Pranešimas dėl galimų pažeidimų Širvintų rajono savivaldybės taryboje    Kviečiame į dvidešimtą cepelinų balių Kiaukliuose    Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis vainikuotas grasinimais, kaltinimais ir įžeidimais (garso įrašas)

sdr/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir audio autorės /

     Paskutiniame šios kadencijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo šešiolika Tarybos narių. Jie svarstė ir patvirtino 54 klausimus.

       Kai kuriuos klausimus apžvelgsime plačiau kitą savaitę.

Deja, paskutinis posėdis nebuvo niekuo išskirtinis – kaltinimai, grasinimai ir įžeidimai liejosi laisvai. Tam nesutrukdė net viešnia – Vyriausybės atstovė Vilniaus apskričiai Vilda Vaičiūnienė.

Kviečiame pasiklausyti posėdžio įrašo ir susidaryti savo nuomonę.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

39 Komentarai (-ų)

 1. Nepergyvenk sako:

  Virgi, liks ir tau postu

 2. žinau ko reikia sako:

  o reikia tik tokio paties naglumo ir sugebėjimo koliotis. pvz. jūs melagis. – atsakymas – o jūs negraži. Jūs neišmanėlis. – o jūs durnė su aukštuoju. Jūs nemokat skaičiuot. – o jūs skaičius iš viso pažįstat? nu ir panašiai.
  Nesolidu? – aha. Smagu? – aha. Svarbiausia viską daryti mandagiai ir ramiu tonu.
  oi, nusišneku- mandagiai ir ramiu tonu negalima- negirdės ir pykčio purslais aptaškys. Tada reikia ramiai ir per garsiakalbį,kad neperrėktų .

 3. Varna Albertina sako:

  Taip, bet nuo to ne lengviau, kai matai tikrąją demokratiją mindomą kaip purviną pašluostę. Bet…ne tokio lygio veikėjai žlugo ir žlunga, kaip kad rodo ir senovės ir naujųjų laikų istorijos. Gal todėl, kad visados atsirasdavo netylinčių ir neparsiduodančių….

 4. faktas sako:

  kad sveikata brangesnė. Ir nėra ko ieškoti teisybės, Vieni kitus perka ir parduoda, vieni kitiems moka ir sumoka- darbais, priedais, pareigybėm, seimu, prezidentu, EP. Skvernelis glėbesčiuojasi, Karbauskis aseit nepalaiko ir nesusideda, teisingumo ministras sveikina, kancleris soc namą- viešbutį šventina. Taip kad viskas mūsuose kaip visur.

 5. Varna Albertina sako:

  Net man, varnai, aišku, kad jokia opozicija posto negaus, nes nėr ko nosies kišti į valdžios virtuvę. Tokios algos ne kožnam pabažnam, gerbiamieji, yra ir savų, labai pasi-nusi-pelniusių .

 6. Vicemerui sako:

  Nu sutinku. Šimonėlis neparsiduos. Bet kiti opozicionieriai…

 7. Vicemeras sako:

  Šiaip vicemeru imamas savas žmogus. Kitiem būtų siūloma tik siekiant sugriaut opoziciją. Dėl Vyto esu ramus – jis neparduos įsitikinimų. Garbingas žmogus laikosi savo žodžio.

 8. stepas sako:

  nenusišnekėkite: niekada savivaldybėse opozicija negauna vicemero posto. Ši pareigybė priklauso valdantiems

 9. Anūkė sako:

  Mano bobutė, kai užsideda akinius storais rėmeliais, tai tūri daug klausimų: Ar Česlovas yra Alinos pavaduotojas? Ar Česlovas ir Astikas yra pusbroliai? Tokiu atveju, ar Alina pyksis su Astiku? Ar Alina su Česlovu dalyvavo Darbo partijos reikaluose kartu su Astiku? Ar buvo į Širvintas atvykęs Arvydas Juozaitis? Ar Alina jį kvietė ir vedė renginį? Pagalvokim, gal Alina tiktų į vicemeres? Ar labai skirtųsi merės ir vicemerės elgesys?

 10. eis sako:

  Astikas tikrai eis- koks skirtumas, kokia partija. visai neseniai net griūdamas lankstėsi. tai lankstysis ir dabar. garantuoju.

