Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

TS-LKD: dėkojame už palaikymą

     PLAKATAS PADĖKA 2Mieli širvintiškiai, esame dėkingi už palaikymą ir pasitikėjimą savivaldos rinkimuose kovo 3 dieną. Mums tai didelis įvertinimas. Tikras muzikantas groja net ir vienam klausytojui, tačiau Jūsų net 414, o tai  jau pilna salė. Turint mintyje, kad mūsų kurį laiką beveik nesigirdėjo, ir Jūs mus išgirdote – tai iš tiesų stebuklas. Tikime, kad tie pasitikėjimo balsai yra kiekvieno širvintiškio, taigi dirbsime ir atstovausime visiems.

Politinė reklama. Apmokėta iš TS-LKD politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-11


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

21 Komentarai (-ų)

 1. Sėkminga verslininkė sako:

  “Tada suprastum, kad nežinai, kaip daug nežinai. Įsitikintum, jog reikia atminties, kad prisimintum, ką pamiršai. Nustebtum, kad negali net įsivaizduoti, ką galėtum įsivaizduoti, jei turėtum vaizduotę. Sužinotum, kad reikia proto, jog suvoktum, kad tau trūksta proto”

  “Užsidėjęs baimės akinius žmogus pradeda visko bijoti. Jis nemato, kad tai akiniai jam rodo tokį siaubingą pasaulį. Jis nemato, kad jį prigąsdino specialiai, kad jam pardavė baimės akinius kartu su pasakojimais apie avarijas, katastrofas, eismo įvykius ir žmogžudystes. Net ne pardavė, o įpiršo, paskolino, išnuomojo iki gyvenimo pabaigos. Kad tik karste galėtų juos nusiimti. Kad visą gyvenimą bijotų priešų, karų, nepriteklių”

 2. Sėkminga verslininkė sako:

  “…koks sudėtingas ir prieštaringas yra “istorijos darymas”. Kaip jis priklauso ne tik nuo laisvų žmonių apsisprendimų, pasirinkimų, valios, bet ir charakterio savybių, išsilavinimo spragų, žmogiškų silpnybių. Kaip net supervalstybėms(tradicinėms partijoms) su savo analitiniais centrais nepavyksta numatyti ar pakreipti istorijos tėkmės”

  Mažiausiam Lietuvos rajone šiek tiek kitaip. Viskas, kas išvardinta tinka ir komitetui ir rinkėjams… Charakterio savybės, žmogiškos silpnybės.

 3. Šalta galva - karšta širdis sako:

  Žiūrint į suvestinę iš rinkiminių rajono apylinkių tai garbingiausi ir protingiausi rinkėjai gyvena Medžiukuose, Kernavėje ir Gelvonyse. Ten didesnė pusė rinkėjų neapako nuovaldžios moterų spindesio, šaunuoliai , galvas ant pečių turite.

 4. dd sako:

  Kalčiausia vasiliuskiene, ant kryžiaus ją

 5. Žadėjau balsuoti sako:

  Aš pasakiau, kad tėve myliu, bet išėjau pas kitą.

 6. ir vėl aš ............ sako:

  Pikti čia jūs visi …. ;)

  Vasiliauskienė
  2019-03-05 13:19 citata ,,Taip, gėda prisiminti, ką ši asaba pridirbo skyriui. Linkiu greičiau atsitiesti ir eiti pirmyn”

  O tai ką tokio pridirbo ,kad skyrius lygi šiol negali atsitiesti ir pajudėti iš vietos ? ;)
  Na ką gi ,atsitieskit ir eikit . :)

  p.s turbūt nieko nepridirbo ,jei gėda prisiminti ir parašyti ?

 7. Gatvė sako:

  Dar čiut čiut ir eis ponia į gatvę. Geriausiu atveju už tarnystę gaus menkutę kėdę, bet gali ir nieko negauti. Taip atlyginama išverstaskūriams

 8. Vasiliauskienė sako:

  Taip, gėda prisiminti, ką ši asaba pridirbo skyriui. Linkiu greičiau atsitiesti ir eiti pirmyn

 9. ir vėl aš ............ sako:

  Prisimenu
  2019-03-05 12:19

  Labai malonu iš jūsų gauti paaiškinimą :)

  bet dėl visiško aiškumo dar paklausiu
  ,, Citata: Trečiadienį šešiems pritarus ir vienam (Saulius Pečeliūnas) susilaikius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Priežiūros komiteto sprendimu nutarta Ireną Vasiliauskienę pašalinti iš partijos. Pagrindinė priežastis – ji nevykdė Priežiūros komiteto reikalavimo atsistatydinti iš vicemero pareigų Širvintų rajono savivaldybėje ir nutraukti koalicinę sutartį su balsų pirkimu kaltinama partija.”

