Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

A-ū, ieškau miesto šeimininko!

politinė reklama

foto KRAŠTO NAUJIENŲ archyvas

foto KRAŠTO NAUJIENŲ archyvas

    Džiaugiuosi mūsų Širvintomis – gražėja, pavasarėja, jaunėja – tvarkomos gatvės, tiesiami šaligatviai, jau ir suoliukų atsiranda, medžiai atsodinti, jaunų mamų, stumančių vežimėlius su krykštaujančiomis atžalomis, vis daugiau… Šaunu!

    Centras, nors ir vyksta didieji pertvarkos darbai, nuolat valomas. Moterėlės šluotomis mojuoja, paskutinius pernykščius lapus vaiko. Net pavydas ima, kaip jos spėriai tvarką įveda!

    Pagalvoji, gerai, kad miesto valdžia ir svečiai neužklysta į teritoriją, kuri vadinama Nepriklausomybės aikštė, Ukmergės gatvė. Ten lapų, šakų – nors karučiais vežk. Vasarą ir rudens metą niekas netvarkė, nes darbai vyko. Ir kam ten tvarkyti? Juk vis tiek sumaištis aplinkui! Dabar ir trinkelės suklotos, ir žolė parkelių pakraščiuose atsėta, lyg ir laikas būtų apsikuopti. Bet kur tau! Užmiršti esame…

     Miesto šeimininkas, reziduojantis „Šilumos tinkluose“ ir esantis atsakingas už švarą mieste, tikriausiai pripažįsta tik kabinetinį darbą ir niekada iš jo dėl neaiškių priežasčių, matyt, neišeina. O gal viršininko statusas to neleidžia daryti?! Pagaliau tam tarnybinė mašina yra. Galima apžiūrėti savo valdas ir per jos langą. Gal apsidairius kiltų mintis pasiusti darbininkus ir į kitas teritorijas tvarką ir švarą įvesti?! Juolab kad moteriškės-tvarkytojos čia kartais prabėga, pažiūri, bet nieko nedaro. Paklausus, kada pasirodys, žodžiais nudžiugina, kad jau greitai. Laukiam – nesulaukiam Jūsų, mielosios!

     Liepos,  pasodintos Vilniaus gatvėje (nuo tiltelio iki teismo rūmų,) jau seniai tvirtai įsikibusio į žemę ir gražiai auga. Nesuprantama, kam joms tie išlaužyti ir iškreivinti palaikymo kuolai ir besiplaikstantys vėjyje raiščiai reikalingi. Vaizdelis tikrai nekoks! Bet juk įsakymo nėra, todėl ir daryti nieko neverta. Nulūžo parke akacijos šaka, kadaruoja palei žemę jau antrą mėnesį – tegul! Kol ko nors nepriplos, lai taip ir būna! Varge tu mano!

     Nuėjus prašyti pagalbos dėl lūžinėjančių ir pavojų keliančių medžių, viršininkas atsainiai mesteli  atsakymą, kad nėra lėšų ir visi limitai jau išnaudoti, bet… gavęs nurodymus „iš viršaus“, matyt, greitąjį kreditą paima, nes medis kaipmat nupjaunamas.  Taip, gyvenam pagal rusų posakį „Kol griaustinis nesugriaudės, tol mužikas nepersižegnos“. Gal jau imkimės iniciatyvos, viršininke, o ne sėdėkime užsidarę tarp keturių sienų!..  Norėtųsi matyti rūpestingą miesto švarą ir tvarką  užtikrinantį šeimininką, kuriam galėtume pasakyti „ačiū“ ir nuoširdžiai paspausti ranką!

    P. S. Dalis skaitytojų gali pagalvoti, kad vietoj straipsnių rašinėjimo ir virkavimo, galima būtų paimti grėblį į rankas ir pirmyn, pernykščių lapų grėbstyti! Grėbiau, šlaviau, mielieji, bene dvejus metus. Nusibodo! Tegul dabar tai daro tie, kam priklauso…

 Savo pastebėjimus surašė Margarita Vaičelytė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Neverk sako:

  Visais laikais ir tvarkė, ir gėlės žydėjo. Tik pijaro nebuvo. Ir taip nešvaistė babkių

 2. tikrai jus tokie sako:

  geriau kai niekas netvarke tai gerai buvo dabar neturite kas pasakyti sarmata ir skaityti

 3. O kartais baseinas neskęsta? sako:

  Nes jau prieš rinkimus pradėjo vandenį leisti:) :) :) :)

 4. Klausimukui sako:

  Jau prikaišiojo

 5. Ko tylit sako:

  Ko tylit, vergai nužemintieji? Aikštės medžius išpjovė ir beveik nei ciptelėjimo. Gal dviems žmonėms- ašara dievo aky. Tuoj išpjaus medžius aplink naują baseiną.
  Tiesa, šiaip darbai Širvintų Aukso Amžiaus statybose sustojo… Gal yra norinčių už dyką pasidarbuoti? Gal yra norinčių Širvintų vandenims pervesti kokius 22procentus paramos?
  Kad man nei cypt. Tik slabakai verkia dėl visko.

 6. Maša sako:

  O teisingos spaudos žurnalistas ne toj aikštėje gyvena? O gal nemato jei nieko pats nerašo, o gal šiukštu negalima rašyti jog kažkas netvarkoj? Bijo merės? O būtent jis turėtų rūpintis viešinti tokias problemas juolab čia ir jo namai, ar klystu?

 7. Gražina sako:

  Šaunuolė Margarita, gera pedagogė. Matyt tam krašte negyvena pritariantys ar palaikantys, tai gali ir šiukšlėse gyventi…

 8. Klausimukas sako:

  O prieš pirmą posėdį gėlių neprikaišios mieste?

 9. Nieko naujo sako:

  Tvarkoma ten, kur gali aukštakulniai, nukaukšėti. O gumovikams gerai ir buza klampoti

 10. virgis sako:

  Margarita pajuto demesio trukuma

 11. Autorei sako:

  Pagarba jums už drąsą. Teisybę parašėte. Va tokie mokytojai turi vaikus mokyti, o ne išverstaskūriai, šokantys pagal valdžių dūdeles

 12. Pasiūlymas sako:

  Duokit Margaritai pareigas miesto tvarkytojo ir viskas susitvarkys

 13. .... sako:

  Pletkai sklinda, kad jau neilgai viršininkaus tas viršininkas – per toli į darbą važinėt. Jau kitas savas numatytas.

Jūsų komentaras:


aštuoni − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]