INTUITYVIAI IŠMOKSTAMA ABĖCĖLĖ!    Pamokos botanikos sode. Kiekvienas mokinys globoja savo medį    2019 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - II turas (vaizdo klipas)    Atsisakoma perteklinių pažymų apie vaikų sveikatą    Daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos žmonių namų saugumą patiki šunims   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Tarp Žmogaus teisių apdovanojimų nominantų ir širvintiškė N.Tuškevičienė

27 nominantai su komisija

27 nominantai su komisija

    2018 metais Švedijos ambasada Vilniuje kartu su Lietuva šventė Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį. 2018 metų gruodžio 10-ą dieną sukako 70 metų Jungtinių Tautų Žmogaus teisių deklaracijai.

     Ta proga ambasada kartu su partneriais įsteigė Žmogaus teisių apdovanojimą. Juo norima pagerbti ir paskatinti asmenį, kovojantį už žmogaus teises, lygybę ir nediskriminavimą. Apdovanojimą norėta įteikti asmeniui už reikšmingą indėlį į Žmogaus teisių situacijos gerinimą Lietuvoje.

      Nugalėtojas paskelbtas 2019 metų vasario 16-osios išvakarėse. Žmogaus teisių apdovanojimo nugalėtojui  įteiktas prizas – ekspertinė kelionė į Švediją, sudaryta pagal individualius interesus, apsilankymai pasirinktose institucijose bei nevyriausybinėse organizacijose.

Komisija

Komisija

Apdovanojimų partneriai: Lietuvos Respublikos ambasada Švedijoje, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Lietuvos savivaldybių asociacija.

      Šiam garbingam apdovanojimui nominuota Neringa Tuškevičienė.

     N.Tuškevičienė yra internetinio portalo www.krastonaujienos.lt vadovė, kuri nuo atleidimų iki pergalių teismuose sekė Širvintų atleistųjų žingsnius, juos palaikė ir informavo visuomenę.

N.Tuškevičienė pasirašo Švedijos ambasados svečių knygoje

N.Tuškevičienė pasirašo Švedijos ambasados svečių knygoje

Pagrindinį prizą laimėjo Evelina Dobrovolska, daug prisidėjusiai prie kitataučių rašmenų rašymo leidimo, LGBTQ, etninių, rasinių ir religinių mažumų teises.

      Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė pažadėjo pasinaudoti gražia Švedijos ambasados iniciatyva ir ateityje sugalvoti panašų apdovanojimą, įtraukiant visas savivaldybes.

pagal Švedijos ambasados pranešimą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Pagarba sako:

  Visi kalbėjo, kad Neringa aktyviai dirbdama ruošiasi rinkimams. Žinau daug žmonių, kurie būtų balsavę už jus. Kai pranešėte nekandidatuosianti, supykau. Bet dabar noriu išreikšti jums pagarbą. Jūs mūsų vilties simbolis. Ačiū, kad neišdavėte.

 2. Neringai sako:

  savam krašte pranašu nebūsi … bet iš šalies geriau matosi, kas pranašas, o kas tik regalijos su fekalijom.
  didžiuojuos, gėriuosi, stebiuosi ir imu pavyzdį. Ačiū tau už viltį ir stiprybę

 3. Vox sako:

  Neringa, esate intelektuali ir garbinga žurnalistė, dabar tokių Lietuvoje ne tiek daug. Sveikinu oriai ištvėrus paties žemiausio lygio mūsų valdžios persekiojimus, niekinimus ir kerštus. Šiandien Jūs – tikras šviesulys Širvintų krašte.

 4. Neringai sako:

  Didžiuojuosi tavimi

 5. Ačiū sako:

  Ačiū, kad bet kada galime į tave kreiptis.

 6. Viltis sako:

  Yra viltis, kad mūsų visų balsą, Neringos Tuškevičienės lūpomis ištartą išgirs laisvi ir padorūs žmonės. Yra viltis, kad mus jau girdi. Bet kiek pastangų tai kainuoja? Juk po tikrų opozicijos tarybos narių- Kęstučio Pakalnio, Vyto Šimonėlio, Vidmanto Mateikos, Jono Purvanecko ir Juratės Šiukštienės, puola būtent Ką? Ką galit įvardinti? Neringą išprašė iš būto. Ištrėmė į apgailėtinos kokybės “Socialinį būstą” Ką labiausiai puola Vadovės? Ką uždarė į gardą?
  Yra ir kitas niuansas. Kas drįso be “leidimo” išeiti į viešą erdvę? Kas dabar bus, kai žmonės sužinojo, kad Širvintose yra ne tik JI? Bet yra ir kitų aktyvių ir laisvų žmonių? Kokia žala “Komandai”

 7. Laima Kutiščeva sako:

  visada yra viltis, tačiau man ir tiems žmonėms, kuriems padėjote esate ypatinga. Būti nominante manyčiau taip pat yra garbė, kurios nusipelnėte. Labai džiaugiuosi ir dėkoju, kad esate.

Jūsų komentaras:


+ trys = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]