Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Permainų vėjai aplenkia ne visas ligonines

Jūratė Šiukštienė, Širvintų raj. svaivaldybės tarybos narė / gydytoja

Jūratė Šiukštienė, Širvintų raj. savivaldybės tarybos narė / gydytoja

/ JŪRATĖ ŠIUKŠTIENĖ, Tarybos narė /

    Vaidoto Grigo Molėtų VŠĮ ligoninės vyr. gydytojo tekstas: “Permainų vėjai neišvengiamai keičia mūsų gyvenimus ir planus. Neaplenkia tai ir Molėtų ligoninės. Nepaisant gręsiančių sveikatos reformų, skleidžiamos neigiamos informacijos apie rajonines ligonines, ligoninės kolektyvas džiaugiasi galėdamas pagelbėti rajono gyventojams ir ne tik jiems sunegalavus ar reikiant išsitirti bei susigrąžinti sveikatą. Mes dirbsime tiek, kiek Jums reikės mūsų pagalbos. Optimizmo neprarandame ir džiugu, kad kartu su kitais kolegomis vieningai stengiamės įrodyti, kad esame reikalingi sveikatos sistemoje. Esame ne vieni. Molėtų rajono savivaldybės administracija ir daugelis tarybos narių palaiko mūsų iniciatyvas ir idėjas. Viena iš jų – ambulatorinės reabilitacijos paslaugų plėtra. Net ir valdantiesiems nutraukus valstybės investicijų programos finansavimą kaip beprasmį, Molėtų rajono savivaldybė pati investuoja į gyventojų sveikatos grąžinimo programą. Ir tai po truputį tampa kūnu. Jau greitai gyventojai turės galimybę naudotis atnaujinta kineziterapijos sale, erdvesniu ergotarapijos kabinetu, druskų kambariu, hidromasažine vonia, perline vonia su hidromasažu. Darbai vyksta sklandžiai. Planuojamas startas kovo mėnesį!!!”

     Skaitau kiekvieną žodį “Esame ne vieni. Molėtų SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA IR DAUGELIS TARYBOS NARIŲ palaiko mūsų inciatyvas…” Ar taip gali būti??? Gali – pasirodo. Bet ne Širvintose. Čia savivaldybės administracijos inciatyvas mes išbandėm teismų maratonuose. Gal ir triumfavo ta teisybė moraliai ir finansiškai, bet ilgalaikė žala, galimybė prisivilioti jaunus specialistus, vietoj tų ištaškytų – išbaidytų tolsta kaip laivas nuo ūkuose paskendusių krantų. Taip, bet taip atrodo man – senienai, kaip merė kadaise yra sakiusi – iš prismirdusio daktarų klano. Tuščių vietų nebūna, kaip sake vicemerė, bus dar geresnių … Kadrų parinkimo politikos subtilybes mes visi žinome gerai…

     Bet grįžkim į Molėtus, kur permainų vėjai tie patys, netektys struktūrine prasme analogiškos, finansinė padėtis analogiška, bet  medicininės visuomenės santykiai su savivaldybe, rajono meru neabejotinai kiti, įvardykim – normalūs – bendradarbiavimas. Taip ir vėl jausmai užplūsta smegenis, patikėkit, ne patys geriausi. Pavydas ir juodas, ir baltas, bet juodo atrodo daugiau. Kažkaip neteko girdėt, kad molėtiškius parduot būtų žadėję, o mus oficialiai – ne tik dykai Ukmergei siūlė ir dar primokėt žadėjo. Vis tas pavydas.

     Molėtiškių ne tik neparduoda, nemaino, nevaiko gydyti kur toliau nuo namų, bet “Molėtų rajono savivaldybė PATI investuoja į sveikatos gražinimo programą, net ir valdantiesiems nutraukus Valstybės investicijų programos finansavimą, kaip beprasmį”.

      Neįtikėtina, nerealu mąstant mūsų – širvintiškių akimis, bet tai vyksta gretimoj neitin turtingoj savivaldybėj, kur ligoninės apimtys traukėsi restruktūrizacijos eigoje dar labiau ir greičiau, nei pas mus. Reiškia, santykiai su iš esmės pacifistine medicine bendruomene gali būti pragmatiški, darbiniai, nepriklausomi nuo politinių simpatijų – antipatijų, o meilė ir rūpestis rajono gyventojų gerove, neapsiriboti tik gėlyčių įvairove, švenčių gausa, fejerverkų ir eglutės grožiu?

