Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

LSDP Širvintų skyriui ir toliau vadovaus Anna Kuznecovienė

FB_IMG_1554654762883Pranešimas spaudai

     Balandžio 6 d. (šeštadienį) įvyko LSDP Širvintų raj. skyriaus ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas. Susirinkimą vedė skyriaus pirmininkė Anna Kuznecovienė, bei pavaduotojas Gediminas Voveris. Pristačius darbotvarkės klausimus, susirinkimas pradėtas maloniai – pirmiausia buvo pasveikinti skyriaus bičiuliai, švenčiantys savo jubiliejus.

    Pirmininkė A.Kuznecovienė pristatė skyriaus tarybos ataskaitą, apžvelgė praėjusių metų rezultatus, aptarė nuveiktus darbus. Už ataskaitinius metus ataskaitas pristatė: Finansų komisijos pirmininkė Irena Ruseckienė, Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Vytautas Ruseckas.  Rinkimų rezultatus apžvelgė ir ataskaitą pristatė skyriaus rinkimų štabo vadovas Laimonas Judeikis. Už nuveiktus darbus pirmininkė padėkojo ilgametei LSDP moterų klubo pirmininkei Ritai Valauskienei ir pristatė naujai išrinktą klubo pirmininkę Arvirūtą Ramaneckienę.

LSDP Širvintų skyriui ir toliau vadovaus Anna Kuznecovienė

LSDP Širvintų skyriui ir toliau vadovaus
Anna Kuznecovienė

Antroje susirinkimo dalyje vyko skyriaus pirmininko rinkimai. Į skyriaus pirmininkus buvo pasiūlyta viena kandidatūra – skyriaus pirmininkės Annos Kuznecovienės.

    Pirmininkas rinktas laikantis LSDP statuto – slaptu balsavimu. Vienbalsiai pirmininke antrai kadencijai išrinkta Anna Kuznecovienė.

     Išrinkus skyriaus pirmininkę, patvirtinta nauja skyriaus taryba, išrinkti pirmininko pavaduotojai: Giedrius Jozonis ir Gediminas Voveris. Patvirtintos naujos sudėties Finansų, bei Etikos ir procedūrų komisijos. Pasiūlyti kandidatai į LSDP Finansų, Etikos ir procedūrų komisijas. Išrinkti delegatai į LSDP suvažiavimą, kuris vyks š.m. gegužės 4 d. Širvintų rajono socialdemokratų vardu suvažiavime dalyvaus  keturi delegatai, kiti širvintiškiai dalyvaus svečio teisėmis.

    Naujai išrinkta pirmininkė padėkojo visiems dalyvavusiems už jų nuveiktus darbus, iniciatyvas. Svarbiausias pirmininkės palinkėjimas – tęsti pradėtus darbus, nesižvalgyti atgal ir siekti užsibrėžtų tikslų.

       Po oficialios dalies partijos bičiuliai neskubėjo skirstytis, dar ilgai bendravo prie kavos puodelio….

LSDP Širvintų skyrius

Užsakymo Nr. ŠS 19-21


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. >Vardas sako:

    Kiek žinau, tai vardas parašytas teisingai.

  2. Graži sako:

    Gražios tos slavų moterys. Va ir Anna gražuolė

  3. Vardas sako:

    Ramaneckienės vardą žmoniškai užrašykit jūs.

Jūsų komentaras:


× keturi = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]