INTUITYVIAI IŠMOKSTAMA ABĖCĖLĖ!    Pamokos botanikos sode. Kiekvienas mokinys globoja savo medį    2019 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - II turas (vaizdo klipas)    Atsisakoma perteklinių pažymų apie vaikų sveikatą    Daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos žmonių namų saugumą patiki šunims   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kandidatų į Širvintų rajono merus politiniai debatai

politinė reklama

DSC_0108/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

      Vasario 23-iąją Širvintų rajono kultūros centre vyko kandidatų į merus politiniai debatai, kuriuos organizavo “Žinau, ką renku” savanoriai.

          Jei negalėjote atvykti arba dalyvavote, bet norite pasitikslinti, kviečiame pasižiūrėti įrašą.

Politinė reklama publikuojama neatlygintinai.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

56 Komentarai (-ų)

 1. Vox'ui sako:

  Todėl, kad NEMELUOTI ji jau nesugeba.

 2. Vox sako:

  Kodėl merė meluoja, kad visoms laisvoms darbo vietoms skelbiami konkursai? Švietimo įstaigose iki šiol po kelis metus tebedirba lep-ai, arba jiems paslėpti kuriamos pareigybės

 3. Neturiu sako:

  nieko prieš maximoje dirbančius žmones, tik prieš maximą kaip darbdavį, kuris grašius moka už sunkų darbą. Širvintose be pažinčių normalių darbų moterims nėra, max. už 600 Eur.

 4. >nu nesakyk sako:

  Manau maxima šimtą kartų geriau už SPADVILIŠKĮ.

 5. nu nesakyk sako:

  Nu nereikia ant maximos šaukti. Viena tokia padirbėjo kasoje, o dabar pas valstiečius vos ne pirmoje vietoje sąrašuose.

 6. sako:

  Jūs esate paranojkas/ė, nes visur tik ŽP įžvelgiate. O be jos nėra daugiau kur įsidarbinti? Pagal jūsų komentarą, tai žmogus dirbantis maximoje yra š vertės. Bet, kad nurimtumėte, tai galiu atsakyti, kad mano vaikai joje nedirba, o anūkai eina į darželį. Baikit ieškoti šiknoj smegenų. Išsireiškėt vos ne taip, kad jei grįžo, tai durni visai.

 7. Aštuntas aukštas sako:

  Pasiklausykite nuo 53 minutės, kas jums ruošiama, pamirškit, kaip Širvintos atrodo šiandien. Perkūnkiemis septynių aštuonių aukštų, o gal ir daugiau.
  Ar verslui reikalinga sava ar tai nuosava mierė? Tai ir pasakysit kovo 3 dieną.

 8. to žinok... sako:

  kiba pas patronę darbo vietas gavot? Ar kasdien į vilnių važinėja?
  Mano giminės blato neturi, bet išsilavinę ir protingi, tad maxima jiems darbui ne kažką

 9. Apie namus sako:

  Jo, jo galimai Pinskus daugiaaukščius ruošiasi statyti. Vilniuje kiekvienam lazdyniečiui po naują butą pastatyti neišėjo :) )) prajuokino miesto žmones, tai persikėlė pas mus.

 10. Žinok sako:

  , kad ne tu vienintelis turi giminę. Mano grįžo gyventi vaikai su savo vaikais. Kad tavueji negrįžta, tai nesakyk, kad nieks negrįžta.

 11. blogai ištyrė rinką sako:

  Dar daug Širvintose užkonservuotų butų yra. Žmonės laukia NT brangimo ;)
  Be to visuomenė sensta. Tėvams mirus vaikai parduoda butus ir investuoja juos į NT Vilniuje, Kaune.
  Pliusas tas, kad jei atsiras naujų butų, nekilnojamojo turto kaina tikrai sumažės. Ypač senos statybos butų.

