Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)

politinė reklama

Nr.-2-1-202x300/ ALYTĖ SKEBERIENĖ /

/ Kandidatės numeris Valstiečių ir žaliųjų partijos sąraše – 2 /

     Jau virš 30 metų esu širvintiškė ir tuo labai džiaugiuosi. Gyvenu gražiame, vis dar žaliame mieste, puikiame, savo istorija turtingame rajone. Mano dukra, sukūrusi šeimą, taip pat nepaliko savo gimto miesto ir čia augina mano anūkus. Po studijų čia ketina grįžti ir antroji. Be Širvintų savo gyvenimo jau neįsivaizduoju, esu tvirtai įleidusi šaknis į šio krašto žemę. Tikiuosi, kad ir mano užaugusiems anūkams Širvintos išliks vis dar tokiu pačiu patraukliu, savu ir mylimu kraštu. Todėl man ne tas pats, kokiomis nuotaikomis čia gyvename, kokias emocijas čia jaučiame, kokias perspektyvas čia turime. Man labai svarbu, kad Širvintos ir čia gyvenantys žmonės turėtų ATEITĮ.

    Matau daug aplaidumo savivaldybės darbe, neracionalaus lėšų panaudojimo ar neefektyvių projektų įgyvendinimo atvejų. Daugelis šiuo metu tarybos priimamų sprendimų – vienadieniai, populistiniai, savanaudiškoms grupėms pritaikyti. Jie neaptariami su visuomene. Mano įsitikinimu, tik visuomenė gali nutarti, kas svarbu ir ko reikia Širvintų rajono žmonėms. Šią kadenciją rajono valdžia daug dėmesio ir lėšų skiria viešiesiems ryšiams ir spaudoje, ir televizijoje vis pabrėždama, kad dirbama dėl krašto žmonių, dėl jų gerovės. Bet pasakykit, kaip galima dirbti dėl žmonių, nežinant jų nuomonės, nesitariant su jais vienu ar kitu klausimu. Dabar vyrauja tokia praktika, kad su vietos gyventojais nesitariama, žmonėms nesuteikiamas balsas, sprendžiant pagrindinius rajono klausimus, o neretai bandoma jiems tik primesti savo sprendimus arba informacija  jiems būna pateikiama, kai jau būna vėlu kažką pakeisti.

    Taigi, sutikau kandidatuoti, nes noriu priminti valdžiai, kad ji turi tarnauti liaudžiai. Jei nebus užkirstas kelias rajone tvarkytis kaip „savo smėlio dėžeje“ tai rajono ateities vizija bus labai miglota.

