Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Alytė Skeberienė: Kreipimasis į kandidatus ir rinkėjus

     / ALYTĖ SKEBERIENĖ /Plakatas A4 (2)

      Po kelių dienų visi mes, turėsime galimybę išreikšti savo apsisprendimą priimant svarbų sprendimą dėl mūsų rajono ateities. Kandidatams į merus, į savivaldybės tarybos narius nuoširdžiai linkiu sėkmės rinkimuose. Tikiu, kad daugelis iš Jūsų esat tvirtai pasiryžę dirbti rajono žmonių labui ir tam turite ir idėjų, ir gebėjimų. Linkiu nesusitepti rankų ir oriai bei garbingai pasiekti rinkimų finišo tiesiąją. Prisiminkit, kad einate dirbti ne dėl vienokios ar kitokios marškinėlių spalvos, simbolizuojančios Jūsų partiją, ateinat kurti gerovę žmonėms. Savo meilę rajonui ir jo žmonėms, kurią pastaruoju priešrinkiminiu laikotarpiu taip skambiai afišavote, turėsite galimybę įrodyti darbais, turėsite galimybę tesėti Jūsų duotus pažadus. Linkiu nepamiršti, kad politikai viso labo tik samdomi darbuotojai. Tai ne dievai. Tai tik visuomenės pasamdyti valdiškai tarnybai žmonės. Ir nedarykite atvirkščiai- nesamdykite visos visuomenės savo pastoviai augančių poreikių tenkinimui. Reikia tikėtis, kad kažkur po oficialiais tituluotais valdiškais švarkais ir kostiumėliais  tuksi gyva širdis ir taip pat tame pačiame plote dar gaji ir siela.

    Man labai patinka politikai, kuriems būdinga geležinė priklausomybė tarp žodžių ir darbų. Pasakei – padarei, pažadėjai – ištesėjai, nesiūlyk tai, ko negali įvykdyti. Jei viešai prižadėjai, kad pasiryžęs kurti demokratiją, tai jau nuo 6 val. keliesi ir tai darai. Jokio nereikalingo garso, visos frazės materilizuojasi. Tačiau dauguma politikų kitokie. Jei jiems ko reikia, jie pasiryžę sužavėti, susukti Jus, savo rinkėjus, į debesį, ir Jūs plauksite tikėdami, kad štai tokių intelektualų ir meilučių politikoje daugiau nėra, tik jie vieninteliai egzemplioriai ir jiems reikia tarnauti. Anot Indrės Makaraitytės, „2015–2018 m. žiniasklaidai Lietuvos savivaldybėse buvo išleista 7 milijonai eurų. Žiniasklaidai – tai reiškia ne tyrimams, ne probleminiams klausimams kelti, o valdžios reklamai už mokesčių mokėtojų pinigus. Panegirikai, jų gerų darbų viešinimui, kad blogi darbai niekada neišvystų dienos šviesos“. Tačiau yra susižavejimo riba. Toliau juk reikalingi atitinkami veiksmai, o su jais ir iškyla problemos.

    Gaila, kad dingo senų laikų supratimas apie garbę, apie pareigą Tėvynei. Kad jei apsivogei – nusišauk, neišlaikei duoto žodžio – dėk mandatą ant stalo. Nors, jei gyventume pagal tokias taisykles, gal jau po kelių parų neliktų kam šalį valdyti.

     Visus, rinkimų teisę turinčius, kviečiu ATEITI balsuoti ir skatinu balsuoti ATSAKINGAI.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-10


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. to taip sako:

  Tai ko tuomet pergyveni ?

 2. Taip sako:

  Pirma pagalba labai gerai suteikia reanimacijoje. Ir ne opozicijai

 3. tik taip. sako:

  sakė bus paskirti budintys pareigūnai ,vedžioti opozicijos atstovus ,kad nepasiklystų ,o kam pasidarys bloga ,bus suteikta ir pirmoji pagalba . ;)

 4. Taip sako:

  Zinoma, kad butent siandien ir dabar baseine vanduo reikalingas. Juk rinkimai ant nosies, o realiais darbais jau lyg ir nera kuo pasigirti. Neaisku, kas ten viduje, bet sprendziant is teritorijos aplink pastata, tai i ji tik su gumavykais patekti galetum. O ka?
  Ranksluosteli ant peciu, isokai i čebatus ir irkis per purvynus kemsynus, statybini lauza iki baseino. O ten jau vandenuko iki keliu- batukams nusmazgoti uzteks.
  Bet, kadangi, kaip kalba gandonesiai, Sirvintu vandenims skolos milijonines, tai kol prilasins to vandens, tai ir ruduo ateis.
  O gal ten po rinkimu isskirtieji nuodemes plaus?

 5. O uzgavenes sako:

  Kodėl paanstino?! Visada antradieniais būdavo, bet va bėda antradienis jau po rinkimų:)
  Ir į baseiną vandenį leidžia sian fb išplatino. Būtent šiandien

 6. Tai va sako:

  Visais imanomais budais verziasi vel. Taip. Labai sujudo ponios mieres gauja. Is kailio neriasi, kad tik niekas kitas neateitu ir jos darbeliu neisaiskintu.

 7. As sako:

  O pati rėkia kad kitos partijos pažeidinėja viską. Gera taktika pasirinko pati garsiai rėkia antai kitos partijos sukčiauja, o pačios galimai veikia tyliai.

 8. Marysia sako:

  Sveiki, protingieji kurmiai,
  tikrai rimtas sujudimas rajone prieš rinkimus, netgi intriga yra. Tik va vis girdžiu, o ir pati mačiau, kad daugiabučiuose lankosi vyrai ir moterys, eina nuo durų prie durų ir kviečia balsuoti, ir dalina M E R Ė S darbo ataskaitą. Va ir galvoju, ataskaita tai už savivaldybės lėšas išleista, lyg ir nederėtų ja naudotis agitacijai už sąrašiuką ar partiją. Tai ką galvojat rinkimų profesionalai?

 9. Tik rinkejas sako:

  Tikiu,kad po šiu rinkimu tarybos sudetis pasikeis. Kad meras pasikeis -nezinau. Domina tik vienas. Kas atsitinka su zmogumi,kad dauguma susidievina? Ar nebus ir po šiu rinkimu. O kiek idomu ,,nulėks galvų”jei meras pasikeis,čia tai intrga

 10. ir vėl aš ........... sako:

  citata ,, Man labai patinka politikai, kuriems būdinga geležinė priklausomybė tarp žodžių ir darbų.” ;)

  Taip pat labai nestandartinis minčių reikškimas ,bet reikia pagirti ;)

 11. ir vėl aš ........... sako:

  Visiems ,geros dienos :)
  :)
  :)

Jūsų komentaras:


šeši − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]