Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kiauklių “Vilkesa” švenčia 15 metų jubiliejų (VIDEO)

aDSC_0348/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

/ Foto ir video autorės /

    Prieš daugybę metų didis muzikas, kompozitorius M. K. Čiurlionis yra sakęs: ,,Dainuojantis ir muzikuojantis žmogus – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydą ir neapykantą“.

     Daina nebūtų daina be žmonių bendravimo, be didesnio ar mažesnio įsijautimo. Muzika, Čiurlionio žodžiais, tai – Dievų kalba, statanti pilis, daranti stebuklus. Tai kelias į save, savo jausmų beribę jūrą, tai vaistai nuo skausmo, nerimo, širdgėlos, tai džiaugsmo ašarų vėriniai.

   DSC_0378 Jau penkiolika metų Širvintų kultūros centro Kiauklių filialo vokalinis moterų ansamblis ,,Vilkesa“ savo dainomis virpina širdis, koncertais džiugina aplinkinius ne tik Kiaukliuose ar Širvintose, bet visoje Lietuvoje.

    Ansamblis susibūrė 2004 metais. Tais pačiais metais Seniūnijų kultūros dienų baigiamajame koncerte ansamblis pelnė Metų debiuto nominaciją. Tuo metu ansambliui vadovavo Dalia Kiaulevičiūtė, jos darbą tęsia vadovė Audronė Burakovienė.

    Tie penkiolika metų praėjo labai greitai, šventės, renginiai, repeticijos, linksmi nutikimai. Kiauklių moterų vokalinis ansamblis aktyviai dalyvauja įvairiose seniūnijos ir rajono šventėse, festivaliuose. Moterys, dainuojančios Kiauklių vokaliniame ansamblyje, aktyviai vysto savo veiklą ir propaguoja dainą – neatskiriamą žmogaus dvasinio gyvenimo dalį, natūraliai įsiliejusią į kasdienį gyvenimą.

     DSC_0371Šiuo metu ansamblyje dainuoja: Regina Janickienė, Regina Šekštelienė, Audronė Naraškevičienė, Danutė Lemešovienė, Asta Amankavičienė, vadovė Audronė Burakovienė.

    Pasveikinti kolektyvo atvyko Širvintų Kultūros centro atstovės, vienaip ar kitaip su koletyvu susiję žmonės: vieni kartu dainavę, kiti padėję šokius statyti… Kiekviena „Vilkesos“ daininkė apdovanota merės Živilės Pinskuvienės padėka, kiekviena džiaugėsi gerbėjų gėlėmis.

    Gražiais plastiškais šokiais visus džiugino Sportinių šokių klubo “Reveransas” šokėjai Pijus ir Klėja (vadovai   Astra ir Remigijus Suslavičiai) iš Musninikų seniūnijos. Ši pora suslaukė daugybės aplodismentų ir susižavėjusių šūksnių.

    Skambias dainas „Vilkesos“ kolektyvu ir jo gerbėjams dovanojo Raguvos kultūros centro romansinis ansamblis „Ilgesys“ (vad. Kristina Juškienė) ir Raguvos kultūros centro moterų ansamblis „Baladė“ (vad. Rima Žudienė).

     Jauki ir nuoširdi šventė neprailgo, visi kartu dainavo pritardami atlikėjams, nuoširdžiai plojo ir džiaugėsi galimybe pasibūti drauge.

    Renginį vedė jaunieji Kiauklių saviveiklininkai Laimė Graužinytė, Rokas Kalesnykas, Dovydas Naraškevičius. Scenarijaus autorė Asta Amankavičienė.

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

47 Komentarai (-ų)

 1. jo sako:

  Kur beisvaziuotum, visur su savimi issivezi save.

 2. Paskutiniam sako:

  O jūs turite įgaliojimus kalbėti Krašto naujienų vardu?

 3. to AnciūKliai 2019-05-04 13:56 sako:

  Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai. Apie darba užsienyje straipsnyje nerašoma. Jei norite išreklamuoti užsienį, tai susimokėkit kn.

 4. paskutiniam sako:

  Ačiū už pasakytą tiesą.

 5. Pastebėjau sako:

  Kad šitas laikraštukas apie Anciūnus niekad nerašo. Vis apie Kiauklius. O kiaukliškiai irgi tik savus, pritariančius jiems susikvietė. Ar buvo koks kvietimas į renginį? Pasikvietė, ką patys užsimanė ;) )

 6. Pastebėjau sako:

  Tik Anciūnai po Kiauklių renginiais giriasi. Beje, keista, bet jei Anciūnai paminėti kokiam straipsnyje, jų niekas negiria. Nepavydėkite, o į savo renginius kvieskit ir apie jus parašys.

