio komentatoriaus ,,pasigailėk mūsų ” ,kad parašytų kam ir kada buvo ( išskyrus grupinius nusikaltinus )pritaikyta kolektyvinė atsakomybė nesvarbu ar pagal CK ar BK ? Kolektyvinę atsakomybę linkę prisiimti visi populistai iš anksto žinodami ,kad už nieką nereiks atsakyti . Tai žodžių junginys ,kuris yra malonus klausytojo ausiai ,bet niekuo neįpareigoją tai sakantį . ;)

 8. Pasigailėk mūsų sako:

  “Prakalbinti žmones vis sunkiau, nes pasitikėjimas politikais ir partijomis rekordiškai mažas. Žmonės teisūs taip manydami, o kaltų nėra. Atsakomybė kolektyvinė, vadinasi- visų, taigi ir mūsų”. MŪSŲ- vadinasi ir konservatorių(TS-LKD).
  Girdėjau, kad varpai skamba. Bet negirdėjau nei kur, nei kam, nei neprisimenu kada. Bet girdėjau. Tai dabar eisiu iš KRYKŠTAUSIU, kaip koks SVIERNELIS, kad skamba ir tiek. Kitaip sakant, daskaičiau iki žodžio Kolektyvinė, girdėjau, kad tai blogai. O toliau jau ir neskaitau, neapsimoka, nes tada nežinočiau , ką rašyti.

 9. O čia aš sako:

  Noriu paaiškinti, kad partijos Širvintose visų pirma turi būti laisvos nuo Pinskuvienės čiuptuvų. Aš tai sakyti turiu teisę, nes mačiau, kaip buvo sudorota TS-LKD per didžiausius tos partijos „patriotus“.
  O dabar galima būti ramiems – kol kas parsidavimas negręsia.

 10. ir vėl aš ........... sako:

  Labas vakaras parapijiečiai …….. :)
  Pradžiai ,prieš mane rašiusiam komentatoriui noriu pasakyti ,kad partijų laisvų nebūna .
  Dabar pacituosiu Virginijų Sarpauską ,,Prakalbinti žmones vis sunkiau, nes pasitikėjimas politikais ir partijomis rekordiškai mažas. Žmonės teisūs taip manydami, o kaltų nėra. Atsakomybė kolektyvinė, vadinasi- visų, taigi ir mūsų.”
  Tai sovietmečio palikimas , jei parašyta ,kad kolektyvinė atsakomybė ,vadinasi niekas už nieką neatsako. :)
  Kai ,žmogus einantis į politiką ,pradeda nuo visų mūsų atsakomybės ,jau visi gerai žino kuo tai baigsis.
  Kaip ,prieš mane komentatorius rašė ,tai -gilus ,protingas ir nestandartiškai kūrybingas žmogus . :)

 11. Naujokui sako:

  Nepavydek. Virginijaus nepažisti. Tai labai gilus ir protingas zmogus. Be to, mąsto nestandartiškai, yra kūrybingas. Manau, kad į areną išeina įdomus politikas. Aišku, ne Pinskuvienės pasekėjų ir prisiekėjų standarto ir kultūros.
  Sėkmės laisvoms partijoms ir jų sąrašo žmonėms rinkimuose. Jau vien tai, kad esate ir kandidatuojate, teikia džiaugsmą.

 12. pupa sako:

  palakstė su fotiku ir jau lyderis. o gal ka prazioplinau

 13. Senokas sako:

  O juk būtų galima tiesiai pasakyti, kad labai neparankus žmogus tiek išorės tiek vidaus opozicijai. Aišku, lyderio ar sąrašo nesėkmė juos labai pradžiugintų. TS-LKD skyrius turėjo likti Ponios pavaldume. Dabar “Komandai” tikrai didelė grėsmė, nes konservatoriai puikiai sutaria tiek su socialdemokratais(Anna), tiek su laisvės sąjunga-liberalais(Vidmantas), tiek su valstiečiais(Vytas). Lenkai kol kas kamputyje rūko.

