Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga rinkimuose rems konservatorius

politinė reklama

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų skyriaus informacija

LIETUVOS POLITINIŲ KALINIŲ IR TREMTINIŲ SĄJUNGA

2019-01-30

NUTARIMAS

        LPKTS nutarimas 2019-01-30trimLietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (LPKTS) valdybos posėdyje, vykusiame 2019 metų sausio 26 dieną nutarė artėjančiuose savivaldos rinkimuose, kurie vyks kovo 3 dieną, remti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS_LKD) partijai atstovaujančius kandidatus. LPKTS nariai, kandidatuojantys su kitomis politinėmis partijomis ar visuomeniniais rinkimų komitetais, rinkiminėje agitacijoje (spaudoje, susitikimuose ir kt.) negali naudoti LPKTS pavadinimo, o LPKTS filialų pirmininkai ir nariai organizacijos vardu negali reikšti paramos tokiems kandidatams.

LPKTS pirmininkas Gvidas Rutkauskas

Politinė reklama. Apmokėta iš TS-LKD politinės

kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-11


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

35 Komentarai (-ų)

 1. Taigi taigi kaipgis sako:

  Klasikinis mandradurnis, ką ir besakyti…

 2. ir vėl aš ........... sako:

  ?
  2019-02-04 20:4

  Gerai pastebėjote ,būtų pilnatis ,tai per konservatorių fanatikus ,negalėtumėt ir komentaro parašyti ….. :)

 3. ? sako:

  Lyg ir ne pilnatis dabar…

 4. ir vėl aš ........... sako:

  Troliui „Ir vėl aš“
  2019-02-04 16:41
  klasikiniam konservatorių fanatikui-profesionalui.. ;)
  cituoju ,,Ką daro visų partijų „viršūnėlės“, mes visi nedaug težinome……”
  Vat jūs ir domėkitės ką daro jūsų partijos ,,viršūnėlės ” ,o ne pravardžiuokit troliais tuos ,kurie iš spaudos sužino apie tokius darbelius ir išsako savo nuomonę .
  Turbūt joks trolis nebūtų sugalvojęs tokio ,,konservatoriško” sprendimo ,nekilnojamą turtą žemę ,padaryti kilnojamu. Bet anuo metu V.Landsbergis į kritiką atsikirto ,kad jie bus pirmieji. ;)
  cituoju ,,Kas rajone ką daro irgi matome. Manau, konservatoriai niekada nereketavo rajono verslininkų, nekaulino pinigų regalijoms ir baliams.”
  Savo tokiu pasakymu jūs ,kaip ir atsiribojat nuo centrinės savo valdžios TS-LKD ir jau kalbate apie rajono konservatorių veiklą . Kaip suprantu už TS-LKD ,,viršūnėlių ” atliktus darbus atsakomybės prisiimti nenorite ,tai kam tuomet ,,lipdot ” troliaus etiketę ,juk apie Širvintų TS-LKD skyrių net nebuvo užsiminta ? :)
  Jei kalbate apie reketą ( turto prievartavimą ) tai už tokią nusikalstamą veiką yra taikomas BK Nebuvo girdėti ,kad koks verslininkas būtų pateikęs pareiškimą ,kad vienokia ar kitokia partiją jį reketavo. O rėmėjų paslaugos yra legalios ,tiesa ,kai kur reglamentuotos :)

 5. Troliui „Ir vėl aš“ sako:

  Ką daro visų partijų „viršūnėlės“, mes visi nedaug težinome. Jei darė ir toliau nori taip daryti, tai nelabai seksis, nes už visus darymus tiek socialdemokratai, tiek konservatoriai, tiek liberalai sumokėjo valdžios praradimu.
  Kas rajone ką daro irgi matome. Manau, konservatoriai niekada nereketavo rajono verslininkų, nekaulino pinigų regalijoms ir baliams.