 7. ačiū sako:

  Yra daugybė kolektyvų, kurie įvertinti konkursuose, apžiūrose, jiems lenkiasi žiurovai ir džiaugiasi. Niekaip nesuprantu, kam ršyti tuos pagyriamuosius komentarus, jeigu vietoje buvo padekota, tai galimai nerimaujama, kad paskęs tarp rimtesnių. Yra kolektyvų, kurie scenoje po 30-35 metus, o apie juos kazkodel nerasoma. Kas cia per zmoniu skirstymas? Niekaip nesuprantu. O jeigu kaimynus ziurovai giria, tai reikia džiaugtis, dar padekoti ir stengtis pavyti kaimynus.

 8. AnciūKliai sako:

  Kapela, po to vadovė gauna apdovanojimą už “krašto pagarsinimą Lietuvoje ir už jos ribų, bei užribiuose”. Po to nuvažiuoja su savo “Užnugariu” į tuos užsienius. Pagarsina save, kraštą ir…Užnugarį. Nes nieko už dyką nebūna… Būnant užsienyje buvo puiki proga pasilikti, įsidarbinti kokiam Čiken faktoriuje, vištoms galvas sukioti. Bet ne. Kas gi ten žinos? O kur dar Užnugaris? Geriau atvažiavus čia vietoje draskytis ir sukinėti kitai vadovei galvą dėl duonos kąsnio ir pusė etato. Apgailėtini Biūdžėtininkai.

 9. Šešuolėliams sako:

  Norite pasakyti, kad čia Anciūnus giria patys kapeliškiai? Tai pagal jūsų tokį mąstymą išeina, kad ,,Vilkesa” teigiamus atsiliepimus irgi gavo tik iš savų. Cha cha cha! Nu geras!

 10. priešpaskutinei sako:

  Nėra nė vieno niekinančio komentaro. Pasidomėkit, ką reiškia niekinantis komentaras.

 11. Gal sako:

  Gal Anciūnus krizė užpuolė? Nesikuklinkit, sakykit, gelbėsim. Atsiųsim savo žiūrovų, jei taip dėmesio trūksta

 12. Šešuolėliai sako:

  Po tokių komentarų niekada nevažiuosiu i Anciūnus. Padorus kolektyvas niekada neniekina kitų.

 13. :) sako:

  Baik cirkintis :) nuo kada draudžiama kaimyną girti? Ale gi bjauri mada save iškelti aukščiau bambos ir neduok die, kad kas kaimyną pagirs.

 14. to Sudegęs sako:

  Švelniai tariant, toks selektyvumas apgailėtinas.

 15. Suprantantis sako:

  Juojingai atrodo desperatiškas Anciūnų savęs kišimas. Padarykit gerą renginį, pakvieskit žurnalistus ir bus tų straipsnių. Ale gal nesugebat, tai kitus apšikat. Gėda. Ir dar kuktūrininkais vadinatės…

 16. Susimąstykit sako:

  Straipsnis apie ansamblį “Vilkesa”, o ne kaimiečius. Ką čia komentuojate, kai komentaras neatitinka straipsniuko turinio?! Liaukitės!

 17. Sudegęs kaimas sako:

  Anciūnų kapela iš kaimo? Taip. Merė iš kaimo? Taip. Iš Kolūkiečių gatvės. Taip, kad Anciūnų ir Širvintų kaimai valdo miestą. Ir nenuostabu. Jeigu žmonės balsuoja kaip kaimiečiai, mėgsta ROTONDAS kaip kaimiečiai, mėgsta blizgučius kaip kaimiečiai, važinėja išklerusiais džipais mieste kaip kaimiečiai, tai žmonės ir yra kaimiečiai.
  Širvintų miesto kaimiečiai.

 18. Susidomėjau sako:

  Kodėl ADMIN neįspėja, kad Skvernelis, merė ir ekstazė nėra minimi straipsnyje ir tokie komentarai nėra pageidaujami???

 19. aga sako:

  apie ekstaze, Skverneli ir grojimo vertinimo “eksperte” nekalbama, tai kam komentuojate?

 20. Sudegęs teatas sako:

  “”"”Skaiciau, kad Anciunų megeju teatras yra ivertintas respublikoje”"”". Ir be to sitame superiniame straipsnyje apie teatrą ir mėgėjus nekalbama, tai kam komentuojate?

