Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kviečiame balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų skyriaus kandidatus

plakatas be politines reklamosGerbiami Širvintų krašto gyventojai,

    daug metų esu Jūsų atstovas Širvintų rajono savivaldybės taryboje. Kaip buvęs rajono meras negaliu būti abejingas tam, kad rajonas tampa vieno asmens įkaitu. Turime būti laisvi savo krašto šeimininkai. Atraskime ryžto pakeisti viską, kas griauna mūsų pasitikėjimą vieni kitais, demokratija ir valstybe.

     Mano suburta komanda – kompetentingi, sąžiningi ir iniciatyvūs širvintiškiai, kurie mato daug aplaidumo savivaldybės darbe, neracionalaus lėšų panaudojimo ir neefektyvių projektų įgyvendinimo atvejų. Žinau, kad kiekvienas iš jų bus patikimas Jūsų atstovas Širvintų rajono savivaldybės taryboje.

Kviečiu Jus 2019 m. vasario 27-28 d., kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų skyriaus kandidatus. 

Vytas Šimonėlis

 

MES UŽ ŠIRVINTAS, TURINČIAS ATEITĮ ! 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų

partijos politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-10

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Lankstinuku megejui sako:

  Jau kuris kartas pastebime, kad miesto parduotuvese sios partijos lankstinukus kazkas “sluote sluoja”. Suprantame, kad esame jums stiprus varzovai, taciau nevarkite surinkinedami konkurentu reklamine medziaga. Mes jos turime pakankamai, o jus nuo tokiu kiekiu dar truki gausite :)

 2. Pritariu komentarui Vox sako:

  100%.Ačiū Vytai.

 3. Vox sako:

  Dėkoju Vytui Šimonėliui, kompetentingai ir atsakingai atstovavusiam rinkėjus visą kadenciją. Ačiū už tiesą, garbingumą, principingumą ir politinę kultūrą.

 4. Palaikau sako:

  Vytai, tik pirmyn

 5. ADMIN sako:

  2019 02 26 – Paskutinė diena skelbti kandidatą, rinkimų komitetą ar partiją, iškėlusią kandidatą, kompromituojančią medžiagą visuomenės informavimo priemonėse.
  Prašau atkreipti dėmesį į įstatymą ir jo laikytis. Galite girti savo kandidatus, bet jau DRAUDŽIAMA kritika. Primenu, kad už komentaro turinį atsako pats jo autorius.

 6. Pritariu sako:

  Pagrindinis tikslas normali Taryba, Meras, neturėdamas klusnios, kaip dabartinė daugumos taryboje, turės galvoti ką daro ir atsiskaityti už darbus.

 7. Pozicija sako:

  Kadangi komentarą kaip suprantu laiko politine reklama, tebūnie. Aš išsakau savo pilietinę poziciją ir nemamau, kad tai draudžiama.
  Balsuokite už valstiečius, balsuokite už opozicines partijas, kurios nebus vien klusnūs rankų kilnotojai pagal ŽP komandą. Tik pakeitus daugumą taryboje atsiras galimybė įvertinti *** “gerus” darbus.

 8. As sako:

  Aš tik už juos!!! Dzin kas bus meras!!! Tegul kad ir tą pinskuviene. Mums svarbiausia turėti normalią taryba. O ne tik rankeliu kilnotojus

 9. Komentaras "būtinai balsuokite" laukia patvirtinimo sako:

  tebūnie, jeigu taip reikia ir jeigu kam taip atrodo, kad tai politinė reklama. Man asmeniškai tai tiesiog pilietinė pozicija.

 10. Būtinai balsuokite sako:

  Nes jeigu opozicinės partijos turės daugumą, jos galės pareikalauti iš mero atsakomybės. Balsuokite už tuos, kurie nebus vien rankų kilnotojai pagal *** nurodymą, balsuokite už tuos kurie gali pareikalauti atsakomybės. Tik taip galima pasipriešinti tinklui apraizgiusiam Širvintas ir įvertinti “gerus” *** darbus.

 11. To Miestiete sako:

  Daugiausia šansų turi neparlamentinės partijos. Kuo mažesnė partija Lietuvos mastu, tuo didesnės ambicijos.

 12. miestietis sako:

  Ši partija žengė žingsnį bendro opozicijos kandidato į merus kryptimi: tik niekas daugiau jos nepalaikė, išsikėlė kandidatus, kurie neturi galimybių patekti į antrąjį turą..

 13. nu nesakyk sako:

  Silpna partija, net kandidato i merus negalejo parinkti. Nebalsuokite.

Jūsų komentaras:


šeši × = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]