 6. ir vėl aš ........... sako:

  Klasikinis trolis
  2019-02-03 21:10

  Labinuosi su klasikiniais konservatorių fanatikais -profesionalais … ;)
  Visa informacija ,kuri jūs taip suerzino( pateikta paskutiniuose dviejuose postuose) buvo publikuota Lietuvos nepriklausomoje spaudoje .Jei jūs manote ,kad yra kitaip ,kreipkitės pagal nuorodą į minėtos spaudos atstovus ,kad
  jums neįtinkančią informaciją paneigtų.
  Dar galiu pridėti .cituoju ,,Viešumoje pasirodžius informacijai apie paramą tuometis TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius viešai pripažino, kad paramą gavo ne tik partija……”

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-kampa-ivaryti-liberalai-konservatoriams-primine-sena-nuodeme-parama-is-dujotekanos-56-786242?copied
  Lietuvos Prezidentas taps tas(-a) kandidatas ,kuris surinks daugiausia rinkėjų balsų .Gal tai bus ir I.Šimonytė .Ar jūs manot ,kad Širvintų rajono konservatoriai ,turės lemiamos įtakos prezidento rinkimuose ? :)
  Ar jūs susimąstėte ,kodėl TS-LKD ,tik kelias kadencijas buvo valdžioje ? Jūs nesuprasite ,kad tai pačių konservatorių problema . Pagal jūsų konservatoriškai-fanatišką filosofiją ,už konservatorius nebalsuoja tik Kremliaus troliai ,tai yra didelė dalis Lietuvos rinkėjų turinčių kitokią nuomonę ;)
  Jūsų beletristiką pavadinimu ,, Mano vizija užtraukus žolės ” žinoma liks be komentaro. ;)
  Va ,kas sudomino ,tai kalba apie mano profesionalumą ir pinigus ,tai tokie apčiuopiami ,tiek sielai ,tiek kūnui malonūs dalykai ,kad negaliu nepaklausti . O kiek jūs man mokėtumėte ,jei aš rašyčiau ,kad I.Šimonytė bus Prezidentė ? :) Siūlymus galite teikti čia,aš tik už skaidrumą
  Ir pabaigai konservatoriams-fanatikams ,nuoširdžiai siūlau į skyrių pasikviesti egzorcistą ,žinokit ir jūs atgausit sielos ramybę ir kolegoms bus lengviau . Tikrai tikiu ,kad TS-LKD Širvintų skyriuje yra daug protingų, nuostabių žmonių . :)

 7. Klasikinis trolis sako:

  “Ir vėlui…” Ką ir reikėjo įrodyti. Spėliojom, kaip čia dėliosis, kokios taktikos KOMANDA imsis. Matom, nusamdė “Trolį už pinigus”. Viena seniausių profesijų. Juk puikiai suprantam, kad rašymas po kitais postais, tai tik šiaip, dėl bendro vaizdo. Kaip ir reikėjo tikėtis, pagrindinis taikinys bus TS-LKD, konservatoriai. Viskas sutampa. Nei vienos vakarų valstybės, nei viena partija ar žiniasklaida nepuola jokios Lietuvos partijos. Tik Kremliaus kontroliuojama žiniasklaida nuolatos puola konservatorius ir jų lyderius.
  Žaidimas aiškus. Reikia sudirbti visoje Lietuvoje, o mūsų atveju labiausiai Širvintose, konservatorius. Kad Ingrida Šimonytė neturėtų didelės paramos. Prastumti “Kandidatą” į prezidentus. Pakeisti visų teisėsaugos ir saugumo- žvalgybos institucijų vadovus ir vadovybę. Atverti visokio plauko Kremliaus verslininkams kelius į Lietuvą, ir per Lietuvą į Vakarų Europą. Lietuvos Naujoji vadovybė turėtų tapti tarpininke su Vakarais, siekti sankcijų Rusijai nuėmimo. Išprašyti Nato sąjungininkų karius iš Lietuvos. Atverti Lietuvos teritoriją nekontroliuojamam tranzitui į Klaipėdos uostą…. Ir .t.t.
  Matau, esi profesionalas už pinigus. Kelios temos:
  Kas buvo pirmoji Uspaskyko žmona?
  Ar yra kitų versijų, kodėl ir kaip žuvo Sigitas Čiapas.
  Kas po to perėmė Dujų tarpininkų verslą Lietuvoje?
  Kokiu tikslu ir kas įkūrė Darbo partiją?
  Būtų įdomu išgirsti apie “Juodąją buhalteriją”
  Čia pradžiai.

