Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Moksleiviai konkurse-protų mūšyje „Temidė“ pasitikrino teisines žinias

     57015639_566652900492679_7703942006304669696_nBalandžio 9 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate vyko Moksleivių teisinių žinių konkurso – protų mūšis ,,Temidė“ I etapas. Konkurse dalyvavo trys komandos: Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus (vadovė social., pedagogė Rita Kamarauskienė), Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos (vadovė social., pedagogė Anfija Bartkevičienė) ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos (vadovė social., pedagogė Ieva Vaitkeviča). Proto mūšiui klausimus kūrė ir sėkmės linkėjo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencinės ir administracinės veiklos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnieji tyrėjai Rūta Jonavičienė ir Justinas Rainys.

    56560698_566654833825819_3846911441483333632_nKlausimai buvo labai įdomūs, reikalaujantys teisinių žinių ir loginio mąstymo. Susumavus rezultatus nugalėtojais tapo Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus komanda, kuriai ir atiteko pereinamoji „Temidės“ statulėlė ir Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato padėka. Laimėjusi komanda dalyvaus teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ II etape Vilniuje.
Vilniaus aps. VPK Širvintų rajono policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša ir bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė, dalyvavusioms komandoms ir jų vadovėms įteikė padėkas, saldžias ir kitas atminimo dovanėles.
Dėkojame visiems už puikias teisines žinias ir sveikiname nugalėtojus!

Širvintų r. policijos komisariatas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. Kobakas sako:

  Sveikinu, Neringa. O dėl komentarų, tai čia pagailėk tų žmonių. Jie įprato matyti tik savo feją fotkėse, tad nustebo kad rajone yra ir kitų žmonių.

 2. Kaimynė sako:

  Labai kultūringi ir mandagūs vaikai

 3. pastabelei sako:

  o tamstai skauda, kad vaikas protingas, raminančių išgerkit. fu kaip bjauru.

 4. As sako:

  To pastabekei
  Abidna kad ne carienė priekyje? Labai jau žema liesti Neringos vaikus norint bet kokia kaina jai įkasti

 5. Aras sako:

  Sveikinimai Neringai ir jos sūnui ir žinoma Ritai.Ačiū.

 6. Sveikinu, Neringa sako:

  Protingos mamos ir vaikai protingi

 7. Pastabeliai sako:

  poniute paklausykite,gal geriau neužgauliokite žmonių,koks tau skirtumas ar če Neringos vaikas stovi ar kieno kito.O tai ka gal Neringos vaikas kitoks?????jis toks pats kaip ir kiti.Todėl siulau prieš kažka sakant geriau pamastyk.

 8. Protmūšis sako:

  Protmūšiuose dalyvauja protingi žmonės. Šaunuoliai, jaunimas!

 9. O tai sako:

  O tai Jus norejot, kad Jusu skaidriausioji, kaip visada, butu priekyje? Tik ji gi apie teise kaip kiaule apie menuli nelabai ka ismano. Net per kandidatu i merus debatus nei vienos zmogaus teises ivardinti negalejo.

 10. Tuškevičienė sako:

  Informuoju, kad nuotrauka daryta ne mano. Beje, mano vaikai turi teisę dalyvauti konkursuose lygiai su kitais bendraamžiais. Tad malonėkite jų neliesti.

 11. Pastabėlė sako:

  Žurnalistės sūnus pačiam priekyje. Nu kaip kitaip?

Jūsų komentaras:


vienas × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]