     Aš pati esu asociacijos „Širvintų miesto bendruomenė“ įkūrėja ir daugiametė jos pirmininkė. Mano visuomeninės veiklos patirtis prasidėjo dar anksčiau, nuo labdaringos veiklos. Ėmiausi iniciatyvos padėti sunkiau besiverčiančioms šeimoms. Tad vieną pavasarį, kai žmonės organizuoja įvairias talkas, kuopia namus, kreipiausi į miestiečius siūlydama neišmesti jiems jau atitarnavusių, bet savo funkcijų dar nepraradusių buities reikmenų ir jais pasidalyti su sunkiau besiverčiančiais. Sulaukiau daug skambučių, žmonės noriai dalijosi. Susisiekiau su seniūnijos darbuotojais, socialiniais darbuotojais, kurie nurodė šeimas, kurioms tuo metu labai reikėjo tokios pagalbos. Sukūrus bendruomenę ši veikla nenutrūko, ėmėme ieškoti būdų kaip ją išplėsti, ne kartą spaudoje diskutavome, kaip tai geriau padaryti. Kreipėmės į tuo metu aplinkos viceministro pareigas ėjusį Liną Jonauską su iniciatyva stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelėse išskirti vietą tokiems, dar savo gyvavimą galintiems pratęsti daiktams ir suteikti galimybę žmonėms juos nemokamai iš ten pasiimti. Smagu, kad į mūsų iniciatyvą buvo atkreiptas dėmesys ir dabar ji jau įgauna pagreitį visoje Lietuvoje. Galimybė įgyvendinti šią mūsų iniciatyvą atsirado nuo 2018 metų vidurio, įsigaliojus teisės aktų pakeitimams, numatantiems, kad pakartotinis daiktų naudojimas yra tolygus jų perdirbimui.  Iki tol teisės aktuose nebuvo numatyta galimybės į atliekų surinkimo aikšteles atvežtų daiktų atiduoti tolesniam naudojimui. Jie visi buvo buvo priimami tik kaip atliekos, kurias buvo privalu perduoti atliekų tvarkytojams. Dabar tokių aikštelių vis daugėja. Dar belieka įgyvendinti mūsų pasiūlymą  sudaryti galimybę informacija apie atvežtus daiktus pasidalinti elekroninėje erdvėje. Ši veikla svarbi ir ekologiniu ir socialiniu požiūriu. Visuomenėje vis dar yra žmonių, kurie neišgali nusipirkti net ir būtiniausių daiktų, taip pat yra ir tokių, kurie siekia mažinti vartojimą, prioritetą teikdami ekologijai. Gaila, kad mūsų rajono valdžia taip ir nerado galimybės įrengti tokią vietą aikštelėje. Bet turiu vilties, kad mums pavyks tai padaryti.

     Mano vadovaujama bendruomenė buvo pirmoji, kuri pradėjo akciją „Padovanok Kalėdų žvaigždę“. Dabar šią idėją, kaip ir daugelį kitų mūsų idėjų ėmėsi įgyvendinti savivaldybė.  Tačiau mes akcijų metu VISAS surinktas lėšas skyrėme rajono visuomenei. Už jas buvo padovanota skalbimo mašina ir fotoaparatas socialinių paslaugų centrui, padangų komplektas, skalbimo mašina bei kompiuteris neįgaliųjų draugijai, 20 patalynės komplektų Širvintų ligoninei, prisidėta prie Širvintų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios vargonų bei suolų restauravimo, Igno Šeiniaus paminklo įrengimo. Dalis lėšų skirta organizacijos „Gelbekit vaikus“ Širvintų struktūriniam padaliniui, mokyklinių bei kanceliarinių prekių, skirtų vaikų ugdymui pirkimui ir t.t. Mūsų iniciatyva mieste buvo įrengtos šiukšliadėžės šunų ekskrementams, lauko treniruokliai, o daugiabučių kiemuose atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės, įrengtos supynės ir smėliadėžės. Ir visa tai padarėme tik savo entuziazmo dėka. Už savo darbus buvome pagerbti ir padėkos raštą mums įteikė buvusi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Gavome organizatorių įsteigtos nominacijos “Už nuveiktus darbus” statulėlę.  Buvome apdovanoti už labdaringą veiklą ir visuomenines iniciatyvas, už viešųjų erdvių gerinimą.

    Taigi, sutikau kandidatuoti, nes rūpintis kitų gerove man nesvetima.