 12. čia kuris taip pasakė? sako:

  Širvintose žmonių mažėja. Klausimas, kas gyvens tuose daugiabučiuose… Niekas iš mano giminių baigę mokyklas negrįžo į Širvintas, nes čia nėra darbo. Ir aplamai, ką čia veikti jaunimui?
  Vilniečiai, jei vienas kitas atsikelia, tai tik dėl to, kad nori turėti namą, o ne butą.
  Gal butus pirktų dėl žalingų įpročių subankrutavę vilniečiai? Bet ar mums miestelyje tokių reikia ?

 13. Verslininkė sako:

  Paklausykit įrašą. Širvintose bus statomi didesni nei penkių aukštų namai. Devynių, dvylikos. Kaip galvojat, kas taip pasakė? Žmonių meras ar verslininkų? Už ką tokia dievo bausmė?

 14. Tikrai verslo interesai sako:

  Jei Širvintose bus Pinskuvienė, bus ir šiukšlių fabrikas…

 15. Ulijona sako:

  Niekada nebalsuosiu už verslininkų merę Pinskuvienę. Net sunku įsivaizduoti kokie verslų interesai slypi už jos nugaros, kiek jie visi iš mūsų tamsumo, bailumo, naivaus tikėjimo užsidirba. Druskininkų meras jau yra kaltinamas, ateis eilė ir Širvintoms. Už tai ir dreba dabar visa KOMANDA. Ji žino, ateis Sarpauskas ar Mateika – jiems visiems galas.

 16. ir vėl aš ............ sako:

  pokštininkas
  2019-02-25 15:08

  Gali pabaigt ir nepradėjęs ,žinai ,kaip su jaunais būna . ;)

 17. pokštininkas sako:

  Mateika sakė prižiūrės ir pabaigs Pinskuvienes pradetus darbus…:)))

 18. ir vėl aš ............ sako:

  Labas diena geranoriškiems komentatoriams …. ;)
  Šį kartą geriausio komentatorius prizą laimi seserys -Jurgienė,Sargienė,Vaidienė,Jotylienė … ;)
  Koks subtilus ir argumentuotas kandidatų pasirinkimas,gerai kai jos keturios ,tai gali pasirinkti po vieną iš kandidatų ,o kaip pasirinkti vieną ir keturių geriausių ?
  Nors imk ir padalink save …. :)

 19. stasys sako:

  Man tai patiko Astikas kai uzeuropos pinigus pasistate sau nama

 20. stasys sako:

  man tai patiko Astikas kai uz europos pinigus pasistate sau nama

 21. Objektyvus sako:

  Visi kandidatai parodė tiek savo stipriųjų savybių, tiek silpnųjų. Dabar mūsų reikalas, kuriuo patikėsiu.

 22. Išklausiau sako:

  ir nieko naujo.
  Valkauskininkai dirba su mere, Anna laviruotuoja, išsisukinėjanti nuo aiškių klausimų, taryboje nieko nenuveikusi, nekelianti jokio pasitikėjimo, Astikas lozungininkas, Mateika karštakošis su trafaretinėmis, atkaltomis frazėmis, Pinskuvienė cinizmo viršūnė paprastų, ne jos komandos žmonių atžvilgiu, ir Sarpauskas tvirtą stuburą, aiškią poziciją turintis kandidatas, drąsus, keliantis į viešumą visus valdžios blogus sprendimus, daug daugiau nuveikęs už bet kurį opozicijoje dirbusį tarybos narį. Visi supranta, kad prieš rinkimus puolamas stipriausias. Plika akimi matyti, kaip dabartiniai bijo Sarpausko. Balsuosiu būtent uz jį, nes tikiu jis leis pasijusti žmonėms tikrais rajono šeimininkais, mes patys spręsime kaip norime gyventi, turiu vilties, kad grįžtume į taikų bendruomeninį gyvenimą.

 23. Jurgis sako:

  Kovo 3d. kiekvienas asmeniškai savo balsu nulemsime ar savivaldybė bus demokratiška,skaidri ,pastoviai viešai atsiskaitanti žmonėms ,
  ar ir toliau bus valdoma pagal diktatą,neatsižvelgiant į tarybos narių iniciatyvas-reikalavimus, žmonių nuomones.
  Meras turi vienyti ir telkti ,kad sprestini klausimai taryboje būtu visapusiškai išdiskutuojami ir tik bendrai surandant racionalius, optimaliai geriausius, visiems priimtinus sprendinius, butų daromi darbai.
  Pagarbiai Jurgis M.