  Ką reikškia ,,su balsu pirkimu kaltinama partija ”? Čia partija ,kaip juridinis asmuo ar fizinis? Jei partiją sudaro vienminčių žmonių būrys ,tai ar už vieno partijos nario nusižengimus turi atsakyti visi ? Jei partija atsakinga už kiekvieno joje esančio partijos nario veiksmus ,tuomet ,kodėl liberalų sąjunga neprisiima atsakomybės už E.Masiulio veiksmus ? Turbūt todėl ,kad kiekvienas,kiekvienos partijos narys pats atsako už savo veiksmus . Taigi, kodėl TS-LKD priežiūros komitetas reikalavo nutraukti koalicija su basų pirkimu kaltinama partija? Gal TS-LKD priežiūros komitetas ,nėra nieko girdėjęs apie nekaltumo prezumpciją ?

 10. Minde sako:

  Tai Vasiliauskienė be darbo liko?

 11. Anonimas sako:

  Labai menkas palaikymas, asareles, dziaugtis visai nera ko, tiek kiti zeminti, tiek patyciu buvo ant vicemeres ir kitu, o rezultatas nulinis.

 12. Prisimenu ir dar sako:

  https://www.krastonaujienos.lt/2018/01/sirvintu-vicemere-pasalinta-is-konservatoriu/

  Citata: Trečiadienį šešiems pritarus ir vienam (Saulius Pečeliūnas) susilaikius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Priežiūros komiteto sprendimu nutarta Ireną Vasiliauskienę pašalinti iš partijos. Pagrindinė priežastis – ji nevykdė Priežiūros komiteto reikalavimo atsistatydinti iš vicemero pareigų Širvintų rajono savivaldybėje ir nutraukti koalicinę sutartį su balsų pirkimu kaltinama partija.

 13. Prisimenu dar sako:

  https://www.krastonaujienos.lt/2017/10/po-savivaldybes-stogu-kedziu-stumdymai/

  Citata: Būdama vienintelė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė savivaldybės valdančiojoje koalicijoje, esu apsisprendusi, užbaigusi suplanuotus darbus, iš mero pavaduotojo pareigų pasitraukti. TS LKD Prezidiumo sprendimas yra neginčytinas, o dėl tolimesnių planų svarstoma.
  Pagarbiai Irena Vasiliauskienė

 14. Prisimenu sako:

  https://www.krastonaujienos.lt/2017/10/ar-paklus-i-vasiliauskiene-partijos-sprendimui/

  Citata: Nuo pat pradžių sakėme, kad mūsų skyriui eiti į koaliciją su Darbo partija ir Živile Pinskuviene buvo klaida. Tačiau esame demokratiška partija, todėl dėl šio klausimo turėjome daug diskusijų ir netgi ginčų su savo skyriaus žmonėmis, siekdami surasti geriausius sprendimus dėl darbo širvintiškių labui. Visgi šiandien šioje istorijoje dedame tašką. Skyrius turi trauktis iš valdančiosios koalicijos Širvintose

 15. ir vėl aš ............ sako:

  O tai kur išplaukė ? Į Širvintas jau negrįž ? ;)

 16. ir vėl aš ........... sako:

  Keista
  2019-03-05 10:44

  citata ,,Vasiliauskienė, ji gi vicemerė, gavo 77 balsus. Tai tik tiek žmonių vertina jos darbą? O juk, iš pareigų neišėjo partijos liepiama, nes daug darbų turėjo ir prašoma buvo”

  Kaip partija gali liepti ,demokratai jūs ? :)

  Sakot ,,Mums saulės nereikia ,mums partija šviečia ”? ;)

 17. Susivokimas sako:

  Taip tuščia name
  Už lango lyg medį kas kerta
  Išduosi mane
  Du tūkstančiai devynioliktąjį kartą

 18. Burės sako:

  Sveikinu TS- LKD, išplaukėte i vandenyną! Iškelkite aukštai bures, laikykitės nusibrėžto kurso, kapitonui linkiu tvirtai laikyti vairą, palankaus vėjo Jums!

 19. Keista sako:

  Vasiliauskienė, ji gi vicemerė, gavo 77 balsus. Tai tik tiek žmonių vertina jos darbą? O juk, iš pareigų neišėjo partijos liepiama, nes daug darbų turėjo ir prašoma buvo.

 20. Pirmyn sako:

  Lengva nebus. Bet balsavau už šią komandą, nes tikiu, kad susidorosite su užduotimi. Sėkmės

Jūsų komentaras:


septyni × devyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]