 8. ir vėl aš ........... sako:

  skirta ,tik tikriems konservatoriams ….. ;)

  R.Stonys: gėrėme vyną, jie prašė pinigų Ta pati „Dujotekana“ prieš daugiau nei dešimt metų dosniai rėmė konservatorius. Apie tai liudijo tuometis „Dujotekanos“ prezidentas Rimandas Stonys. 2006 m. bendrovės prezidentas R.Stonys viešai pareiškė rėmęs konservatorius ir tiesiogiai, ir per viešąsias įstaigas. „Pas mane buvo atėjęs A.Kubilius su A.Vidžiūnu. Pietavome, gėrėme vyną. Jie prašė pinigų. Tas mūsų pokalbis apie Tėvynės sąjungos finansavimą buvo ne pirmas. „Dujotekana“ šią partiją finansuoja, ko gero, jau daugiau nei dešimtmetį“, – dienraštis „Lietuvos žinios“ tuomet citavo R.Stonį. Jis teigė, kad patys konservatoriai prašė dalį paramos pervesti per viešąsias įstaigas

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-kampa-ivaryti-liberalai-konservatoriams-primine-sena-nuodeme-parama-is-dujotekanos-56-786242?copied

 9. ir vėl aš ........... sako:

  Klasikinis trolis
  2019-02-03 18:16

  :) klasikinis trolis ,kremlinas ,vatnikas ir rusai puola -pagrindinis tikro konservatoriaus leksikonas .
  Taigi ,paėmėte patiekalą ,sukramtėte ir dabar išėmęs iš savo burnos siūlot ,gal kas praris ? Tai yra -žiūrėkit čia Kremliaus trolis :)
  Nieko nebus ,dabar žmonės patys nori ragauti patiekalą ( rinkti informaciją ) patys ją ragauti ( daryti išvadas ) ir jei tinka nuryti ( priimti sprendimus ).
  Dabar apie tikrus konservatorius
  cituoju ,, Įtarimų Gintarui Steponavičiui ir visai partijai dėl neteisėtos finansinės paramos priremti liberalai juos kritikuojantiems konservatoriams nusprendė priminti, kad jie patys nėra šventi. Prieš gerą dešimtmetį žiniasklaida ūžė apie tai, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) iš Rusijos koncerno „Gazprom“ tarpininkės „Dujotekanos“ paramą gavo ne tik tiesiogiai, bet ir per viešąsias įstaigas. Būtent dėl tokio paramos modelio dabar teisinasi G.Steponavičius

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-kampa-ivaryti-liberalai-konservatoriams-primine-sena-nuodeme-parama-is-dujotekanos-56-786242?copied

 10. Troliui „Ir vėl aš“ sako:

  Negi jums neaišku, kad tikri konservatoriai niekada nėjo ir neis į koaliciją su Pinskuviene? O su p.Vasiliauskiene į LKDP ir nuėjo visi Pinskuvienės satelitai kurti „Lietuvos lietuviams“…

 11. Klasikinis trolis sako:

  “ir vėl aš …” yra klasikinis trolio pavyzdys. Taip veikia Kremliaus vaikinai. Nr. 1- Įvelti į ilgas ir beprasmes diskusijas. Nualinti. Demoralizuoti, įrodyti, kad nieko švento, nieko tikrą nėra. Viską suniveliuoti, t.y. suvienodinti. Sukelti nusivylimą, kad visi yra savotiškai blogi. “Visi vagia”. Tada įpiršti išganingą mintį, kad štai, tarp visų nevykėlių yra vienintelis tikras pasirinkimas. “Visi vogė, ir vėl vogs, o štai JI tai dar ir stato”.
  Nr. 2- Naudoti kuo daugiau terminų, pasirodyti daug žinančiu, išprususiu. Paimti vieną žodį, ar sakinį, ištraukti iš konteksto. Nuvilkti diskusiją iš anksto suplanuota linkme. Pasiūlyti sau naudingą temą. Įvelti į diskusiją. Ir t.t.
  Kiekvieno komentaro struktūra identiška, temos vystymas vis toks pat.
  Taip, kad, meškiuk ar meška, matosi tavo ruda nosytė. Gal baik. Ir pabaigai- PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAS

  http://WWW.KOMANTOS.KRASTAS.LT

 12. senelis sako:

  Tai kad jinai jau iš daug kur ištremta.1961m.Kokio partizano dukra?

