Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gėlių dovanojimo idėjos pagal žmogaus charakterį

  puokste-violetines-ir-baltos-tulpesGėlės yra viena dažniausių dovanų, įteikiama pačiomis įvairiausiomis progomis. Jas įprasta dovanoti per gimtadienius, vestuvių ar draugystės metines, per svarbias progas, tokias kaip įmonės atidarymas, kūdikio gimimas, bakalauro ar magistro apsigynimas. Taip pat gėles žmonės nešasi į svečius, jomis džiugina vienas kitą. Tai išskirtinė interjero detalė, kurią kartais gali būti sunku parinkti. Jeigu ir jums ramybės neduoda mintis, kokias gėles dovanoti brangiai mamai, draugui ar mylimai moteriai, – pabandykite jas parinkti pagal žmogaus charakterį. Pateikiame keletą gėlių dovanojimo idėjų pagal žmogaus charakterį.

Gėlės pagal žmogaus charakterį

 - Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, yra konservatyvus. Konservatyviems žmonėms gali patikti tokios klasikinės gėlės kaip raudonos rožės. Taip pat neapsiriksite padovanoję stambių žiedų lelijas ar miegančias gėles. Miegančios rožės yra gera investicija, kadangi jos savo spalvos ir formos nepakeičia net kelis metus, nėra toksiškos, atrodo stilingai.

-          Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, yra gamtos mylėtojas. Gamtos mylėtojai tikrai įvertins visas gėlytes, kurias galima rasti sode. Tai gali būti narcizai, irisai, ramunės, tulpės. Nesvarbu kokių spalvų, bet šių rūšių gėlės tikrai paliks įspūdį kiekvienam. Jas galima ne tik dovanoti atskirai, bet ir derinti tarpusavyje. Tokia kompozicija tikrai tiks tiek gimtadienio, tiek kitos šventės proga ar tiesiog einant į svečius.

-          Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, yra labai emocionalus. Jeigu žmogus, kuriam ruošiatės įteikti gėlių, yra emocionalus, dvasingas, kuris vertina jausmus ir pats juos rodo kitiems, neprašausite pro šalį su irisais. Emocionalūs žmonės įvertins irisus, nes tai išskirtinės, unikalios gėlės, kurių tikrai nesutiksi kiekvienoje gėlių puokštėje. Beje, irisai labai dailiai atrodo kartu su saulėgrąžomis ir geltonomis chrizantemomis.

-          Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, yra daug dirbantis verslininkas. Verslininkai dažnai neturi laiko namų, o ypač augalų, esančių juose, priežiūrai. Jeigu žmogus yra verslininkas, susikaupęs atlieka jam priskirtus darbus, yra kruopštus, tad tikrai jį nustebinsite stabilizuota gėle. Stabilizuotos gėlės arba kitaip miegančios gėlės nereikalauja daug priežiūros, jų nereikia laistyti, jos nėra toksiškos, tad nekenkia nei žmonėms, nei gyvūnams. Miegančios gėlės išlaiko tobulą formą ir spalvą net keletą metų, todėl šis pasirinkimas yra išties tinkamas. Kita vertus, verslūs žmonės gali būti ir tokie, kurie dažnai išsiilgsta namų, šeimos, jaukumo. Norėdami jiems tai suteikti ir palepinti, galite dovanoti šviesių spalvų gėles, tam puikiai tinka geltonos rožės, chrizantemos, pastelinių spalvų lelijos. Galite pirkti ne tik šių gėlių puokštę, bet ir palepinti gavėją dėžute. Jai reikės skirti mažiau laiko, nes dėžutėje gėlės jau yra įkomponuotos į vandens pripildytą oazę.

-          Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, mėgsta leisti laiką namuose. Ramaus būdo žmonės, kurie gerai jaučiasi namuose, mėgsta gaminti maistą, valyti namus, skaityti knygas, tikrai įvertins skirtingų gėlių puokštę, kurią gali sudaryti tulpės, rožės, gvazdikai, alstromerijos ar eustomos. Įnešti saulės spindulių ir jaukumo į gavėjo namus tikrai galite su šviežių, dekoratyvinių saulėgrąžų puokšte ar mažesnėmis, įvairiaspalvėmis gerberomis.

-          Žmogus, kuriam planuojate dovanoti gėles, yra tyras ir naivus. Įprastai sakoma, kad žmonės, kurie yra tyri ir naivūs, neretai renkasi tokią pat simboliką turinčias gėles. Jeigu norite nustebinti moterį, kuri nepakenčia melo, tikrai neapsiriksite jai įteikę baltų rožių puokštę ar baltų rožių dėžutę. Pasaulyje balta spalva yra ištikimybės, laisvės simbolis, todėl žmonėms, kuriems tai yra svarbu, tikrai tiks baltos spalvos gėlės.

Jeigu nežinote kokias gėles dovanoti žmogui, galite pagalvoti, koks jo charakteris, kokia mėgstama veikla, ką jis veikia darbe ar laisvalaikiu. Žinoma, nepamirškite, kad visi žmonės yra skirtingi, todėl net ir charakteris ar mėgstama veikla ne visada pasako apie tai, kokios gėlės gali patikti gavėjui. Pasitelkite savo intuiciją, paklauskite apie mėgstamas gėles artimiausių gavėjui žmonių. Visgi, kad ir kokias gėles įteiksite, būkite tikri, kad jos tikrai patiks, nes juk svarbiausia ne pati dovana, o parodytas rūpestis ir meilė. Jeigu prie gėlių puokštės ar gėlių dėžutės pridėsite atvirutę su maloniais žodžiais ar gavėjo mėgstamų saldainių dėžutę – taip parodysite savo jausmus, pagarbą, meilę ir atsidavimą.

Užsakymo Nr . ŠS 19-16


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]