 11. Atsakymuks sako:

  Astikui tikrai nesiūlys. Vytas ir Virginijus nepaperkami. Belieka Anna arba Vidmantas. Anna neis, nes socdemai rūpinasi savo partijos stiprinimu. Belieka Vidmantas, vis vien neturi ką prarasti, Zuoko politinė perspektyva lygi nuliui.

 12. Ufonautui "gerai pasakyta" sako:

  Naivi “gerai pasakyta”, ne tik aš, bet ir už mane durnesni poliglotologai žino, kad liaudžiai reikia aiškiai įvardinti priešus, kurie trukdo mūsų ir RAJONO sėkmei, ir tada visada ir visur bus kalti tik jie.
  Nei viena Širvintų valdžia taip nekiršino ir neniekino prieš juos buvusių vadovų ir savivaldybės specialistų, kaip ši. O kur dar kitų partijų ardymai? O kur dar bauginimai?

 13. Klausimuks sako:

  Man tai rūpi, kam bus iš opozicinio šešeto pasiūlyta būti vicemeru (-mere)? Jei nepasiseks su Anna, tai gal Astikui? Juk gal suveiks nostalgija taip mylėtai Darbo partijai? Likę 4, manau, tokios garbės nesulauks….Paspėliokime.

 14. Internautui „Gerai pasakyta“ sako:

  Mauzeris+Sūrskis: mes , kaip geriausi Lietuvos poliglotologai, Jums , gerbiamasai, tikrai pritariame – ši taisyklė be išimties galioja visiems suktiems ir labai aukštai save vertinantiems politikams nepaisant partinės priklausomybės…..

 15. gerai pasakyta sako:

  Mauzeris + Surskis
  2019-03-29 20:48 Kaip tik apie konservatorių politiką . :)

 16. taktika sako:

  ne žemas lygis, o aukštas pilotažas. Šizofrenija kažkokia, ir dar užkrečiama

 17. Kaimiečiui sako:

  Buldozerio gal ir nesustabdys, bet Respublikoje apie jį tikrai žinos. Daug kas keičiasi Lietuvoje, be to, ir aukštesnės jėgos kartais laiku įsikiša.
  O tos dvi mandros valdžios ponios , aiškiai matyt, kad šeimose tinkamo auklėjimo negavo arba buvo sunkiai auklėjamos.
  Manau , kad taip ardytis visai nepadoru, ypač, jei esi teisus. Bet , matyt, neteisumas tik tokiu būdų maskuojamas. Žemas lygis.

 18. Klausimas sako:

  Atvirai klausiame Vyriausybės atstovės, kada švietimo įstaigose bus skelbiami konkursai į vadovų vietas???

 19. taktika sako:

  taktika nesikeičia. tik tobulėja Baltušytė. vyriausybės atstovė sėdi tik dėl pliusiuko, kad sėdi. Gražiai nuskambėjo tylus palaikymas.

 20. Kaimietis sako:

  ką tik pažiūrėjau tarybos posėdį, atrodo, kad dabar šio buldozerio jau niekas nesustabdys. Vargšas Šimonėlis atrodo kaip Don Kichotas kovojantis su vėjo malūnais. Vytai, gerbiu tave, bet rinkimai parodė, kad teisybė Širvintose niekam nereikalinga, ko gero nerūpi ji net teisėsaugos institucijoms. Tausok savo sveikatą.

 21. O sako:

  Bus dar blogiau, nes jų 15, o opozicijos tik 6.

 22. Mauzeris + Surskis sako:

  Mauzeris: Sūrski, sakykite gerbiamasis, ką politikai turi padaryti, kad jiems sektųsi visur ir visada, ką jie bedarytų ir ką besakytų?

  Sūrskis: naivi pele, ne tik aš, bet ir už mane durnesni poliglotologai žino, kad liaudžiai reikia aiškiai įvardinti priešus, kurie trukdo mūsų ir tautos sėkmei, ir tada visada ir visur bus kalti tik jie.
  Žiūrėk į istoriją: caras Nikolaška II sakė kadais: „Mušk žydus, gelbėk Rusiją“. Šiandien Rusija nurodo savo priešus – supuvusius Vakarus , Trampas – meksikiečius ir kinus….
  Mauzeris: Ir ką, jiems pasisekė? Nu, lyg tai ir sekasi…
  Surskis: Žiūrėkim arčiau, kvaila pele, aiškinu tau, kad ir Širvintų valdžia tą taisyklę žino – savo rajonui irgi jau seniai įvardijo priešus – Šimonėlį ir Mateiką. Ir ką – visas rajonas žino, kas trukdo mėgautis visuotine meile .

