Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa

     DSC_0009Artėjant gamtinių dujų jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos tiesimo darbų startui,  „Amber Grid“ pradėjo GIPL projekto pristatymo vietos bendruomenėms etapą. Todėl Jauniūnų apylinkių gyventojai buvo pakviesti į Šiaulių kaimo bendruomenės namuose organizuotą susitikimą, kuriame pristatė dujotiekio jungties tarp Lietuvos ir Lenkijos (GIPL) projektą bei čia pat atsakė į gyventojams kilusius klausimus.

      O klausimų pateikė keli Plikiškių kaimo gyventojai. Vienas domėjosi kompensacijomis, nes jos tokios mažos, kad žmogus piktinosi. Juk žemės negalima dirbti ten, kur bus įkastas dujotiekis. Tad gerokai atpigusi žemė – nuostolis gyventojams. Tokių, kurie nesutiko su menkomis kompensacijomis yra ne vienas.

     ApplicationFrameHost_58VfTIuSJUPlikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas Robertas Blinkevičius domėjosi, kaip bus su Plikiškių keliu, kurį pati bendruomenė susitvarkė, bet tiesiant dujotiekį juo važinės sunkioji technika ir jį gadins. Pirmininkui pažadėta, kad prieš darbus kelias bus nufotografuotas ir po darbų jis bus sutvarkytas iki tokio paties lygio.

    Kad susitikimas nebūtų toks sunkus ir skausmingas, organizatoriai pasitelkė žinomus visuomenei asmenis diskutuoti temomis, skatinančiomis žmonių smalsumą ir kritišką požiūrį į įvairius visuomeninius reiškinius. Šiame susitikime su Haroldu Mackevičiumi diskutuota apie „dviratį“. Haroldas pasakojo apie gyvenimą Širvintose, apie „Dviračio“ realijas ir užkulisius.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

7 Komentarai (-ų)

 1. Er sako:

  Tai o kur galima sužinoti dabar tą info apie kurią kalbejo? Kur tas dujotiekis bus? Tokie zemelapiai tai nekazka pasako.

 2. Iš Šiaulių sako:

  Skelbimas kvietė į susitikimą su Dviračio kūrėju. Apie dujotiekį jokių užuominų nebuvo. Susirinko ne tie žmonės ir ne toje vietoje, kur reikėjo. O kažkas užsidėjo pliusiuką, kad renginys įvyko, ir dar praplovė pinigus už dujotiekio statybos viešinimą. Tik suerzino. Negerai taip daryti. Ir dar pasakas pasakoja, kad virš dujotiekio galima visokia veikla. Gerai atsimenam ir sprogimą, ir gaisrą. Nereikia maustyti žmonių.

 3. Pritarėjui sako:

  Kol rašysi anonimiškus komentarus kaip mokykloj ant tualeto sienos, nieko neišsireikalausi :) )

 4. Pritariu jauniūniečiui sako:

  kur Jauniūnų gyventojai, kur buvo skelbta, kad vyks toks susitikimas?

 5. Pritariu sako:

  Skelbimas buvo tik dėl susitikimo su Mackevičium. Niekur viešoje erdvėje nebuvo net užsiminta apie dujas. Reikalauju normalaus susitikimo ir paaiškinimo

 6. jauniūnietis sako:

  Įdomu, susitikimas su Jauniūnų gyventojais. o kur jie? Nematau nei vieno, pats esu Jauniūnų gyventojas, bet tik iš “Krašto naujienų” sužnojau apie jau įvykusį faktą.

 7. Soja sako:

  Kad nukreipti žmonių dėmesį nuo problemos, pakvietė juokdarį pakalbėti apie dviračius

Jūsų komentaras:


penki × = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]