 21. ooo sako:

  Skaiciau, kad Anciunų megeju teatras yra ivertintas respublikoje. Gal puolimo komanda isdris paneigti?? Ir be to sitame superiniame straipsnyje apie prezidenta ir inauguracija nekalbama, tai kam komentuojate?

 22. Gigigagantui sako:

  Jo! Tiesą tu sakai! Būtų tikrai super! Dabar ne kažką!

 23. Unciūnai sako:

  Gi Gi Ga Ga. Visos šventės nuostabios, dar nuostabesnės, kai dalyvauja Anciūnai. Iš vis ekstazė būtų, jeigu dalyvautų ponia Merė.
  Jeigu rinkimuose nugalėtų Skvernelis, tai Anciūnam iš vis stogą nurautų. Užnugaris būtų ne tik Merė ir Prezidentas. Galėtų atgroti per inauguraciją. Ir niekas nedrįstų pasakyti, kaip jie iš tiesų groja.

 24. Paskutiniam sako:

  Gi ir giria šventę, tik sako, kad ji būtų dar puikesnė su Anciūnais!

 25. as sako:

  Bent spaudos laisves dieną susilaikykite nuo auklejimo, kur ir ka komentuoti. Cia koks smeizimas ar purvo pilstymas???, juk ne, tiesiog nuomone, kad Anciunu kapela yra nuostabi.

 26. niekaip sako:

  nesuprantu, ar neaiškiai parašyta, kad čia Kiauklių ansamblio šventė ne Anciūnų. Girkit ir vertinkit po jų šventės nieks nedraudžia. Nu kažkoks marazmas

 27. Anonimas sako:

  as irgi Anciūnų kapelą vertinu labai teigiamai.

 28. Nijolė sako:

  Straipsnis gražiai parašytas apie dainuojančias Kiauklių moteris,reikia tik pasidžiaugti švente,kam reikalingi komentarai apie Anciūnus?Visi savo rogėse tegul važiuoja ir dainuoja.

 29. Ponia Admin sako:

  Kažkodėl po kitais “straipsniais” leidžiamas visas š pilimas, kad ir ne į temą jis, o dabar, matai, PAGYROS kitai kapelai yra draudžiamos. Cirkai!

 30. tikrai sako:

  Anciūnams reklamos nereikia, jie turi savo ziurovus ir gerbejus, jiems importuotis is kazkur nei ziurovu, nei gerbeju nereikia

 31. O sako:

  Tai kad ta kapela jau tikriausiai po „krištolinės” padu, tai gal be jos leidimo negali dalyvauti ten, kur susirenka dalyviai galimai ne iš „tos pusės”.

 32. ADMIN sako:

  Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai. Apie Anciūnus straipsnyje nerašoma. Jei norite reklamos, prašom susimokėti.

 33. vai vai sako:

  Anciūnų kapela labai puiki, šitą visi žino. Jie tikrai duoda garo ir kelia ūpą.

 34. neringa sako:

  O man Anciūnai labiau prie širdies.

 35. Nereikia sako:

  Jei sužinočiau, kad koncertuos Anciūnai, neičiau. Nemandagūs, jokios pagarbos konkurentams ir dar žviegia negirdėdamu vienas kito

 36. joniene sako:

  Anciunų kapela yra pavyzdys kitiems kolektyvams. Profesionalai, aukstas lygis, pripazinimas.

 37. Nereikia sako:

  Nereikia kišti tų žviegiančių Anciūnų. Jau bloga nuo jų

 38. Pritariu sako:

  Trūksta Anciūnų. Jie tai tikrai duoda vaizdų!

 39. jo sako:

  Gaila, kad Anciunu kapelos nebuvo, va ten tai kolektyvas, uch labai geras

 40. to Jauku sako:

  jeigu jau balsas prikimo tai jau kažkas negerai, gal rėkei daug?

 41. Nijolė sako:

  Nustebau,toks gražus renginys,o kur aukščiausiosios sveikinimai,kaipgi be jos nuotraukos.Čia tai įvykis ir didelio susidomėjimo.Kodėl?

 42. Juste sako:

  Sveikinu vadovę Audronę už suteiktas galimybes pamatyti ir pabūti su jos kolektyvu ir svečiais.Geros sveikatos Audronei

 43. Jauku sako:

  Labai jauki šventė. Tiek prisidainavau, kad net balsas prikimo

 44. taip sako:

  labai gražus renginys ir kolektyvai labai šaunus.

 45. Klausiu sako:

  Ar tik tiek nuotraukų? Daugiau nėra?

 46. Asta sako:

  Ačiū

Jūsų komentaras:


aštuoni + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]