    Niekada nepriklausiau jokiai partijai ir dabar nepriklausau, nors ne kartą buvau kviečiama tapti ne vienos partijos nare. Iki šiol išlikau nepartine. Kodėl? Todėl, kad daugelį metų, sekdama politinius įvykius Lietuvoje, matau, kad politinės diskusijos ir politiniai veiksmai susmulkėję, jie neturi aukštesnių tikslų. Be to, priklausomybė partijai kompetencijos nepadidina. O partijų jungimaisi, narių perbėgimai, savo vertybių nepaisymai, koalicijų kūrimai nedidina rinkėjų pasitikėjimo jomis. Aš tikrai niekada vienoje komandoje negalėčiau dirbti su žmonėmis, kuriais nepasitikiu, kurie keičia partijas kaip kojines dėl savo asmeninių interesų ir ambicijų. Kartais rimtų partijų kandidatai, prieš rinkimus daliję tokius, rodos, konstruktyvius pažadus, po rinkimų susižavi „auksinio balso“ teise ir už šiltesnę vietą parsiduoda, atsisako savo taip garsiai deklaruotų vertybių. O kitiems rinkimams artėjant vėl „prabunda“ ir „praregi“. Vėl dalija rinkėjams pažadus, įvardindami rajone vykstančias negeroves, nedaromus ar neskaidriai daromus darbus. Ir man kyla klausimas: juk buvote valdančiųjų grupėje, kodėl nedarėte ar leidote daryti neskaidriai, kodėl tik paklusniai kilnodami savo rankas leidote švaistyti rajono turtą, naudoti jį rajonui naudos nenešantiems, tik kai kurių personų ambicijas tenkinantiems projektams? Kur buvo Jūsų politinė atsakomybė? Juk rinkėjai Jumis pasitikėjo, o Jūs juos apgavote. Tokių „politikų“ nevertinsiu niekada. Manau, kad ne tik meras ar administracijos direktorius, bet ir kiekvienas tarybos narys už savo nuveiktus darbus turi atsiskaityti savo rinkėjams. Štai tada būtų lengva apsispręsti ar vėl rinkti tą, kurio visas kadencijos darbas buvo tik paklusniai pakilnoti ranką ar papozuoti sėdint ar stovint šalia valdžios.

     Rajonuose mes, rinkėjai, renkamės ir balsuojam ne už partijas, mes renkamės asmenybes. Sutikti kandidatuoti į Širvintų savivaldybės tarybos narius pasiryžau pakviesta Vyto Šimonėlio – daugiamečio tarybos nario ir buvusio mero – nes gerbiu šitą žmogų. Savo atkakliu darbu taryboje jis ne kartą įrodė, kad tinkamai vykdo rinkėjų jam deleguotas funkcijas, siekia užkirsti kelią neskaidriems viešiesiems pirkimams, rajono biudžeto lėšų švaistymui. Nepartinių asmenų kvietimu į savo sąrašą LVŽS Širvintų skyrius pademonstravo dar ir gebėjimą telkti visus, kurie galėtų prisidėti prie galutinio, naudingo visiems rajono žmonėms, rezultato. Aš visada esu už tai, kas geriau būtų miestui, rajonui, jo švietimui, kultūrai, ekonomikai, socialinei sričiai – nesvarbu, kokiai partijai tas ar kitas projektas priklauso.

    Taigi, sutikau kandidatuoti, nes gerbiu ir pasitikiu mane į sąrašus pakvietusiu Vytu Šimonėliu.

Bus daugiau….

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos

politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-10


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

53 Komentarai (-ų)

 1. Kažin sako:

  Neužsiimu spėlionėm. Esu beveik 100proc tikras.
  Nes jei ne ponios pavedimu komentaras, tai tada čia gal kaip komplimentą reikėjo suprast?

 2. ir vėl aš ............ sako:

  Kažin
  2019-02-24 15:59
  O jūs tikras ,kad aš turiu ponią ,ar kaip sakė vienas kandidatas į merus ,,imkim ir paspėliokim” ? ;)

 3. Kažin sako:

  O savo ponios su Prunskiene nemaišai?

 4. apsipažinau sako:

  pamaniau G.Kildišienė

 5. yra sako:

  yra blondinė ir protinga blondinė. yra žmogus kaip žmogus, ir yra užstrigusi paauglystėje didybės manija serganti asaba…. akivaizdu- puls ir šmeiš kai kuri į veidrodėlį žiūrėdama ir etatinius rašynėtojus užsiundydama.

