Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią    Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė    Minint Baltijos kelio dieną lietuvių režisierių filmai nutiesia tiltus tarp Baltijos valstybių    Mūsų Baltijos kelias    Kada mūsų širdyse užgis okupacijų žaizdos?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Skelbiame pavasarinę akciją: rėžk darbdaviui, ką apie jį galvoji

DSC_0003/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Širvintų rajono  savivaldybės tarybos posėdžiuose tapo įprasta tyčiotis iš opozicijos. Tai paskutines dienas skaičiuojančios tarybos kadencijos  atradimas – naujai įvesta tvarka.

    Apie tai dar 2016-aisiais pirmasis prabilo Kęstutis Pakalnis https://www.krastonaujienos.lt/2016/07/mere-dar-karta-reikalauju-nenaudokite-psichologinio-smurto-ir-patyciu/

    Merė ne tik šaukia, bet ir kojų tiesumą, drebėjimą/nedrebėjimą spėja apžiūrėti (kodėl jis jai rūpi – paslaptis). Pasirodo, merės užgauliojimai, patyčios, kaip ir bet kuri netinkama veikla – sektinas pavyzdys. Čia kaip ir darželyje, pabandyk vaiką eilėraštuko išmokyti – ilgai dirbsi, bet netyčia susikeik – netruks visa grupė atkartoti…

    Patyčių jau išmoko vicemerė, sparčiai mokosi ir administracijos direktorė. Paskutinio tarybos posėdžio metu tarnautoja visiškai nesivaldė. Į išdėstytą kritiką ji reagavo žaibišku pykčiu (Žiūrėti Tarybos posėdžio įrašą).

    Na, suprantama, nėra malonu girdėti kritiką, tačiau užsipulti vyresnį žmogų… o jei jis dar ir savotiškas tavo darbdavys… Taip taip, teisingai perskaitėte. Juk Taryba yra aukščiausias rajono valdymo organas, ji balsuoja skiriant administracijos direktorių, jai atskaitingas direktorius ir yra.

      Taip išeitų, kad darbuotojas pasiuntė (nesakysiu kur) savo vadovą.

    O va taip imkime ir kiekvienas mūsų pabandykime padaryti tą patį (kuo mes prastesni už valdžią, kurią patys renkame?). Kai vadovas priekaištaus dėl nekokybiškai atliktos užduoties, imkime jį ir pasiųskime… kur nors… Prieš tai būtinai išvadinkime melagiu ir pagrasinkime teismu.

     Ėėė… neišdrįstumėte? Žinau žinau. Už tokį elgesį dovana garantuota – kelialapis į visas keturias puses. Taip tik savivaldoje ir dar tiesiogiai transliuojant įmanoma…

    Tai ko tuomet mes tikimės skelbdami akcijas „Smurtui NE“? Ko stebimės paauglių patyčiomis mokyklose? Gal pavyzdį parodytų rajono vadovės? O gal reikės naujajai tarybai nešiotis plakatus „Smurtui NE“ ir juos pasistatyti per posėdžius?


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. plakatas sako:

    užtvert nafig visus neįtinkančius gardan ir dar tabličką prikalt- šunys loja, karavanas eina. Skamba tarybos posėdžiai su visa iškalbingai demokratiška vizualizacija- gražu.

Jūsų komentaras:


penki − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]