Minime 101-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines    Su Valstybės atkūrimo diena    Pasidžiaukime tuo, ką pasiekėme    Vasario 16-osios sveikinimas    Būkime vieningi   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajono savivaldybė pardavė du butus

DSC_0002/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

    Pirmajame šių metų posėdyje Širvintų rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimų projektams ir balsavo už  dviejų butų pardavimą. Butų pirkėjai viešai nėra skelbiami dėl naujojo asmens duomenų apsaugos įstatymo. Parduoti butai:

 • Už 1 531,20 Eur Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantis butas su rūsiu, esantis Vilniaus g. 25-24, Širvintose, bendrasis plotas – 63,92 kv. m. Visi UŽ, V.Mateika susilaikė.
 • Už 10 730 Eur Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantis butas, esantis Kalnalaukio g. 24-24, Širvintose, bendrasis plotas – 34,52 kv. m. Visi UŽ, V.Mateika ir D.Valkauskas susilaikė.

Sprendimų išaiškinimai video įraše.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

10 Komentarai (-ų)

 1. manau, sako:

  tą butą pardavė “birutei”, nes ta komentuotoja porą metų po kiekvienu Neringos straipsniu vis atkakliai klausė “kada atlaisvinsi užgrobtą tremtinių butą?” Jau toji “birutė” tiek lojo ant Neringos kiekviename komentare, kad tikrai nusipelnė pačiausios apdovanojimo.

 2. o sako:

  mes gyvenom valdiškam bute, tais laikais kažkas netiko, neleido išsipirkti. visus 20 metų gerinom, gražinom, investavom į butą (langai, durys, grindys, san, mazgai ir tt pakeisti) . vietinė geroji valdžia leido išsipirkti. atsiuntė vertintoją . ir įvertino rinkos kaina. be jokių nuolaidų, be jokių paskaičiavimų kiek įdėta į butą. o čia- imkit už dviračio kainą, pirkit. absurdas. žiūri ir nenustoji stebėtis- pasirodo, viskas galima, kai reikia nešvarius reikaliukus su tremtiniais kažkaip užglaistyt. o butą nusipirko ta vargšė tremtinė, kuri glaudėsi prieglaudoj? ir kaip ji į penktą aukštą sugebės kasdien laipiot? ar tremtinės anūkas, kuriam Širvintos 100 metų nereikalingos?

 3. atsidėkojo sako:

  atsidėkojo už paslaugas, ėdant Tuškevičienę. Kuo labiau ėdė, tuo labiau moteris gerbiama. Tikėjosi išmest iš buto ir nutildyt, o gavosi didelis š… šlykštūs metodai, dar gerai kad kilerio nepasamdė. visi didieji diktatoriai vartosi grabuose- jų “gerąją” patirtį tobulai įvaldė jauna ir sąlyginai graži asaba su regalijom.

 4. Atsakymas ??? sako:

  Taip, už šuns būdos kainą pardavė tremtinui skirtą butą, iš kurio išvijo Tuškevičienę. O tai kur vėl tremtinys dabar dėsis?

 5. As sako:

  Gal galiu ir aš kam palaizyt ar į užpakalį ilyst. Kai dovanos tokiom kainomis tai gal dar yra koks laisvas butukas? Galiu ir komentarus naktimis rašyt neigiamus. Noriu buuuto!!! Nu miere prašau…

 6. ???? sako:

  Tai gal čia tą tremtinių butą, kuriame Neringa gyveno, pardavė?

 7. Oho sako:

  Prieš rinkimus tokį Š sumalt. Dabar tikrai aišku, kad Neringa buvo persekiojama ir žeminama už savo darbą.

 8. Nu jo sako:

  Manau, kad atidavė veltui, juokingos kainos, gaila, kad neskelbiama, jam atiteko šios dovanos, bet tikriausiai ir taip aišku, kad labai to “nusipelniusiems”?

 9. Monkės biznis sako:

  Genijai dirba. Stato butus brangiausiai LT, parduoda už šuns būdos kainą.

 10. Bet sako:

  Jūs kažką sumaišėt. Juk merė sakė, kad Širvintose butai labai pabrango.

Jūsų komentaras:


× septyni = keturiasdešimt du

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]