Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narių dauguma kviečia prisijungti ir merą

     2019-04-16

foto www.ukmerge.lt

foto www.ukmerge.lt

   Šiandien, prisiekus 2019-2023 metų kadencijos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariams, Agnė Balčiūnienė, atstovaudama suformuotą realią 15 asmenų tarybos narių daugumą, pristatė ir įteikė rajono merui pareiškimą, kurio tekstą teikiame susipažinimui ir Jums:

    “Mes – Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai, išrinkti pagal Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės skyriaus, Visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės skyriaus sąrašus 2019–2023 metų kadencijai, sudarome Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narių daugumą ir tai patvirtiname parašais.

     Vadovaudamiesi LR vietos savivaldos įstatymo 3 straipsnio 18 punktu, deleguojame savo kandidatus:
- į mero pavaduotojo pareigas – Agnę Balčiūnienę, nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos,
- į administracijos direktoriaus pareigas – Darių Varną, nuo Visuomeninio rinkimų komiteto „Tavo Ukmergė“,
- į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas – Dalę Steponavičienę, nuo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos.

    Kviečiame Ukmergės rajono savivaldybės merą Rolandą Janicką kuo greičiau pradėti politinės bei vykdomosios valdžios formavimą, siekiant kiek įmanoma sutrumpinti „tarpuvaldžio“ periodą savivaldybėje ir pradėti konstruktyvų darbą.

    Šiuo pareiškimu informuojame visuomenę, kodėl, suburiant Ukmergės rajono savivaldybės daugumą, iniciatyvą parodėme mes – trijų politinės kampanijos dalyvių atstovai.

      Pirma. Po rinkimų antrojo turo tikėjomės, kad išrinktasis antrajai kadencijai Meras, atsižvelgdamas į rinkėjų išreikštą pasitikėjimą, pradės konstruktyvias derybas dėl programinių nuostatų derinimo, savivaldybės tarybos daugumos formavimo, kandidatų nuo politinių jėgų į vykdomąją instituciją ir mero pavaduotojo pareigas delegavimo. Deja, laikas ėjo, o buvo tik jokio konkretumo neįvardijantys pasikalbėjimai.

     Antra. Esame įsitikinę, kad Ukmergės rajono savivaldybės rinkėjai tikisi iš naujai suformuotos rajono tarybos ne tik koalicijos formavimo, bet ir konkrečių, jau įstrigusių darbų, pradžios.

   Trečia. Mūsų sudaryta dauguma proporcingai atitinka rinkėjų išreikštą pasitikėjimą. Mes suderinome programines nuostatas ir deleguojame žmones, kurie gali konstruktyviai atstovauti gyventojų lūkesčius politiniame kontekste ir vykdomojoje savivaldybės institucijoje. Esame nusiteikę rimtam darbui. Ne kartą pokalbiuose kvietėme ir rajono merą Rolandą Janicką prisijungti prie mūsų sudarytos tarybos daugumos.

    Ketvirta. Kviečiame rajono merą Rolandą Janicką vienyti politines jėgas bendram darbui Ukmergės gyventojų labui, tartis, spręsti daugumos formavimo principus, nevilkinant naujos tarybos konkrečių darbų pradžios.

    Tikimės, kad su naujai suformuotos daugumos darbų pradžia, pradėsime ir naują Ukmergės krašto sėkmės istoriją, kurioje vyraus pagarba kitokiai nuomonei, pagarba kolegai, pagarba Ukmergės krašto žmonėms, skaidrumas, viešumas ir ryškūs teigiami pokyčiai”.

     Teisybės dėlei dera pridurti, kad tiesioginiuose rinkimuose išrinktas rajono meras ne tik, kad nesistengė išgirsti to, kas norėta pasakyti, bet dar ir pažeisdamas reglementą paskelbė tarybos posėdį baigtu, nebaigus svarstyti visų darbotvarkės klausimų, tokiu būdu pasityčiodamas ne tik iš savivaldybės tarybos narių, bet ir iš rajono gyventojų.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

4 Komentarai (-ų)

 1. Taip sako:

  Oj, paiškinai, “proto bakštas”

 2. To ir reikėjo tikėtis sako:

  Žmonės verkia, kad rajone stagnacija, bet tą patį merą renka. Gerai, kad, bent politikai mąsto

 3. Pirmam sako:

  Prasikrapštyk akis. Eina trys partijos. Visiškai, normalu, kad partijos siekia valdžios. Tam, jos ir steigiamos.

 4. Taip sako:

  Konservatoriu taktika, bet kokia kaina į valdžią.

Jūsų komentaras:


du − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]