 6. statistika sako:

  Širvintose 2015 m. rinkėjų aktyvumas beveik 58 proc. Todėl ir turime ką turime.
  Siūlau totalizatorių. Kiek kuri partija kėdžių gaus.
  2015:https://www.vrk.lt/statiniai/puslapiai/2015_savivaldybiu_tarybu_rinkimai/output_lt/rezultatai_daugiamand_apygardose/apygardos_rezultatai7808.html

 7. Minde sako:

  Taip taip. Merė graži gali likti. Mums reikalinga normali dirbanti taryba. Ne tokia kur tyli ir tik rankas kilnoja.

 8. Paskutiniam sako:

  Jūsų komentaras gali būti traktuojamas kaip grasinimas. Žadate baisiausią variantą

 9. būtų kur kas smagiau sako:

  jei merė liktų ta pati, bet taryboje neturėtų daugumos:)

 10. Paskutiniam sako:

  Nesakykit netiesos ir neklaidinkit rinkeju. Rinkimai ne po menesio, o kovo 3 d. Matyt, nenorit, kad zmones i juos ateitu. Bijot, kad gali jusu kristolines sostas susiubuoti

 11. Hmm sako:

  O gal tiesiog ne taip kaip mūsų dabartinė ponia neina ir nesiskelbia apie savo ir ne savo nuopelnus? Gal geri darbai atliekami tyliai, be ditirambų? Kažkokue supuvę jūs, žnonės, jei šitokią tulžį liejat ant kitų. Kad tik nepaspringtumėt!

 12. Taigi sako:

  Kai buvo sunku, kai reikėjo svarios nuomonės, jos nebuvo. Lyginasi su Vytu. Palyginkime Vyto žinias, įstatymų ir teisės aktų supratimą, taktą ir kuklumą. Ir jos elgiasį. Kuo ponia užsiimė, kai opozicija kovojo? Kelionės, pramogos, baliai, restoranai. Žodžiu paviršutiniškas. O dabar, likus iki rinkimų mėnesiui, prisistato kaip didžioji gynėja. Tai ir pasirinkite tarp išmanančių ir suvokiančių ir tų, kurie moka keliauti. Keliaujanti gražuolė. „Tautos prisikėlimo taryba“

 13. žinančiai sako:

  o iš kur jūs žinot ką mierė miegsta ir ko nemiegsta ? ;)

 14. Juokingiausia sako:

  Juokingiausia, kd garantuotai rašo tie, kurie po to į akis šypsosi ir pakalbina. O kad bernduomenė gyvuoja ir yra kaip kumštis, tai nė abejonių nėra. Ne taip kaip ta pseudo bendruomenė, kurią patrona buvo sukūrusi ir iš kurios šnipštas. Nė garso apie ją

 15. Pritarianciam sako:

  Apie grozi jus cia atsargiai. Gali po tokiu jusu komentaru skaidriausiaja vel priepuolis istikti. Nezinia ar dar reanimacija neuzdaryta. Nemegsta miere konkurenciu, oi nemegsta.

 16. O sako:

  Kazkam bendruomene uzkliuvo? Nepavyko sitos parklupdyti, nutildyti ir prisavinti, liepti skaidriausiaja girti ir liaupsinti? Jei kas ir isejo, tai tik tie, kuriems reikia mierei atidirbti. Matom, ka miere liaupsina, tik tas bendruomenes, kurios jai tarnauja

 17. pritarčiau sako:

  Nuo gražių moterų ir Tarybą gražiau atrodys

 18. ir vėl aš ........... sako:

  tegu būna ,tegu būna …..nuo gražių moterų Širvintos tik gražės :)
  Moterys ! – Pirmyn į Tarybą … :)

 19. besinervinantiems sako:

  na nesinervinkit taip, birutes, rinkėjos ir vėl ašai visokie – jūsų šeimininkės niekas neperspjaus- nei pagiežos kiekiu, nei pagyromis (ten gi viskas tik jos iniciatyva, net ir pavogtos kitų idėjos), nei “išsilavinimu”, nei nulipdytu grožiu. Suprantu, kad straipsnių jums skaityti nereikia, svarbu laiku sušukti “kaltas”. Tiesiog tokie šiuolaikiniai klakeriai, ir tiek. O Alina šaunuolė, turi SAVO nuomonę ir moka ją išsakyti.