 24. Nuolatinė O sako:

  aš tikrai žinau, kad nebalsuosiu už Darių ir Živilę, vienas kitam labai tinkate, net Alfredas atrodo susipratęs su kuo buvo susidėjęs. Leidinukas nieko vertas, kai žinau daugiau, tai atsirado ten ir kur jam vieta. Ačiū už įrašą. Anna, Rasa, Virginijau, Vidmantai tikiu, kad su ja nedirbsite, tad palaikau jūsų kandidatūras.

 25. Plauku spalva sako:

  parode, kad kandidate, gavusi klausimą kurio nesitikėjo, pasimeta, šypsena panikuojanti, nevalingas dantų rodymas, žodžiu kūno reakcija parodė emocinę būseną … nes ji nežino elementarių terminų…
  tiek laiko atsedėjus mero kėdėje jau supratimą reikėtų tūrėti…

 26. Čipsai OHO sako:

  Pigiai rašau teigiamus komentarus, už neigiamus imu brangiau.

 27. Taip sako:

  Gaila, kad Vidmantas Mateika nepasakė fakto, kad apie trečdalis investicinių lėšų, iš 25 mil. eurų, nugulė į kažin kieno kišenę.

 28. Oho sako:

  2012 irasa idejai tai bent sugebejimas

 29. O sako:

  aš tikrai žinau, kad nebalsuosiu už Darių ir Živilę, vienas kitam labai tinkate, net Alfredas atrodo susipratęs su kuo buvo susidėjęs. Leidinukas nieko vertas, kai žinau daugiau, tai atsirado ten ir kur jam vieta. Ačiū už įrašą.Vidmantai tikiu, kad su ja nedirbsite, tad palaikau jūsų kandidatūrą.

 30. Na sako:

  Ir mažvaikių čia kartais parašo… Neturi ką pasakyk, tai patylėk

 31. Jolytienė sako:

  Geriausiai pasirodė Sarpauskas, nėra lygių su kitais kandidatais ir ta pačia Pinskuviene. Apsisprendžiau balsuosiu tik už merą Sarpauską ir Tėvynės Sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus Nr. 6. Gėda buvo klausyti Pinskuvienės besikartojančio melo, kiek jinai daug padarė, kaip nepirko balsų ir kitas daineles, kurias žinome mintinai.Įžūlu, kaip visada teisi ir dirba tik pagal įstatymus.

 32. Vaidienė sako:

  Geriausiai pasirodė Astikas, nėra lygių su kitais kandidatais ir ta pačia Pinskuviene. Apsisprendžiau balsuosiu tik už merą Astiką ir Lietuvos Darbo partiją Nr. 12. Gėda buvo klausyti Pinskuvienės besikartojančio melo, kiek jinai daug padarė, kaip nepirko balsų ir kitas daineles, kurias žinome mintinai.Įžūlu, kaip visada teisi ir dirba tik pagal įstatymus.

 33. Sargienė sako:

  Geriausiai pasirodė Kuznecovienė, nėra lygių su kitais kandidatais ir ta pačia Pinskuviene. Apsisprendžiau balsuosiu tik už merą Kuznecovienę ir Lietuvos socialdemokratų partiją Nr. 4. Gėda buvo klausyti Pinskuvienės besikartojančio melo, kiek jinai daug padarė, kaip nepirko balsų ir kitas daineles, kurias žinome mintinai.Įžūlu, kaip visada teisi ir dirba tik pagal įstatymus.

 34. Gėda sako:

  Nu ir? Už kitus neagituojama? Nueikite pažiūrėti nuo kada agituojama DP ir dar kokiais pigiais straipsniūkščiais.

