Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dvidešimt Tarybos narių ir merą rinksime iš 196 kandidatų

sav/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    VRK, likus mėnesiui iki rinkimų, patvirtino visus kandidatus, kurie dalyvaus kovoje dėl savivaldybės tarybos nario mandato.

     Širvintų rajone kandidatus iškėlė dešimt sąrašų. Dvidešimt Tarybos narių ir merą rinksime iš 196 kandidatų. Į mero postą pretenduoja septyni kandidatai: Alfredas Astikas, Anna Kuznecovienė, Vidmantas Mateika, Živilė Pinskuvienė, Virginijus Sarpauskas, Rasa Tamošiūnienė ir Darius Valkauskas.

Partijų kandidatų skaičius:

18 kandidatų  - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

41 – Visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“

23 – Lietuvos socialdemokratų partija

17 – Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

14 – Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

14 – Lietuvos socialdemokratų darbo partija

15 – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

17 – Darbo partija

15 – Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija

22 – Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga

Kandidatų sąrašus pastudijuoti galima čia: https://www.vrk.lt/2019-savivaldybiu-tarybu-kandidataisrcUrl=/rinkimai/864/rnk1144/kandidatai/savKandidataiApygardoje_rpgId-20052.html

Čia paspaudę ant kiekvieno kandidato pavardės, rasite jų turto ir interesų deklaracijas, kurias mes ateityje būtinai pastudijuosime.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  to istorikas
  O is kuz zinai kas ten ka kalba ir kaip balsuoja? Tu ten sedi ir matai? Tai tada nors nuo komentariu galetum susilaikyti?Geda

 2. ir vėl aš ........... sako:

  Klasikinis trolis
  2019-02-06 06:27

  Laba diena ……. ;)

  Aš atsiriboju ,nuo jūsų pateiktų , tipinių anoniminių ,,DELFI” komentatorių komentarų. Mano išakyta nuomonė ,kuri nesutampa su šio laikraščio redakcijos nuomonę, yra blokuojama ,kaip grėsmė ,,tikrai” demokratijai . ;) Kaip nekeista ,bet komentatorius ,,istorikas ” yra teisus kalbėdamas apie padėties diktatūrą ,pasirodo ir laikraščio ,,Krašto naujienos ”administracija gali elgtis tiek civilizuotai ,tiek diktatoriškai …. :)

 3. Klasikinis trolis sako:

  Tipiniai anoniminiai “Delf*” komentarai:
  1. Didžiausią grėsmę Lietuvai kelia kremliaus filialas Lietuvoje – konservatnikų tvartelis.
  2. rusai USA prezidenta isrinko, brexita sukele..Bet lietuviu saugumieciu neiveike))))
  3. Pati didziausia griaunamoji jega yra gabrieliukas….Neduok dieve Lietuvai karo,maro ir gabrieliaus.
  4. Tamstos Gabrieliau raginimu, pagalvojau giliau, ir supratau kad Lanzbyyrgio vagys Lietuvos tragedija.
  5. Koks pasigailetinas niekselis tas Gabris, tai skundzia, tai smeizia, tai samokslo teorijas kuria. Isigimelis.
  6. INTRIGANTO SENELIO GENAI… Čia jau jokios operacijos nepadės. Genai yra paveldimi ir NEPAGYDOMI. Vytautas niekšiškom intrigėlėm prasiskynė kelią į valdžią – Gabriuks – gabus mokinys…Laimė, kad konservatorių dainelė jau sudainuota…
  7. KONSERVATORIAI GERAI ŽINOMI INTRIGANTAI!
  LANSBERGEI VISUR TIK IR MOKA SKŲSTI…..!!!NIEKO NAUJO!!! Ką manote apie tai JŪS??