 20. Nu nu sako:

  Gal geriau nagučius ir lakuok toliau, gavai tokią progą per 5 metus parodyti ką moki ir kas gavosi, bendruomenė mirusi, ir ana valdžia buvo bloga ir šita. Kaip pirmininkė galėjai vienyti žmones, o kiek gi jų beliko bendruomenėj visi išsibėgiojo. Nieko kito nebeliko tai bandyti prasmukti į valdžią, žmonės ne akli mato ir atsimena kas ką ir su kuo.

 21. Opa sako:

  Nemačiau po jokiu dar KN straipsniu šitokio atgarsio. Matyt dabartiniai turi ko bijot, kad savus klapčiukus ir pavyduolius siunčia savo nuodingu liežuviu čia paplėvesuot!
  Alina, mes už jus! Nekreipkit dėmesio į šitus šiknalaižius, jų toks darbas:D

 22. Priminimas sako:

  Deja, ir darba turi, ir uz save pastoveti gali, ir idejas net valdzia (gal jau issisemusi) is jos perima. Net ir uz smeizima patraukti atsakomyben gali.
  Perskaiciau dar karta ir to “tik as” tekste neradau. “Bendruomene”,”mes”,”mums”. Be to, cia juk prisistatymas, kieno mintys to ir pozicija.
  Idarbintieji cia smeizti, savo patrones zp tekstu tikriausiai neskaitote. Ten vien tik ” mere, jos deka, dekojame merei, grazi”. Bet neteko skaityti jusu komentaru, kad ta jusu mere dar ir protinga, pasitaisykite

 23. Jo sako:

  Nei čia blogai, nei čia gerai. Visi turi teisę bandyti.

 24. As sako:

  Yra tokia demotyvacija :)
  ” aš nuostabi,o tu gali susideginti”:)
  Tiesiog atsiminiau.

 25. Veidrodėli veidrodėli sako:

  Oi, grožis ir aukštoji Spadviliškio mokykla nepasiekiama nė vienai. net nebandykit lygintis

 26. Veidrodėli veidrodėli sako:

  Kas Širvintose gražiausia???
  Visas gražesnes už esamą – miškan lokiams suėsti. Nepakenčiama ta konkurencija, kai daugiau nėra kuo konkuruoti

 27. >apsaugok dieve sako:

  dvejetukininkas šoumenas Stepaitis be išsilavinimo ir su teistumu geriau?

 28. Paskutiniam sako:

  Daugiau nei dabartinė valdžia blogiau negali būti. Pradinukus susodinkit, jie rankas irgi pakilnos.
  Ko man norėtųsi – tai elementarios pagarbos ir neskirstymo į savus ir svetimus. Tik tiek, ir nereikia man nei butaforinių širdučių, nei švenčių.

 29. apsaugok dieve sako:

  nenuostabu, neturi darbo, issisemusi,SIRVINTOSE ZINOMA ALINA, NUO KIOSKELIO LAIKU,GAL DAR MANIKIURA DARO ,GAL GROZIO IMPERIJAI VADOVAUJA,TIK NEMANAU ,KAD SENDAIKCIUS PADALINUSI MAZESNES PAJAMAS GAUNANTIEMS ZMONEMS,KOKIA SIRDI JI BETURETU ,MOTERIS GALETU VADOVAUTI RAJ . SPRESTI RAJ PROBLEMAS, APSAUGOK DIEVE NUO TOKIU TARYBOS NARIU.

 30. Anonimas sako:

  Gyventojams būtų geriau, kad šio sąrašo atstovai nepatektų į savivaldybės tarybą.