 35. Jurgienė sako:

  Geriausiai pasirodė Mateika, nėra lygių su kitais kandidatais ir ta pačia Pinskuviene. Apsisprendžiau balsuosiu tik už merą Mateiką ir Lietuvos laisvės sąjungą (liberalai) sąrašą Nr. 7. Gėda buvo klausyti Pinskuvienės besikartojančio melo, kiek jinai daug padarė, kaip nepirko balsų ir kitas daineles, kurias žinome mintinai.Įžūlu, kaip visada teisi ir dirba tik pagal įstatymus.

 36. Atsakymas į Aš sako:

  Aukštas balso tonas nėra chamiškumas, geriau pasiklausiųs Mateikos įžvalgos labai geros, visi bando pulti tuos, kurie bando priešintis korumpuotajai. Man gėda, kad žmonės pradeda kurti dainas ir balades apie Ž., Kodėl tiek daug nesamonių pas mus. Gėda, kad kažkada gyvenau Širvintose, nes visi bendradarbiai ir kolegos juokiasi, kad aš ten kartais užsuku, šiaurės korėjoj geriau

 37. Smilte sako:

  *********************************************************8Įžeidžiantys komentarai yra trinami

 38. Ahs sako:

  Ir alfoj puolė balsuoti. Tuoj itisnikai patikrins IP. Nes per skirtingas naršyklės galima balsuot ne kartą

 39. ukmergiškis sako:

  net keista, kad valdantieji prieš balsavimą tokie suirzę. Nebelikę kadencijos metu rodyto užtikrintumo. Bus įdomu pamatyti, kokie čia pas jus bus rezultatai.

 40. Minde sako:

  Lina sin kone galimai maldauja balsuoti už Pinske

 41. juokinga sako:

  Kvailiausia buvo žiūrėti, kai merės ,,followeriai” netgi plojo katutes vienodu ritmu. Šiaurės Korėja… :D

 42. yra sako:

  panikuoja, oi panikuoja- darugelis Rička Malinauskas taršomas, Margelis taršomas, Komskiai ant kabliukų,Matijošaitis nesusideda,Viktariuką pati išdavė, Karbauskis atsižegnojo,anūkas šikdamas nežiūrės, teisėjai advokatai taršomi…. o ji įsivaizdavo kad viskas bus ir toliau čiki piki

 43. Lapai sako:

  Savų lapų susodinimas priekyje rodo, kad ta, be kurios žinios lapai nekrenta, nesijaučia tvirtai

 44. Nu, sako:

  Kad neteko kažkaip matyt.

 45. Minde sako:

  Juokinga, feisbuku plinta kone ne maldavaimai balsuoti už Pinske. Kažkaip ne solidžiai atrodo. Matyt tekstus gavo la rasyt

 46. Cha chi sako:

  Opozicija sujudo. Tik pamini,kad Živilė verta dėmesio (nesvarbu, kad ir daugiau vertų paminėta), bet reikia pradėti puolimą iškart. Neduok dieve gi atsiras daugiau UŽ:}

 47. > Paskutiniam sako:

  turim “taktiškiausią” merę pasaulyje. Įsijungi Tarybos posėdį, tai nuo to “taktiškumo” net nupurto.

 48. Melagė sako:

  Kaip galiu tikėti žmogum, kuris sako, kad neturi sąsajų su balsų pirkėjais. Juk jos bendražygės vyras juos pirko. Teismo posėdžiuose klausėsi telefonų pokalbių įrašus ir ten aiškiai buvo įvardintas užsakovas

 49. Aras sako:

  Liūdnas vaizdas.Mero institucijos devalvacija.O viskas,tur būt, dėl žemo vidutinio gyventojų IQ.

 50. Paskutiniam sako:

  Balsuok tu už ką nori. Aš balsuosiu už tą, kuris yra pasiruošęs dirbti, o ne issikalineti-su tuo dirbsiu, su tuo ne. Meras turi būti taktiškas, o ne plevesuoti, kaip paauglys.

 51. Balsuosiu sako:

  Balsuosiu už Mateiką arba Sarpauską. Jie aiškiai įvardijo, kad neis su Pinskuviene. Man tai patinka

 52. As sako:

  Verti dėmesio tik Živilė, Ana, Darius. Mateika yra chamas, baisu.

Jūsų komentaras:


šeši × = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]