 13. ir vėl aš ........... sako:

  Bet man vis tik nesuprantami ,sąjungų ,asociacijų , partijos prezidiumo sprendimai :)

  Prie progos paminėsiu ,kad ir tos pačios I.Vasiliauskienės pavyzdį ,kuomet TS-LKD prezidiumo nutartimi .liepta I.Vasiliauskienei nutraukti koalicinę sutartį su tuometine Darbo partija. Nesigilinsiu ar tai gerai ar negerai.
  Įdomu kitkas , juk sprendimą eiti į koaliciją su darbo partija I.Vasiliauskienė priėmė ne pati viena ,tikėtina ,kad ji buvo deleguota .Vadinasi ,buvo susirinkimai ,derinta ,tartasi ,pagaliau balsuota ir nutarta . Tai koks buvo šioje istorijoje TS-LKD Širvintų skyriaus partiečių vaidmuo ,jei TS-LKD prezidiumas paskelbė savo sprendimą .Vadinasi žmonės vietose patys negali nieko spręsti ,kam tuomet tie partijų skyriai ,eiti į susirinkimus ,kažką rinkti ,balsuoti ,žodžiu gaišti laiką ? :)

 14. ir vėl aš ........... sako:

  Na va ,truputį jau supratau …… :)

  Partija yra ,,UAB-as ” su akcijų paketu ,didžiąją dalį akcijų turi konservatoriai ,daug mažesnę Romos katalikai ir visai mažą ,politiniai kaliniai ir tremtiniai . :)
  Taigi ,pagrindinis akcininkas sustato mažesniuosius rateliu ,paleidžia muziką ,parodo kryptį ir visi linksmi ta linkme straksi. I.Vasiliauskienei matyt nepatiko muzika ( vis tik profesionali muzikantė ) ir ji ėmė straksėti pati sau ignoruodama pagrindinio akcininko sudarytą programą . Kas dabar ten žino ,kiek bus nustraksėjusių ir daugiau iš paskos I.Vasiliauskienės ,todėl sąjungai buvo nurodyta ,tokius savaip strakaliojančius nuo sąjungos atskirti , :)
  Dabar jūs turėtumėt vadintis politiniai kaliniai ir tremtiniai ,dar kartą ištremti ,dabar iš sąjungos … :)

 15. Anciūnai sako:

  Plakato tekstas:

  LPKTS Ukmergės skyrius
  VASARIO 9 D. 12 VAL.
  UKMERGĖS KULTŪROS CENTRE
  LIETUVOS POLITINIŲ KALINIŲ IR TREMTINIŲ SĄJUNGOS
  UKMERGĖS FILIALO ĮKŪRIMO 30- MEČIO MINĖJIMAS- ŠVENTĖ

  PROGRAMOJE:

  Širvintų kultūros centro Anciūnų filialo mėgėjų teatro spektaklis
  “Vagonų dundesy atgyja dienos praeities”
  (scenarijaus autorė R.Makavičienė)
  Anciūnų kaimo kapela
  (vad. G.Makauskas)

  Ukmergės kultūros centro mišrus choras “Tremtinys”

  Renginys nemokamas

  Kviečiame visus- juk atmintis priklauso visiems!

  Bet koks sutapimas… Rita Makauskienė gauna Šeiniaus premiją, ir staiga, koks sutapimas, koncertuoja LPKTS renginyje Ukmergėje, ir šiuo skelbimo atsitiktinai pasidalina ponia Irena. Atlikėjai pagal svarbumą išvardyti eilės tvarka…

 16. Lietuvių kalba 2 sako:

  Rasa Duobaitė-Bumbulienė: “Irena Vasiliauskienė, o tikrai rašte perskaitėte draudimą sakyti, jog esate partizanų dukra?! Mes rašte tik sakome, kad Jūs negalite sakyti, jog LPKTS remia Jūsų kandidatavimą su kuo norite ;) Sėkmės!”

