Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Melas skatina nepasitikėjimą įstaiga

/ SKAITYTOJOS LAIŠKAS /

Gerbiama ligoninės direktore.

Direktore, ar matote skirtumą?

Direktore, ar matote skirtumą?

    Pasirodo, viešumas yra vienintelis ginklas prieš neteisybę. Papasakojusi mūsų nesėkmingo bendravimo su Širvintų chirurgu istoriją net nesitikėjau, kad bus net keli atsakymai.

   Aš nesu medikė, tačiau faktas, kad Ukmergės ligoninės chirurgas susiuvo mano sūnėno veido žaizdą, man leidžia manyti, jog ją galima buvo susiūti. Juo labiau, ji nepūliuoja ir puikiai gyja.

    Faktas, kad gydymo įstaigos vadovė bet kokia kaina gina gydytojo neveiklumą, man signalizuoja, kad klaidos nebus taisomos, o tai kelia didžiulį nepasitikėjimą įstaiga man, kaip pacientei.

    Kitas klausimas, kurį jau ne pirmą kartą pastebiu. Tai Širvintų medikų (konkrečiai – chirurgo) nenoras bendrauti su pacientais ir juos lydinčiais asmenimis. Jei man būtų išsamiai paaiškinta, kas ir kodėl daroma ar nedaroma, visai kitaip reaguočiau. Deja, man tik buvo pasakyta, kad siūti nereikia. Ką turėjau galvoti, matydama sūnėno atvipusią lūpą? Ką būtumėte darę jūs???

      Išėjome su dar daugiau klausimų, nei atėjome. Būtent dėl šios priežasties ir nutarėme važiuoti į Ukmergę. Mums niekas ten net nesiūlė alternatyvos – nesiūti lūpos, buvo pasakyta – reikia siūti. Išvalė žaizdą, apipjaustė ir susiuvo. Viskas buvo daroma užtikrintai. Rezultatus matome jau šiandien.

      Su visa pagarba medikų visuomenei, noriu paskayti, kad Širvintų medikai privalo susiimti ir į pacientą žiūrėti, kaip į žmogų. Galų gale, kaip į darbdavį. Juk mūsų – mokesčių mokėtojų – pinigais esate išlaikomi, tad ir aptarnaukite taip, kaip dera.

   Ir nereikia meluoti žmonėms, kad apdegusiam berniukui buvo suteikta pagalba. Ne, ji suteikta nebuvo, nes tuomet gydytojas pasiūlė nusipirkti Ukmergėje vaistų ir nedalyvauti kūno kultūros pamokoje. Kad pagalba nebuvo suteikta, patvirtino ir Akreditavimo tarnyba. Daktaras savo darbo nepadarė.

    O kas teisus, kas ne, manau, atsakys aukštesnės instancijos. Kadangi ligoninėje buvau atkalbėta rašyti skundą, jį galvoju teikti aukštesnėms instancijoms.

Pagarbiai, paciento teta


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

17 Komentarai (-ų)

 1. Rodė sako:

  Sekmadienį LNK žinios rodė. Pečiukaitienė aiškino, kad pagalbą suteikė. Gera pagalba, jei kiti medijai ją taiso

 2. Pastebetojui 2 sako:

  Rimtas klausimas kyla – kas saugiau pacientui – ar geriau blogas, nesigaudantis sargas-chirurgas priemimo skyriuje visa para ar geriau jokio, tada ten net neužsuktum ir negaištum laiko

 3. Pastebetojui sako:

  Vienintelis tikslas atvažiuojančių pasiimti alga už budejimus nedirbant ar kuo mažiau dirbant t.y. sargaujant.Kaip kitaip pavadinti jei tingi suteikti pagalba 1- 2 pacientams per budejimą.

 4. Pastebėjimas sako:

  Iš ties problema su atvažiuojančiais budėti gydytojais-chirurgais . Teko susidurti,taip žmogus ir nesupranti kokia jų paskirtis :)

 5. Laima sako:

  Turbūt tu asilas! Nes, manau, jei skaitytum ankstesnius straipsnius, tai ir chirurgo pavardę perskaitytum. Ir nereiktų nesąmonių rašinėti. Paskaityk ir pavardę sužinok. O tada rašinėk apie kitus.
  Ir dar, o kodėl be girtas jotautis nesugebėjo susiųti, kodėl gulbinavičius?

 6. patyres sako:

  o ko jūs žmonės važiuojat į tą Širvintų priėmimą, tiesiai važiuokit į Ukmergę, žaizdą ir išplaus ir susius, gal kiek toliau, bet su atvėpusia lūpa nereiks vaikščiot

 7. Stebetojas sako:

  Nesutvarke žaizdos kažkoks Sidorovas o ne Gulbinavičius

 8. Stebetojas sako:

  Atsitikus tokiai bėdai siūlau iškart važiuot į Ukmergę, ten budi ir chirurgai, ir traumatologai, tikrai mokės susiųti žaizdą.
  Sutinku -gal nepatogu bet kaip rodo patirtis -žymiai daugiau kainuoja nervų, sugaišti daugiau laiko kai gauni nekokybišką pagalbą šalia namų

 9. Turbut sako:

  Manau Gulbinavičiaus darbas.

 10. vietinis sako:

  normalus vadovas duotų nuobaudą tokiam chirurgui bet bijo nes tada ir tas pabėgs, liks visai Širvintos be chirurgo

 11. Siūlau sako:

  Eikit į televiziją ir parodykit ant visos LT apie bardaką mūsų ligoninėje.

 12. Navaras sako:

  Kai didelė dalis rajono dirbančiųjų yra patologiniai biedžetininkai ir jų švogeriai, kita dalis- emigrantų tėvai ir seneliai, kuriuos mes turim išlaikyti, tai ir turim tokį rezultatą. Pastatysiu valdančiosios…. butelį, kad dar labiau pasiardytų. Taip varguoliams ir reikia. O tie, kurie išvažiavo į Vilnių vargo nemato.

 13. Че Гевара sako:

  taip blogai mes dar negyvenome

 14. Regina sako:

  Pritariu Laimai.Jeigu nori gydytis Širvintose,tai pirmas kelias į …… Gal geriau jei šią ligoninę visai uždarytų

 15. ar dar nepripratot? sako:

  ar dar nepripratot, kad Širvintose su blondinių atėjimu visur ir viskas tik gerai? Tuoj apšauks skundikais ir pagalių kaišiotojais valstybiniu mastu

 16. keista sako:

  kad iš viso dar yra žmonių, besikreipiančių poliklinikon ar ligoninėn. Ligoninėj viena gydytoja aiškina- man nepriklauso, man už tai nemoka, aš šito neprivalau daryti. Čia aiškina, kad žaizdos nesius, nes matai purvina. irgi nepriklauso išvalyt, irgi už tai nemoka?

 17. Laima sako:

  Šaunuolė teta. Nenusileiskite tokiems melagiams ir tinginiams. Rašykite ir viešinkite viską.

Jūsų komentaras:


septyni − = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]