Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią    Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė    Minint Baltijos kelio dieną lietuvių režisierių filmai nutiesia tiltus tarp Baltijos valstybių    Mūsų Baltijos kelias    Kada mūsų širdyse užgis okupacijų žaizdos?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti

3667e107eca43df6dac3d1630d73cb9aPranešimas spaudai

Iniciatyva „Žinau, ką renku“

Debatai tarp kandidatų į mero postą

     Iniciatyva „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į mero postą debatus, kurie vyks vasario 23 d. (šeštadienį) 14 val. Širvintų raj. Kultūros centre (I. Šeiniaus g. 4). Iniciatyva veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Debatus moderuos žurnalistė Indrė Makaraitytė.

     Artėjant 2019 m. savivaldos rinkimams Širvintų rajono gyventojai vėl rinks savo atstovą. Šiemet Širvintų raj. savivaldybėje rinktis reikės net iš 7 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

    Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra išmaniausias, nacionalinis politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Širvintų rajonui, kurie bus įrašyti.

     „Gaila, kad tiek mažai jaunų žmonių balsuoja rinkimuose. Tačiau tam ši iniciatyva ir deda visas pastangas, kad jaunas pilietis eitų balsuoti ir tai darytų sąmoningai.“ – sako „Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narė Kotryna.

    Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris  vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus 57 savivaldybėse bei sudarome galimybę rinkėjams tiesiogiai užduoti klausimus kandidatams į merus virtualioje platformoje www.zinaukarenku.lt. 2019 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda programos Erasmus+ projektas.

       Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/2192725724321223/

 Kontaktinis asmuo:

„Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narė Kotryna Šlivinskaitė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Sūrskiui sako:

  …ir rinkėjams malonu,ir į renimaciją kartu…tokia turėtų būti pabaigaaa…

 2. Kodėl? sako:

  Šaunuoliai mūsų pečkuriai, t.y. šilumininkai – butuose radiatoriai tiesiog spirga – 25 laipsniai.
  Kažkodėl ligoninėje senukai po dviem kaldrom guli, šalta. Matot, už ligoninės šilumą moka savivaldybė, todėl reikia pataupyti ligonių sąskaita, o „mylimi ir gerbiami Širvintų gyventojai susimokės, niekur nedings…..Ostapai Benderiai, melžkit durną liaudį, kol mel-iasi….

 3. Kažin sako:

  Šiandien Gelvonų sen. gyventojams makaronus kabins?

 4. vidas sako:

  Balsuokit už dideles šildymo kainas Širvintose

 5. aha šitaip sako:

  по осени циплят считают

 6. Melas sako:

  Nešioja. Anais metais atnešė ir net už mane pažymėjo, už ką balsuoju. Tą nunešiau, tuščią parnešiau ir červoncą gavau

 7. >Rinkimai sako:

  Rinkimų biuletenius tai tikrai niekas nenešioja. Jie duodami kai ateiname balsuoti.

 8. Rinkimai sako:

  už 2,5 savaičių, gal būtų laikas rinkimų biuletenius išnešioti?

 9. Ne lygis sako:

  LRT ne lygis. Jeigu debatus žemiau lygio filmuotų Jienuteinė, tai tada puonios dalyvautų. O dabar nei vakar nesifilmavo, nei šiandien jų filmavimų grafike nėra. O bet tačiau, vasario 23 dienos debatams bus pasiruošusios… Kai žaidymas vyks jų aikštelėje, kai žiūrovų salėje sėdės Komanda su iš anksto gerai apgalvotais “Gerųjų širvintiškių” klausimais… Viskas vyks planingai. O blogoji opozicija jau dabar gali rūpintis sanitarais, kurie iš mūšio lauko išneš…

 10. O galvojat sako:

  O kam dabar gera? Galvojat, Jai dabar gera? Įsivaizduokit, kaip baisu nelaimėti… Jeigu visgi taip bus, aš tai sekančią dieną fejerverkų už 100 Eur nupirkčiau ir į orą paleisčiau. Būtų istorinė pergalė. Pagalvokit, kokie žmonės buvo laimingi 1945 metais…

 11. Kiek sako:

  Žinau, tai dabar Čiobiškyje ASABA su ginklaneše ir savo šutve ruošiasi makaruonus gyventojams kabinti?

 12. Tai sako:

  Manau MIEREI , būti ar nebūti, nuspres rinkėjai (o ne bambaliniai, zekai ir t.t.), o debatuose tai turėtu dalyvauti, nors aš netikiu kad ji dalyvaus?

 13. sako:

  Garantuoju, kad ta “veikli merė” debatuose nedalyvaus, nes į salę gali susirinkti ir tokie, kuriems makaronų neprikabinsi, kurie gali užduoti netikėtą klausimą, o ką tada?.. Geriau koks susitikimas su tais, kuriems gali prisistatyti kaip protingiausias ir veikliausias, kur nėra konkurentų iš “skundikų ir kenkėjų”.

 14. Sūrskis sako:

  Pasvarstykime, ar ne gerai būtų ir per rinkimus taip balsuoti, kaip taryba balsavo už I. Šeiniaus premijos skyrimą – urmu už visus? Tada kiekviena partija po rinkimų pasidalina po lygiai gautus balsus ir pirmyn į šviesią ateitį. Ir demokratiška, ir teisės lygios, ir rinkėjams malonu…

 15. Seliavi sako:

  O aš sumokėjai net 32 eurais daugiau nei už 2018 sausį. Gyvenimėlis gerėja, broliai triušiai, ar ne? Pasilyginkite visi sąskaitas, nekenks žinoti gyvenimo gerėjimo tempus.

 16. Vox sako:

  Neišpasakytas veiklumas – lyginant su 2018 m. sausiu už šildymą sumokėjau 18 eurų brangiau, nors mėnuo tikrai nepasižymėjo šaltais orais. Kodėl? Gal todėl, kad merės „veiklumui“ labai reikia mūsų, mokesčių mokėtojų pinigų gražioms eglėms, blizgučiams ant kiekvieno stulpo, dovanėlių maišeliams, šventėms ir t.t.
  „Neišpasakytą veiklumą“ pamatysime, kai Beržėje , esu tvirtai įsitikinęs, prasidėjus antrai kadencijai, pradės degti atliekos, nors prieš rinkimus merė prisiekinės, kad ji yra prieš , bet tas „prieš“bus tik mums, rinkėjams, o verslui bus „už“ – „konfidencialiai“.

 17. Širvintiškė sako:

  Leiskit žmogui vadovauti rajonui antrą kadenciją. Tiek noro tikrai neturi joks kitas kandidatas. O ir veiklumas neišpasakytas šios moteriškės

 18. manau sako:

  KAM TIE DEBATAI, NERASIM TOKIO KITO MERO KAIP P.PINSKUVIENE ,KURI TAIP ARDYTUSI DEL MUSU RAJ. REIKIA PASKUTINIAM KVAILIUI BUTI KAD SUSTABDYTI JOS INICIATYVA, .

Jūsų komentaras:


du − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]