 31. rinkėjas sako:

  Sveikintinas dalyvavimas: su sąlyga, jeigu pritrauks papildomų balsų,kurie neatiteks dabartinei valdančiai daugumai. Kaip matyti – yra besinervuojančių.

 32. As sako:

  Nereikia tos antros dalies. Ir taip supratom.

 33. Gyvatynas sako:

  O ar naujiena, kad nepatinkantį žmogų stengiamasi visais būdais apšmeižti? Nepasitikėčiau pono šaltiniu.

 34. Širšėms sako:

  Nebijokit, nepaims ji jūsų diedų. Net jei priedo karvę pridėtumėt. Taip kad ramiai. Be panikos

 35. Rinkimai sako:

  ji kaip Skvernelis valstiečių sąrašuose per paskutinius seimo rinkimus. tikimybė, kad vien dėl jos valstiečiai gaus daugiau vietų taryboje. Nors man ji 50/50

 36. Rinkėja sako:

  Kopija jau esamos “AŠ”.Kažkada buvo namo bendrijos pirmininkė, girdėjau atsiliepimus, iki sąžiningumo labai toli…

 37. Ir vėl aš sako:

  RADIOSHOW
  Greta ir Ramūnas, Greta ir Ramūnas, Greta ir Ramūnas,Greta ir Ramūnas
  Alina ir Česlovas, Alina ir Česlovas, Alina ir Česlovas, Alina ir Česlovas,
  Vėl reikės akis į šoną sukti, nes ną, žinot, tokie privalumai akivaizdūs…

 38. Atsakau sako:

  O nepastebėjai, kad čia kandidatuoja ne į merus????

 39. viltis sako:

  viskas tik aš , net českos ner

 40. vaje sako:

  tai kaip dabar su tuo grožiu bus? mis rinksim? ar vistik merą?

 41. Taip sako:

  Geras straipsnis. Jeigu puola, tai reiškia bijo. Gerai pataikėte.

 42. Birutėle Šeimininke, sako:

  Vieną dieną ištrauk galvą iš savo ponios užpakalio, apsidairyk ir pamatysi dar ne tiek puikių žmonių Širvintose…

 43. Kazys sako:

  Kuo daugiau aktyvių ir pilietiškų žmonių bus Savivaldybės taryboje, tuo melagių ir savanaudžių bus mažiau.Sėkmės.

 44. Nu sako:

  Zivilka, fasss!
  Birutes, greit vykdyt komandas!

 45. Ceslovui sako:

  Antroj daly bus ir apie tave

 46. Česlovas sako:

  Aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš aš
  Kas ne su manim tas prieš mane. Dar viena būsima „Vien tik AŠ“

 47. virgis sako:

  visur tik AŠ kiti užmiršti :)

 48. birutes sako:

  pirma kart girdziu apie tokia asaba,reikia,kad kiti girtu o cia pati save kelia kaip ta daikta ant sakiu,niekam tu neidomi ir tavo pasigirimai nieko verti,o dar zada antra dali,juokinga

 49. ir vėl aš ........... sako:

  Yra ir gražių ,bei prasmingų darbų nuveikta ….. :)
  Man atrodo ,kad šaunuolė ;)

 50. Anonimas sako:

  Koks čia straipsnis
  Savęs laiupsinimas

 51. Anonimas sako:

  Labas
  Rytas

 52. Laima sako:

  Puikus straipsnis. Išties Jūsų iniciatyva nuveikta daug gerų ir naudingų darbų. Manau, Taryboje turėsit tvirtą nuomonę ir tikrai nesitaikstysit su melu, oponentų žeminimu, neskaidriai vykdoma veikla. Pasirinkot garbingų žmonių sąrašą ir aš linkiu Jums sėkmės.

 53. Nijolė sako:

  Šaunuolė. Pagarba. Išdėstytos mintys protingos, sąžiningos, keliančios pasitikėjimą. Reikalingi žmonės “su stuburu”.

Jūsų komentaras:


septyni + devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]