  Tipiniai anoniminiai “Lietuvos Ryt***” komentarai:
  1. Na,bet anūkėlis, tikras karo kurstytojas!Tai rusai puola,tai ponas Veryga!
  2. Oii koks nelaimingas anukelis, Tuoj begs pas prezidente skustis, senelis jau apgyne savo kalboje
  3. Kreipiuosi į Landsbergį. Kodėl tu KGBistine išpera taip nekenti Lietuvos žmonių ir Lietuvos.
  4. ožys užmiršo pasakyt kad jis ir jo konservai su tulpės pagalba nuskurdino žmonės ir praskolino šaly tokį sodinti reikia iki gyvenimo galo su visos giminės turto konfiskavimu
  5. Pagalvokit – Landsbergis susirupino zodzio laisve. Kai juos pacius tai paliete susirupino. O kai kitiems tai bet kokia alternatyvi nuomone – rusiska propaganda. O kas labai stengiasi Lietuva kist i tarptautini konflikta vykstanti visai ne del Lieuvos ….pamastykim. kam sneket – Landsbergiui patylet…
  6. Kokį Lietuvos sąvartyna Landzbergo vardu pavadins? Mums bus prisiminimas!

  Tipiniai anoniminiai “Ir vėl aš…” komentarai:
  1. Partija yra ,,UAB-as ” su akcijų paketu ,didžiąją dalį akcijų turi konservatoriai ,daug mažesnę Romos katalikai ir visai mažą ,politiniai kaliniai ir tremtiniai . :)
  2. TS-LKD prezidiumo nutartimi .liepta I.Vasiliauskienei nutraukti koalicinę sutartį su tuometine Darbo partija. Nesigilinsiu ar tai gerai ar negerai.
  Įdomu kitkas , juk sprendimą eiti į koaliciją su darbo partija I.Vasiliauskienė priėmė ne pati viena ,tikėtina ,kad ji buvo deleguota .
  3. Įtarimų Gintarui Steponavičiui ir visai partijai dėl neteisėtos finansinės paramos priremti liberalai juos kritikuojantiems konservatoriams nusprendė priminti, kad jie patys nėra šventi. Prieš gerą dešimtmetį žiniasklaida ūžė apie tai, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) iš Rusijos koncerno „Gazprom“ tarpininkės „Dujotekanos“ paramą gavo ne tik tiesiogiai, bet ir per viešąsias įstaigas. Būtent dėl tokio paramos modelio dabar teisinasi G.Steponavičius

 4. istorikas sako:

  Paskutiniam pseuokomentatoriui patariu elementariai nesapalioti savo išvedžiojimais apie tai, apie ką mano tekste nėra nė menkiausios minties. Susidaro įspūdis, kad Tamstą gal patys įvairiausi dangaus šviesuliai bei platybės veikia. O būnant daugumoje galima valdyti tiek diktatūriškai, tiek ir civilizuotai: tai tik to politiko asmeninio pasirinkimo reikalas. Savivaldybėje pasirinktas pirmasis variantas. Tokia daugumos rinkėjų valia.

 5. ir vėl aš ........... sako:

  istorikas
  2019-02-05 09:06

  Gal nekalbėkim už kitus ,tegul pasisako tas asmuo ar Tarybos narys kuriam buvo neleista kalbėti :)
  Ar pagal jus diktatūra tuomet ,kai daugumos nuomonė priešinga jūsų nuomonei ? O jei balsavimo rezultatai ne pagal jūsų lūkesčius ,tuomet jau galima sakyti ,kad visai jus ignoravo….? :) Pagal jūsų samprotavimą ,kad neliktų ,,ignoruotų” balsavimas turėtų būti ,,vienbalsiai” ,priešingu atveju vis tiek kas nors balsuos ,,prieš ” ar ,,susilaikys ”,tai yra bus ,,ignoruojamas ” Žinoma ,balsuojanti ,,vienbalsiai” reiktų pagal jūsų norą ,nes priešingu atveju -diktatūra . ;)

 6. istorikas sako:

  Realus rinkimas tik tuo atveju, jeigu biuletenyje žymėsi kandidatų numerius. Bet jeigu po rinkimų išliks dabartinė diktatūra, tai juk žinote, kad per tarybos posėdžius nepriklausantiems daugumai kalbėti beveik neleidžiama, o savi tyli ir tik “už” balsuoja.

 7. Proporcija sako:

  Beveik dešimt į “Vieną vietą”. Bet realiai, tai daugiausia kokie penki iš kiekvieno sąrašo, apie kuriuos aplamai galima galvoti, kaip apie tarybos narius. Kas lemia, pagal kokias savybes juos rinksim? Gal galim pasidalinti, kaip turėtų elgtis, ką veikti, kuo imponuoti?

Jūsų komentaras:


× devyni = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]