  Irena Vasiliauskienė: “Frakcijoje yra 2000narių, o sąjunga yra asociacija, apie kokius įsipareigojimus kalbama konkrečios partijos interesams”

  Rasa Duobaitė-Bumbulienė: “Jei kyla klausimų, kodėl LPKTS yra už TS-LKD, tai atsakymas čia! Už kelių dienų minėsime 15 metų nuo susijungimo!”

 17. Lietuvių kalba sako:

  Siūlau paskaityti pokalbius Fb TS-LKD Ukmergės Skyrius paskyroje, ta pačia tema,2019 vasario 1: 09:38val.

  Irena Vasiliauskienė: “Politiniai kaliniai tikrai nėra bailiai, kodėl trinate komentarus, kolegos…”

  TS – LKD Ukmergės skyrius: “Apie kokius komentarus kalbate?
  Kviečiame pakartoti.
  Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad mes tik viešiname gautą oficialų dokumentą, tad linkėdami gražaus vakaro, vidinius LPKTS reikalus prašome aiškintis savo organizacijai priimtinais būdais ir priemonėmis”

  Irena Vasiliauskienė: “LPKTS yra asociacija, o ne partinė organizacija, tikslingai dokumentus turėtų ir gauti asociacijos nariai”

  Rasa Duobaitė-Bumbulienė: “Miela Irena, dokumentas išsiųstas el.paštu LPKTS valdybos, tarybos nariams, apskričių koordinatoriams. Ir be žymos ,,Slapta”, tad viešinti ne tik kad nedraudžiama, bet netgi būtina!”

  Irena Vasiliauskienė: “Gaila, daugelį metų esu šios sąjungos narė ir remėja, suprantu,kad net būti partizanų dukra, tiems, ,kurie nėra ,,tikroje partijoje,, galimai gali neleisti …Be to ne viena asociacija , visuomeninė organizacija taip nesielgia,bent negirdėjau….”

 18. ir vėl aš ........... sako:

  Faktai
  2019-02-02 19:47

  Labai savalaikis ir argumentuotas klausimas ,įdomu būtų sulaukti ir atsakymo .. :)

 19. Faktai sako:

  Irena priklauso Lietuvos krikščioniškųjų demokratų partijai. Jai vadovauja Eligijus Dzežulskis-Duonys. Eligijus Dzežulskis-Duonys remia Arvydą Juozaitį ir jo judėjimą “Lietuva yra čia”. Arvydas Juozaitis remia ir pasikvietė į Lietuvą Vokietijos ultra dešiniųjų partiją AfD (Alternatyva Vokietijai). AfD (Alternatyva Vokietijai) pripažįsta Krymo okupaciją, Lugansko ir Donecko aneksiją, pasisako prieš Europos Sąjungą, palaiko nacionalizmą (Lietuva lietuviams, Vokietija vokiečiams). Ar tai reiškia, kad ir ponia Irena pripažįsta Krymo okupaciją, Lugansko ir Donecko aneksiją, pasisako prieš Europos Sąjungą, palaiko nacionalizmą? Tik paprastas klausimas. Širvintų politikos Ęlito atstovei tai neturėtų būti sudėtingas klausimas…

 20. Taigi sako:

  Manau, politkaliniai ir tremtiniai jau po kelis kartus išbučiuoti …

 21. Klausimas sako:

  O kokią partiją remia jaunas tremtinys, gavęs papigiai butą?

 22. ir vėl aš ........... sako:

  Sakramentas
  2019-02-02 19:34

  Negražu prasivardžiuoti suaugę juk žmonės ,o jei ištiks bėda ,ar neteks kreiptis ? :)

 23. ir vėl aš ........... sako:

  Čiuošk iš čia
  2019-02-02 19:27

  O aš ir nedalyvauju jūsų pageidavimų koncerte ,čiuožinėkit vieni į sveikatą …… ;)

 24. Sakramentas sako:

  Koks patiekalas yra “Božėgraika” žino beveik visi. Manau, kad žino ir LPKTS. Tik man klausimas, ar kas nors dar apie tai paskelbs? Pvz…?