 23. Vox sako:

  Ponią merę pažįstame ir žinome jos„inteligenciją ir kultūrą“ , nieko naujo, bet Administracijos direktorė pademonstravo aukštesnę klasę – toks chamizmas ne kasdien liejasi laisvai…

 24. Ryte sako:

  Ryte per kompą čia įrašo klausiausi be problemų

 25. Fest sako:

  Žiūrėkite ir klausykitės posėdžio įrašo iš savivaldybės tinklapio. Įeikite per skyrių „Taryba“ – „Posėdžių įrašai“. Pasimėgausite tikru „dvasiniu penu“.

 26. Klausimas sako:

  Kaip peržiūrėti ,jei rašo ,,Šis vaizdo įrašas negalimas ” ?

 27. Ko vertas sako:

  Ko vertas vyriausybės atstovės dalyvavimas, jei ji net nesustabdo patyčių? O ar pasidomės faktais dėl kelių finansavimo, dėl švietimo įstaigų LEPų???

 28. Nekoks vaizdas sako:

  Liūdna žiūrėti švelniai tariant. Tokios arogancijos, nesivaldymo ir tokio chamiškumo reikia paieškoti. Aš maniau kad Baltušytė kultūringesnė už merę, bet pasirodo greitai išmoko. Kai neturi argumentų atremti išsakytiems faktams labai susinervina ir pradeda koliotis, menkinti kitus. Tikros kaimo bobos.

 29. Gimimas sako:

  Nauja pabaisa

 30. :) sako:

  Baltrusyte jau nesivaldo:)

 31. O sako:

  Lazda turi 2 galus, anksčiau ar vėliau kiekvienas gaus pagal savo nuopelnus

 32. Pagarba Vytui sako:

  Šlykštu, kad taip tyčiojasi poniutės. Žino, kad Vytas padorus vyras ir moteriai neatkirs grubiai. O reikėtų. Labai reikėtų.

 33. nejuokinkit sako:

  merginos seniai jaučiasi nebaudžiamos ir vienvaldės. ką ten jaučiasi- tokios ir yra. Gėda žiūrėt kaip nesivaldo, kaip tyčiojasi. bet patys kalti- nuolankiai balsuojam, nuolankiai vykdom, nuolankiai pataikaujam. Nes taip patogu- oi, iš darbo išmes, oi, prisikabins, oi, užsiundys, oi, užpyks. Patys leidžiamės būti durninamais ir žeminamais. Laisvė rinktis laisvai tylėt

 34. Pirmam sako:

  Taip ,arspėjote,numestas kauliukas,prieš rinkimus.Kokios blondiškos bobos,toks ir posėdis.Sveikinimai Vytui ir didžiausios jum sekmės.

 35. Kada sako:

  Kada pagaliau kas nors duos atkirti toms arogantiskoms personoms ir tuo pasodins jas i tinkama vieta. Kazkoks turgus o ne posedis

 36. To nesupratau sako:

  dėkojo ne valdantiesiems, o administracijos darbuotojams, paklausykit dar kartą įrašą

 37. Nesupratau sako:

  Už ką Tamošiūnienė dėkojo valdantiesiems? Ir tas merės pasakymas “už nebylų palaikymą.”

 38. Fest sako:

  Atidžiai klausiausi viso posėdžio. Įspūdis slogus. Apsuko pergalė rinkimuose valdžios moteriškių galvas – patyčios ir beribė arogancija liejasi laisvai. Vietoje to, kad būtų argumentuotai atsakyta į gerbiamo tarybos nario V.Šimonėlio pagrįstą kritiką , ji pavadinama „pasapaliojimais“. Ponia merė atvirai tyčiojasi iš kito tarybos nario, grasina teismais už paviešintus didelius pažeidimus.
  Gerbiamas tarybos nary Šimonėli, linkime Jums stiprybės – Jus puola, ir mes matome, už ką. Stiprybės Jums!

 39. As sako:

  Atsiprašau už klausimą, bet ar baseiną jau atidarė ar čia tik buvo numestas kauliukas liaudžiai prieš rinkimus?

Jūsų komentaras:


+ trys = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]