Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Bus atnaujinta Ukmergės poliklinika

   opera_Ym571KAQ2JNetrukus ims gražintis Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC). Ukmergės rajono savivaldybės iniciatyva šioje jai pavaldžioje gydymo įstaigoje bus vykdomas projektas „Pirminės asmens sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas Ukmergės PSPC“.

   Pirmame Ukmergės PSPC aukšte bus suremontuotaregistratūra ir išplėstas prie jos esantis pacientų laukiamasis įrengiant jame eilių reguliavimo sistemą, taip pat bus atnaujintas šalia registratūros esantis izoliatoriaus kabinetas ir visi šiame aukšte esantys tualetai. Pirmame aukšte, su atskiru įėjimu iš lauko, atsiras ir naujas, vadinamasis DOTS (tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso kabinetas tuberkulioze sergantiems pacientams) kabinetas, kuriame bus teikiama ir priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo paslauga.

     Trečiame centro pastato aukšte – bus atnaujintas procedūrinis ir prie jo bei laboratorijos esanti laukiamojo erdvė, taip pat bus įrengta eilių reguliavimo sistema į procedūrinį.

     Be visų remonto ir įrengimo darbų Ukmergės PSPC iš projekto lėšų numatė atnaujinti ir ginekologinių, šeimos gydytojų bei procedūrinio kabinetų įrangą, dvi odontologų darbo vietas bei joms reikalingą įrangą. Taip pat bus įsigyta kompiuterių bei naujų baldų gydytojų kabinetams.

      Projekto vertė – daugiau nei 270 tūkstančių (270 874,26) eurų. Jis bus finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų bei Ukmergės rajono savivaldybės lėšomis. Savivaldybės indėlis sudaro daugiau nei 22 tūkstančiai (22 345,26) eurų.

 Ukmergės r. svaivaldybės inf.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Graudu tikrai sako:

    Ir ko gi ji taip greit numerdėjo? Buvo joje pačios geriausios šeimos gydytojos. Kur dabar Grigė, Bazilienė?

  2. graudu sako:

    mūsų poliklinika merdinti.gyvybės jai jau niekas nebeįpūs. ir Ukmergei nebereikalinga. Ir peticija Verygai nepadės

  3. Klausimas sako:

    O mūsų poliklinika bus atnaujinta, kai atgaus tuos 22 tūkstančius?

Jūsų komentaras:


šeši − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]