 14. Naujokas sako:

  Sąrašo lyderis – ts lkd naujokas. įdomu, kaip jaučiasi ilgamečiai šio skyriaus nariai. Pagal kokius kriterijus jis atrinktas. Nes nei išsilavinimo, nei charizmos, nei politinės patirties. Ne kažką. Nekonkurentai….

 15. Anonimas sako:

  Vienas paprastas klausymas. Delko taip siekiat,tos vietos?

 16. briedis sako:

  Tiesiog malonu jus matyti ir girdėti. Jūsų dabar skyrius prikeltas iš pelenų. Didžiulė pagarba V. Sarpauskui. Jėga, sąžiningumas, žodis-tikras žodis be melo, apgaulės, pažeminimo Jūsų tvirtybė manau duos rezultatus, nors ir nedidelius. Tačiau drauge su garbingomis partijos žmonėmis Jūs pasiekti galite daug. To Jums ir linkiu.

 17. Apelsinas! sako:

  gerai tad sykius atsikrate bozegaikos

 18. Iš priemiesčio sako:

  Dar ateis laikas, ir parašysim, kaip šiuos keturis metus gyveno opozicinės partijos, įskaitant ir TS-LKD. Genocidas.

 19. Kaimietis sako:

  Kur jūs matote tą jėgą? Aš matau stipriai pagyvenusių žmonių būrelį. Matau kelis asmenis įvairiu metu buvusius taryboje, bet nieko gero nenuveikusius. Tai praeitis. Duok Dieve 60-70 balsų. Gaila, kad Gabrielius nepastudijavo sąrašo, būtų pakoregavęs, jis ateitį mato su jaunais, energingais ir kūrybingais žmonėmis.

 20. Kleopatra 5 sako:

  Šunis loja karavanas eina toliau senos bobutės sapnas niekas jų ne rinks

 21. Iš Valio kaimo sako:

  Vieni vaikystėje turi vieną nemalonų įvykį, kiti vaikystėje turi daugybę malonių įvykių. Nemalonūs įvykiai gydo, malonūs išpaikina. Panašu, kad esame verčiami patyrinėti kolektyvinius malonumus.

 22. valio .... sako:

  ,,Fobijos pas žmogų atsiranda dėl skirtingų priežasčių. Vieniems ji gali išsivystyti dėl vaikystėje patirto nemalonaus įvykio, kitiems – galbūt matant, kaip kiti bando kovoti su jomis. “

 23. valio sako:

  Valio, sveikinu ir džiaugiuosi, kad susivienijo dar viena jėga.
  Žinau, kad būsite puolami pozicijos bene labiausiai iš visų kandidatų. Greičiausiai puls ne tik iš išorės, bet ir stengsis skaldyti iš vidaus. Manau, kad tikrai nenurims Vasiliauskienė, pašalinta iš šios partijos gretų ir manau, kad tikrai ieškos būdų jus suskaldyti Živilė, praradusi įtaką šiam skyriui. Nuoširdžiausiai sveikinimai komandos lyderiui – Virginijui, pasiekimai akivaizdūs-partijos skyrius nepriklausomas nuo kitų įtakos ir prikeltas rinkimams į savivaldą. Taigi – PIRMYN…

 24. Iš kaimo sako:

  Jei laimės Mateika, Sarpauskas ar Kuznecovienė ir dirbs visi kartu, rajonas turi vilties.

 25. Palaikau sako:

  Šis skyrius pakilo iš pelenų. Tiesa, matau dar kelias pavardes žmonių, kurie galėtų išduoti. Tikiu, kad apsivalysite ir nuo jų.

 26. Sveikinu sako:

  Sveikinu. Po visų purvų pylimo sugebėti mandagiai, be užgauliojimų išsakyti savo nuomonę ir poziciją – aukštasis politikos pilotažas. Tai daug pasako apie partijos skyriaus lyderį.

Jūsų komentaras:


šeši + = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]