 25. ir vėl aš ........... sako:

  Tai va ,politiniai kaliniai ir tremtiniai ,jei bandysit remti kitas politines partijas ,o ne konservatorius ,būsit pripažinti netikrais kaliniais ir tremtiniais ir būsit atskirti nuo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos ,kitaip sakant būsit ,,ekskomunikuoti”.
  Atskyrimo motyvas ,,kova dėl valdžios ” :)

 26. Čiuošk iš čia sako:

  “Ir vėl tu” esi nepageidaujamas’a… Nedraugiškai sakau, jukš į tau priderančią vietą. Amen.

 27. ir vėl aš ........... sako:

  Gal kas gali paaiškinti ( žmonėms rinktis juk reikės ) kuo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ,skiriasi nuo Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos ,ar pastarieji labiau krikščioniškesni? :)
  O tai kur dingo Romos katalikai nuo Marijos žemės ?
  Jei Lietuvos krikščionys demokratai ,ar Lietuvos krikščioniškosios partijos nariai yra krikštyti bažnyčioje ,švenčia sakramentus ,pripažįsta popiežiaus instituciją ,tai jie yra Romos katalikai ir turėtų vadintis TS-RKD arba Lietuvos katalikiškosios demokratijos partija :)

 28. Gal sako:

  Gal sakau reik informuot LPKTS apie Širvintų situaciją?

 29. LKDP Facebook 2 sako:

  Tai niekas neteigia, kad tai yra gerai. Tiesiog ponia Irena “Prisiėmusi” sau tokį vaidmenį. Ir jį gerai atlieka- paglosto politinius kalinius ir tremtinius, pavažiuoja su jais į ekskursijas. Dar lygtai padainuodavo, padiriguodavo. O ko garbaus amžiaus žmonėms reikia? Dėmesio ir pagyrimo. Juk galima paskelbti, kad “konservatoriai prarado vertybes”, nėra tikri krikščionys, yra sekuliarūs, dauguma į bažnyčios pirmas eiles nevaikšto.

 30. ? sako:

  „ …vienintelė tikra politinių kalinių ir tremtinių atstovė..“
  Vasiliauskienė gimusi ir visą laiką gyvenusi Lietuvoje, o ar rajone daugiau nėra politkalinių ir tremtinių? Nesuprantu to komentaro LKDP Facebook.

 31. Jonas sako:

  Balsavinas tai slaptas, kaip norės, taip ir balsuos. Žmogui nenurodys.

 32. Vasiliauskienės dėmesiui dar sako:

  LPKTS nariai, kandidatuojantys su kitomis politinėmis partijomis ar visuomeniniais rinkimų komitetais, rinkiminėje agitacijoje (spaudoje, susitikimuose ir kt.) negali naudoti LPKTS pavadinimo

 33. Vasiliauskienės dėmesiui sako:

  Nutarė artėjančiuose savivaldos rinkimuose remti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS_LKD) partijai atstovaujančius kandidatus.

 34. o jop't sako:

  tai kaip čia bus meres nerems?

 35. LKDP Facebook sako:

  Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Širvintų skyriaus pirmininkė yra Irena Vasiliauskienė. Kiek teko girdėti, ji prisistato, kaip vienintelė tikra politinių kalinių ir tremtinių atstovė.
  O ką tuo tarpu rašo Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos Facebook puslapis? Šios partijos Širvintų skyriaus lydere yra Irena Vasiliauskienė.

  “Didžiausių pokyčių, ko gero, patyrė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, kurių gretose iš 18 kandidatų yra tik … vienas, per praėjusius rinkimus pretendavęs į tarybą šios partijos sąraše. Panašu, kad „konservatoriams“ tokius pokyčius pirmiausia lėmė skilimas jų gretose, kai dalis buvusiųjų paliko šią partiją ir pavasarį į rinkimus eis Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos sąraše. Tarp 15 pastarosios partijos kandidatų – buvę penki „konservatoriai“, tarp kurių išsiskiria dabartinė mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, taip pat ankstesnėse kadencijose tarybos nario mandatą turėjusi Daiva Sakalauskienė. Ko gero, po šia vėliava susirinko krikščioniškojo sparno atstovai – tai kas liko iš buvusios Krikščionių demokratų partijos, kai ją „prarijo“ Tėvynės Sąjunga”

Jūsų komentaras:


− vienas = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]