        Skaitau toliau: “Jau greitai gyventojai turės galimybę naudotis:

—atnaujinta kinezeterapijos sale

—erdvesniu ergoterapijos kabinetu

—druskų kambariu!

—hidromasažine vonia!

—perline vonia su hidromasažu!

—STARTAS KOVO MĖNESĮ!

     Va taip, atvipo lūpa ir liūdna daros, kodėl mums taip nesiseka – estrada griūna, baseinas vėluoja, gatvės išknistos ir vis garsiai su refrenais rėkiam, kad darom taip, kaip niekas niekad iki šiol nieko nedarė…

      O taip – suprantu, gal nedarė, gal per tyliai darė, bet kai važiuoju per Molėtus, matau visa pakele nusidrekusius renovuotus namus, ne vieną ir ne du, visus daugiabučius žaismingom spalvom pasipuošusius, šiluma ir mažesnėmis išlaidomis šildymui molėtiškius džiuginančius… Na, o kai po ilgos žiemos ir sunkių darbų galės kūno remontu pasilepinti, tikrai pradėsiu jiems tos valdžios pavydėt. Nors nėr tas meras gražuolis, bet gal, kad nukritusių lapų nekontroliuoja, tai su žmogum normaliai bendrauja ir be reklamos didelės aišku.

     O jei apie eglutę, tai mūsų tikrai gražesnė, bet pasidžiaugėm, o likutinė to vertė – kokia ?

    Bet nesisųkim. Jau labai greitai purvo vonias naudosim Beržės melioracijos griovyje ir mėgausimės plastiko atliekų perdirbimo inhaliacijomis.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  o kaip pati deputate prisidejo prie ligonines geroves, juk taryboje ne 1 kadencija sedi, o anksciau deputatu is ligonine sbuvo gal 5 ar 6? Ka jie nuveike gero ligoninei ir visiem ligoniams? ar tik rankeles kilnojo uzdarant akuserini, ginekologini, chirurgini, vaiku ir kitus?Kur deputates realus darbai del medicinos, apie kitus nekalbu?
  Ir dar cia politine reklama ar kaip, ko nepazymeta?

 2. jums sako:

  pritariu Vox ir aš noriu, kad Širvintose būtų švaru ir nekenksminga gyventi, už jos komandą aš ir mano aplinkos žmonės nebalsuos. Kiekvienas turi teisę rinktis ko nori, matote kiti gal ruošiasi išvykti iš Širvintų, tai jiems tas pats kuo kvėpuoti.

 3. Vox sako:

  Duosime Ž.P. dar vieną kadenciją ir esu tikras. kad plastmasės atliekos iš Suomijos degs pas mus. Kodėl taip manau, nors merė ir valdančioji dauguma tvirtina, kad jie už tai, kad to objekto pas mus nebūtų? Taip manau todėl, kad žinau , kad Pinskus labai domina vis populiarėjantis atliekų biznis, o ką jie sako mums ir dar prieš rinkimus paprastai labai skiriasi nuo to, kas ir kaip bus daroma užkulisiuose.
  Todėl aš tikrai nebalsuosiu už Pinskuvienę , nes noriu švarių Širvintų.

 4. Ona sako:

  Nu dar vieną kadenciją duokim ŽP ir neliks nei ligoninės, nei poliklinikos. Ir dabar saugokitės nepakliūkit į ligoninę. Su šeimos gydytojais kiek lengviau, nes galima nueit ir į privačius centrus. Šitiek gydytojų išvaryta! Ir dėl ko? Kad galėjo pasakyt, kad valdžia kvaila, kad nepataikavo.

 5. Ko norėt sako:

  Gerbiamieji ko norėt iš Širvintų medicinos, jei jai vadovauja žmonės (skaidriausios, profesionalės) medicinoje nusimanantys lygiai 0… Abi darniu choru giedojo, jog kam tos senienos iš klano, rasim naujų. O kur tie nauji, jauni ir patys, patys… ???

 6. Veidrodeli, veidrodeli sako:

  Kas pasaulyje graziausia.Griuk aukstelninkas.As i renginius neinu vien todel, kad nematyciau veidmainystes ir netikrumo, to nuolatinio farso.

 7. ir vėl aš ........... sako:

  Laba diena parapijiečiai …….. ;)

  Smagu ,kai laikraščio administracija ,pasisavinusiu pavadinimu ,,ir vėl aš ” rašo komentarus už kitą žmogų …… :)

  Kai nėra argumentu tinka ,bet kokios priemonės . Ir kuo gi jūs skiriatės nuo valdančiųjų ,kuriuos pastoviai dergiate ? :)

  Man asmeniškai visai nesvarbu kas bus valdžioje ,kaip sakant ,,man vienodai žydi sodai ” ,o jums matomai svarbu ir net labai ,bet viską lems rinkėjo balsas . :)

 8. va taip sako:

  Puikus straipsnis. Iš tiesu net pavydu, kad mūsų netolimi kaimynai taip gražiai rūpinasi žmonėmis, prisimena, dėl ko išrinkti į Tarybą. Širvintos sugebėjo išvyti visus kompetentingus, dabar gi ligoninėje net nuo širdies nepakankamumo tavegiliu gydo…Iš tiesų – “Mes galim tai, ko negali kiti”.Vis dar bandau suprasti, iš kur pas valdančiuosius tiek neapykantos savo krašto žmonėms, bet atsakymo turbūt taip ir nerasiu.

 9. Toliau? sako:

  Toliau – visiškas p…..c, negi nesimato??? Ar ne taip, p. „Ir vėl aš ?“

 10. istorikas sako:

  Jaunas normalus mokslus baigęs gydytojas esamu metu nesiryš važiuoti dirbti ir gyventi į dabartines Širvintas (nebent po rinkimų jos pakistų; bet šiuo metu tai nerealu). Kol pakaks vyresnės kartos darbuotojų – tol gerai. O kas toliau?

 11. Pritariu sako:

  100 % , tik pridėčiau,kad dar ligoninei vadovauja kas? Žmogus su 0 kompetencijos apie mediciną nekalbu,bet vadyba ku auuuu…

 12. Ir vėl aš... sako:

  Ir vėl aš kopijuotojui :)
  “ilgalaikė žala, galimybė prisivilioti jaunus specialistus, vietoj tų ištaškytų” :) Teisybė, kas ne su miere, tas prieš Širvintų žmuones :)
  “senienai, kaip merė kadaise yra sakiusi – iš prismirdusio daktarų klano” :) Teisingai, šalin seną klaną, tegyvuoja mierės klanas :)
  “Tuščių vietų nebūna, kaip sake vicemerė, bus dar geresnių” :) Teisybė, už vicemierę gyvenime nebus geresnių vicemierių :) Aš tremtinio dukra :(
  “parduot būtų žadėję, o mus oficialiai – ne tik dykai Ukmergei siūlė ir dar primokėt žadėjo” :( Čia kaip su uošviene :) Atiduodu uošvienę, jeigu nesiderat, dar ir primoku :)
  “santykiai…pragmatiški, darbiniai, nepriklausomi nuo politinių simpatijų – antipatjų” :) Kas bus jeigu visokie “konservatoriai” “valstiečiai” ir “liberalai” turėtų “savų Žmonių” NE :)
  “nepasiriboti tik gėlyčių įvairove, švenčių gausa, fejerverkų ir eglutės grožiu” :( Kokia Eglė, tokia ir Mierė :) Gražeusios :)
  “estrada griūna, baseinas vėluoja, gatvės išknistos ir vis garsiai su refrenais rėkiam, kad darom taip, kaip niekas niekad iki šiol nieko nedarė” :( Čia tai šventa teisybė. Taip, kaip yra dabar- Širvintų rajone nėra buvę. IR NEREIKIA. :(
  “Nors nėr tas meras gražuolis…” Subtilu :) Mierė gražeusia :)

Jūsų komentaras:


devyni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]